Рекомендуємо прочитати

Мішки під очима

article2973.jpg

Мішки під очима, а також темні кола під очима можуть бути сигналом того, що ваші очі перевтомилися від роботи за комп'ютером або у вас проблеми зі здоров'ям.

Лягайте спати раніше і не ловіть гав. Кожен раз, коли ви боретеся зі сном і позіхаєте, це призводить до концентрації рідини навколо очей і виділенню сліз. Коли ви не спите допізна і позіхає занадто часто, рідина накопичується в зоні навколо очей вранці ви встаєте з опухлими очима.
Спіть на двох подушках, щоб голова була досить піднята. Це допомагає запобігти утримання рідини в зоні очей.

Не користуйтесь занадто жирними кремами для повік. Багато виробників косметики вводять до складу формули для крему насичені масла, щоб компенсувати недолік жирової тканини навколо очей і боротьби зі зморшками. Не дивлячись на те, що зволоження цієї зони необхідно, надлишок крему може потрапити в очі під час сну і викликати припухлість. Уникайте кремів, до складу яких входять мінеральні масла і не накладайте їх занадто близько до лінії нижніх вій.

Відмовтеся від солоної їжі на ніч. Уникання солоної їжі (особливо ввечері) може виразно позбавити вас від припухлості очей вранці. Справа в тому, що сіль сприяє утриманню рідини і призводить до опухлості. Так що не їжте солоного на вечерю і пийте багато рідини, щоб вивести надлишки солі з організму.

Також пропонуємо переглянути відео: "Радить дієтолог: харчування від набряків під очима"

 

Scroll To Top