Рекомендуємо прочитати

Кілька порад для гарних очей

article2614.jpg

Очі - дзеркало душі, а гарний макіяж очей - виразний і ефектний зовнішній вигляд. За допомогою різних способів макіяжу очей можна змінювати свою зовнішність, роблячи її то загадковою, то грайливою. Найактуальніші поради від провідних візажистів допоможуть вам змінити свій образ за пару хвилин.

Довгі, пухнасті вії - це вже половина успіху виразних очей. Для отримання подібного ефекту потрібно користуватися тушшю, що поєднує в собі обєм і подовження. Спосіб фарбування вій теж має значення. Щіточку потрібно піднести до самої лінії росту вій і від неї, здійснюючи зворотно-поступальні рухи, просуватися до зовнішнього краю вій.

Кілька порад для гарних очей

Олівець для очей - простий, але ефективний засіб для макіяжу очей. Відтінити очі, зробити їх більш виразними, допоможе чітко окреслена лінія по верхній лінії вій. Колір лінії може бути будь-яким - чорним, сірим, темно-синім, фіолетовим. Важливо, щоб він гармоніював з кольором очей. Для нижньої лінії вій слід вибрати олівець з більш світлим відтінком. Темна лінія по нижньому століттю робить дівчину старше, а погляд - жорстким, важким. Колір тіней підбирайте в тон олівця, зовнішню повіку відтіняють відтінками на два тони темніше основного. Тіні наносять легкими тушуючими рухами.

Кілька порад для гарних очей

Для більшої виразності очей можна скористатися спеціальним пристроєм для підкручування вій. Але з незвички вам знадобиться занадто багато часу, щоб виглядати по-новому.

Експрес-метод для отримання нового образу
Цей спосіб активно застосовують голлівудські візажисти, оскільки він володіє подвійним ефектом - робить очі виразними і візуально змінює відтінок очей. Фіолетові тіні і туш зроблять погляд глибоким, а очі красивими. Таке колірне рішення підходить для будь-якого відтіку шкіри. Дівчатам з темними очима рекомендується використовувати туш і тіні зеленого кольору, щоб погляд вийшов більш яскравим, веселим. Для протилежного ефекту потрібно використовувати коричневий колір із золотим відтінком.

Кілька порад для гарних очей

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

У всі часи жінка прагнула виглядати чудово. Деякі панянки проводять перед дзеркалом значний проміжок часу, щоб постати...
Ніяких штучних барвників і добавок! Якщо ви не шанувальник довгих складів на флакончиках з косметикою, і вам не...
Ваша вагітність не може служити виправданням для того, щоб виглядати некрасиво. Навпаки, це привід ще раз показати, як...
"Офісний" сезон у розпалі, але це не перешкода для тих, хто хоче виглядати жіночно і привабливо навіть в робочий...
Scroll To Top