Рекомендуємо прочитати

Таємниці виробників професійної косметики

article2755.jpg

Часто ми довго роздумуємо при виборі та купівлі косметичних засобів. А будь-який сучасний інтернет магазин косметики взагалі вражає кількістю своєї продукції, і ще більш ускладнює вибір.

Зазвичай ми орієнтуємося на власний досвід використання того чи іншого засобу. А якщо подібний досвід відсутній? Тоді нам допомагає реклама. Симпатичні дівчата зі сторінок журналів, з екранів телевізорів пропонують купити косметику якогось виробника, стверджуючи, що саме вона зробила їх такими привабливими.

І Вам теж хочеться стати такою ж, як вони! Тому, звичайно ж, ви йдете і купуєте цю чудодійну косметику. Але виробники не завжди договорюють всю правду про той чи інший засіб, а творці реклами тим більше всі перебільшують. Тому добре подумайте, наскільки Вам необхідний цей косметичний препарат.

Давайте детально поговоримо про деякі рекламних міфи, пов'язаних з доглядом за обличчям, а точніше з кремами для обличчя.

Крем, що містить колаген.
Колаген це унікальні нитки, які роблять шкіру пружною. У рекламі так і говориться, при використанні такого крему шкіра розгладиться і буде більш пружною. Замовчується, про те, що через 6-12 місяців шкіра перестане реагувати на крем, її стан погіршитися. Вся справа в тому, що молекули колагену з крему набагато більше, ніж молекули природного колагену шкіри. Через певний час організм починає їх сприймати як чужорідні частинки і відторгати. А ще через розмір, колаген, що міститься в кремі, не повністю проникає в шкіру, а осідає на її поверхні, отже, пори закриваються, шкіра перестає дихати.

Крем, що містить ліпосоми (ліпосоми).
Ліпосоми переважно борються зі старінням шкіри, тому є основним компонентом крему проти зморшок. Раніше вважалося, що з віком клітинна мембрана стає товщою, а ліпосоми здатні проникати через потовщену мембрану і оживляти клітини шкіри. Але останні наукові дослідження в даній області не підтвердили цей факт. А значить перебільшення властивостей крему з ліпосомами і завищення цін на нього не виправдане.

Крем, що містить наносоми (наносоми).
Творці реклами переконують нас, що, завдяки мікроскопічним розмірам, наносоми з легкістю проникають у клітини шкіри і роблять на неї сприятливу дію. Насправді жодна наносома не може проникнути в клітину шкіри, тому що навіть вірусу, у багато разів меншого за розміром, це не під силу. Крім того, наносоми не містить ніяких поживних речовин, і вона не може доставити нічого корисного в клітку.

Крем з рівнем кислотності РН 5,5.
Зазвичай стверджується, що саме цей рівень РН найбільш близький шкірі, а, значить, крем з його змістом більш ефективний. Насправді, шкіра з таким рівнем кислотності тільки на поверхні. Більш глибокі шари епідермісу мають більш високий рівень кислотності РН. Тому, якщо такий крем вбереться в шкіру, то надасть тільки негативний вплив.

Крем, що містить ретинол.
Ретинол, як прийнято думати, бореться з різними ознаками старіння шкіри. Але це далеко не так. Ретинол всього лише має ефект пілінгу, тобто видаляє з поверхні шкіри омертвілі частинки. Після такої процедури шкіра краще насичується киснем, активніше видаляються шлаки, а, отже, і виглядає вона набагато краще. Однак кількість ретинолу, який містить проста, лікувальна або професійна косметика сильно завищена. Таким чином ефект від використання такої косметики, може бути не завжди позитивним.

Крем, що містить екстракт плаценти (екстракт плаценти).
У всі часи плацента наділялася унікальними властивостями, так як вона живить зростаючий ембріон. Але шкіра - це трохи інше. Зовсім не обов'язково, щоб екстракт плаценти чинив на шкіру омолоджуючу дію. Компоненти крему можуть взагалі ніяк не впливати на шкіру. І чи є сенс використовувати такий крем! Слід мати на увазі, що ефективний крем з екстрактом плаценти буде дуже дорого коштувати. Тому що при його виробництві проводяться дорогі дослідження, пошук донорів плаценти, робиться очищення матеріалу і т.д.

Крем для обличчя, що містить маточне молочко.
Маточне молочко є продуктом діяльності бджіл. Всім відомо, що маточне молочко та інші продукти бджільництва надають вельми благотворний вплив на здоров'я людини. Однак останні дослідження показали, що косметичний засіб, що має в своєму складі маточне молочко, не може справити на шкіру ніякого впливу, так як через два тижні втрачає всі свої поживні властивості.

Все перераховане - це всього лише частина міфів про косметику. Намагайтеся не довіряти рекламним прийомам і не використовувати косметику з сумнівними властивостями. Сподіваємося, що викладена інформація послужить вам відмінною пам'яткою при виборі якісної косметики.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Фарби для волосся, завивки, гарячі прасування, нарощування волосся і фен - все це пошкоджує і сушить волосся. А для...
Починаючи підраховувати, скільки грошей іде у нас на всякі косметичні засоби, ми нерідко хапаємося за голову. Тому не...
Ви користуєтеся бритвою, щоб прибрати волосся і зробити шкіру ніг красивою — гладенькою. Водячи бритвою по ногах, ви...
Моє дзеркальце скажи, та всю правду розкажи. Казка, але як нам всім хочеться, незалежно від віку, про який нам нав'язливо...
Scroll To Top