Рекомендуємо прочитати

Сон може бути засобом для схуднення

article2953.jpg

Сон і здоров'я - поняття взаємозалежні. Однак крім цього, сон виступає ще і певною дієтою, так як вчені довели, що під час сну кожна людина втрачає вагу.

На перший погляд парадокс, адже начебто не рухаєшся, а кілограми, тим не менш, тануть. "Винні" в цьому випадку гормони - лептин і грелін. Першого можна назвати гормоном ситості. Він керує процесом творення жирових клітин. Доцільно в даному випадку порівняння лептину з дуже запасливим комірником. Грелін - гормон голоду, "проживає" у шлунку і відповідає за те саме смоктання під ложечкою. Саме баланс даних гормонів обумовлює кількість спожитої їжі. Під час неспання переважає грелін, тому в цей час і виникає відчуття голоду. Коли людина спить, гормони знаходяться в порівняльній рівновазі, тому відчуття голоду і будить людей вкрай рідко.

Однак просто спати мало, важливо також правильно харчуватися, ніколи не переїдайте і не набивайте шлунок перед сном. Інакше й гормони не допоможуть. Переїдання перед сном загрожує псуванням деяких внутрішніх органів і порушенням обміну речовин. Важливо також прокидатися не від звуку будильника, а від того, що спати не хочеться. Грамотний і вірний розпорядок дня надзвичайно важливий. Лягати в ліжко при цьому необхідно в одній і тій же годині протягом тижня - двох, щоб організм звик. Саме місце для сну має бути максимально зручним. Якщо ви часто виїжджаєте на дачу або на природу, то придбайте надувний матрац ліжко для цих випадків.

Сон виступає одним з найважливіших процесів, які повною мірою забезпечують відмінну життєздатність людини. Саме під час сну відбувається безліч важливих процесів. Основними з них виступає регенерація тканин і органів, виведення токсинів з них, а також формування процесів пам'яті. Отже, сон надзвичайно корисний не тільки для тіла, а й для мозку.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Навіть якщо до свята залишилося всього чотири тижні, а нове плаття погано застібається або занадто щільно облягає...
В даний час дуже важко зустріти жінку, яка не бажає мати ідеальну фігуру. Для досягнення цього результат, кожен вибирає...
Хочете схуднути на 4 кілограми всього за 5 днів? У цьому вам допоможе кефірна дієта! Основа дієти - нежирний кефір, овочі...
Існує кілька рецептів спеціального чаю для схуднення....
Scroll To Top