Рекомендуємо прочитати

Як не розгубити сексуальну привабливість?

article2981.jpg

Шкіра є своєрідним відображенням нашого життя: її особливості та структура вказують на вік людини і спосіб життя - це пов'язано не тільки з рівнем інсоляції, доглядом за шкірою, але і з якістю поживних речовин і кількістю стресу - а саме із станом нашого здоров'я і рівнем статевих гормонів.
Секреція сальних і потових залоз змінюється під впливом статевих гормонів, а їх складний склад надалі визначає унікальність "нюхової карти" кожної людини, залежно від типу феромонів що містяться.

Феромони виділяються по-різному, залежно від дня менструального циклу, і впливають на "запах жінки", типовий для репродуктивного віку. Проте їх кількість поступово знижується після менопаузи у разі, якщо не було розпочато прийом правильно підібраних замінної гормонотерапії. Рецептори феромонів також знаходяться під впливом статевих гормонів, і їх концентрація в слизовій носа і порожнині рота знижується з віком, особливо під час і після менопаузи.

Старіння шкіри сприймається як критичний чинник, що знижує жіночу сексуальність і чуттєвість: зниження рівня статевих гормонів, фотостаріння, а також генетичні чинники сприяють збільшенню числа зморшок і зниження рівня багатьох компонентів шкіри: колагену, еластину, мукополісахаридів, секреції сальних залоз, включаючи феромони. Старіння шкіри і зниження рівня феромонів у жінки може негативно впливати на підсвідоме сприйняття її сексуальної привабливості.

Таким чином, передбачається, що замісна гормонотерапія може знижувати дані негативні ефекти і сприяти підтримці жіночої сексуальної привабливості.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Чи знали Ви раніше, що шкіра зони декольте набагато чутливіша, ніж шкіра обличчя? Взагалі, жінки рідко турбуються про...
Отже, почнемо з підбору фарби. Її вибір залежить безпосередньо від відтінку вашої шкіри і, природно, від кольору...
Цього літа мені захотілося спробувати щось новеньке з області косметології і загального оздоровлення. Вибір припав на...
Маска для обличчя - ефективний засіб догляду за шкірою, відновлення тонусу і здорового сяйва шкіри. Пропонуємо вашій...
Scroll To Top