Рекомендуємо прочитати

Хитрощі макіяжу

article2968.jpg

1. Від втоми - чайна примочка
Щоб «оживити» сонні і заспокоїти запалені очі - перед нанесенням косметики зробіть чайну примочку. Також це позбавить Вас від відчуття «пилинок в очах», і вони не будуть подразнюватися від світла і вітру.

2. Зволожуйте шкіру навколо очей
Спеціальний зволожуючий крем швидко насичує шкіру і, відбиваючи світло, роблячи її вигляд більш здоровим. Також крем згладить дрібні зморшки.

3. Прибираємо почервоніння
Повіки, підведені олівцем блідого пастельного кольору, допоможуть нам візуально надати «свіжий» вигляд обличчю. Не користуйтесь підведенням темного кольору - це лише приверне увагу до припухлості. Природним чином приховає почервоніння підводка тілесного кольору. А олівець світло-блакитного кольору на внутрішній повіці буде тонко маскувати тьмяні червоні очі.

4. Приховуємо кола під очима
Маскуючий засіб для області навколо очей, має відрізнятися за текстурою від подібного засобу для обличчя. Віддайте перевагу легкому і кремоподібному засобу, так як що-небудь тверде і сухе моментально робить важчими і без того втомлені очі. Вибирайте засіб жовтуватого кольору, по тону світліше, ніж Ваша шкіра. Наносити його слід на область під очима і там, де лягає тінь. Для цього нахиліть голову трохи вниз, що дозволить Вам побачити, які ще місця потребують коригування.

5. Підкручуйте вії
Ви можете скористатися спеціальними щипцями для закручування вій або водостійкою тушшю, яка довше буде тримати форму.

6. Рум'яна рожевого відтінку
Як правило, рожевий колір рум'ян оживляє обличчя і робить вас молодше. Після безсонної ночі Вам не обійтися без них. А якщо ви не любите користуватися рум'янами такого тону, то, як варіант і модний відтінок цього літа, - персиковий.

Отже, озброївшись всіма перерахованими вище хитрощами, Ви будете виглядати відпочившою і виспаною. Але все ж не варто забувати про те, що нашому організму потрібен відпочинок. І здоровий сон - найкращий засіб для того, щоб виглядати чудово без всяких маскувань!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Ванна з м'ятою. Такі ванни добре діють на стан шкіри, надаючи їй свіжий вигляд і зберігаючи молодість шкіри. Для того щоб...
Нам завжди хочеться, щоб скоріше з'явилися перші зубки. Але коли починають прорізуватися зубки, відразу ж виникає купа...
Отже, почнемо з підбору фарби. Її вибір залежить безпосередньо від відтінку вашої шкіри і, природно, від кольору...
Scroll To Top