Рекомендуємо прочитати

Вся правда про нарощування вій

article2407.jpg

Якщо очі - дзеркало душі, то вії - його оправа. Гарні очі з густими віями притягають і ваблять, зачаровують і зводять з розуму.

Одним жінкам крупно повезло - вони з народження є володарками густих, довгих і підкручені вій. Вони можуть трохи довше вранці без поспіху попити кави - адже стояти перед дзеркалом, підмальовуючи і підкручуючи вії, не доведеться!

Іншій частині жіночої статі не так пощастило: покупка якісної туші, спеціальних приладів для підкручування вій, їх фарбування, занепокоєння за стійкість туші у відповідальні моменти ... Можливо, хтось вже впізнав себе? Проте поспішаю вас обрадувати. На щастя, на сьогоднішній день всі жінки без виключення можуть стати власницями розкішних вій за допомогою процедури нарощування. Навіть рідкі від природи вії можна перетворити в розкішну обрамлення чарівної довжини!

Красиво і практично


Нарощування вій - це технологія приклеювання штучних вій до повік за допомогою смолянистого клею. Процедура ця безболісна і займає, в залежності від кваліфікації майстра і типу нарощування, від двох до трьох годин.

Для нарощування вій використовуються штучні матеріали, які по складу близькі до натуральних волосся або шовку. Часто можна почути назви "соболь" або "норка" - проте це зовсім не означає, що волоски для вій виготовляються з шерсті тварин, адже в такому випадку власниці вій не обійтися без алергії або кон'юнктивіту! Так що все це - лише назви різних технологій виробництва.

Синтетичні вії найменш переважні зважаючи на їх короткого терміну експлуатації і високою мірою ймовірності провокування алергії.

Під час процедури нарощування вій може використовуватися чорний або безбарвний клей. Чим вони відмінні? Різниця тільки в одному: чорний створює ефект підфарбованих підведенням вій, що зробить очі більш яскравими.

Пам'ятайте, що навіть якщо ви пристрасна любителька процедури нарощування (а точніше, її ефекту!), Хоча б раз на півроку потрібно робити перерву для відновлення своїх натуральних вій.

Отже, перейдемо безпосередньо до нарощування. У салоні клієнтові можуть запропонувати два способи:

• пучка.
• пореснічное техніка.

Всі "пучком": достоїнства і недоліки нарощування пучками

Ця технологія передбачає, що до основи вій кріпляться пучки, що складаються з 3-5 волосків кожен. Пучки можна вибрати абсолютно будь-які: як по довжині і густині, так і за зовнішнім виглядом - зі стразами, позолотою і т.д. Останні варіанти особливо користуються популярністю перед урочистими подіями.

До достоїнств цієї техніки відносяться:

1. Невелика вартість процедури.
2. Швидкість її виконання.
3. Можливість отримання ефекту дуже пухнастих вій.

До недоліків:

1. Не надто природний вигляд.
2. Невеликий термін служби пучків вій.

Крім того, у випадку відклеювання пучка досить велика незаповнені віями простір буде кидатися в очі. Хоча цей факт повною мірою відносити до мінусів можна, адже в будь-якому випадку необхідність проводити корекцію буде періодично виникати. Можна зробити корекцію і в домашніх умовах, самостійно. Так що підтримувати отриманий результат на гідному рівні - дуже навіть можливо!

Вія до вії: плюси і мінуси


Така процедура займе більше часу, проте витрачено дарма воно не буде, адже до плюсів пореснічное техніки нарощування можна віднести:

1. Природний і охайний вигляд: повністю відсутній ефект накладних вій.
2. Навіть якщо кілька війок відклеяться - це буде не так помітно, а вчасно зроблена корекція допоможе зберегти первинну красу.
3. Термін експлуатації пореснічное нарощування доходить до 3,5 місяця.
4. Навіть довгі нарощені вії не обтяжать погляд.

До мінусів відноситься висока ціна.

Догляд за нарощеними віями


Правила догляду за нарощеними віями нескладні. Щоб термін служби новинки не обмежився парою тижнів, потрібно ввести в своє життя кілька правил:

• Не тріть очі, а засинаючи, ляжте на бік або спину: головне - не обтикатися в подушку!

• Відмовтеся від використання туші: при її змиванні вії можуть відклеїтися. Але ж ви для того і робили нарощування, щоб хоча б на час забути про туші!

• Не використовуйте жирні масла і креми - вони можуть розчинити клей. З цієї ж причини дівчатам з дуже жирною шкірою вії прослужать набагато менше.

• Термін служби значно скоротить щоденне використання контактних лінз. Якщо у вас поганий зір - доведеться вибрати: або носити окуляри, або відмовитися від нарощування.

• Відвідування лазні або сауни також не піде на користь таким віям.

Що стосується протипоказань, то дана процедура не рекомендується:

• Жінкам, які страждають кон'юнктивітом.

• Тим, у кого жирна шкіра повік.

• Тим, у кого шкіра схильна до алергії.

Бути чи не бути нарощування вій у вашому житті? Вирішувати тільки вам. Зважте всі "за" і "проти" і визначтесь, чи скористаєтеся ви такою послугою, відмовитеся від неї або, можливо, спробуєте на час!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Піклуючись про красу обличчя, не варто забувати про віях. Ми розповімо, які правила по догляду за віями важливо...
Припустимо, що ви витратили масу часу і коштів на різноманітні примочки і припарки, спрямовані на поліпшення стану вій,...
Якщо ви помітили, що ваші вії стали рідкими, то ви можете спробувати скористатися хімічним нарощуванням вій, таким...
Кожна жінка мріє мати довгі і густі вії, але деякі можуть за допомогою косметичних засобів, то доводиться їх...
Scroll To Top