Рекомендуємо прочитати

Основи жіночої сексуальності

article2586.jpg

Стимулятори чоловічої пристрасті

У кожного чоловіка є свій власний найбільш сексуальний жіночий образ і переважний сексуальний сценарій. Однак дослідження показали, що як не крути, чоловіча сексуальність пробуджується "через очі", а тому зовнішні дані залишаються найважливішими. Є абсолютні чемпіони - стресори, стимулятори чоловічої пристрасті.

По-перше, це звичайно груди - майже що закордонний паспорт для жінки. При цьому поняття "гарні груди" не тотожне поняттю "великі", гарні груди можуть бути і невеликі, але обов'язково хорошої форми (правильно підібраний бюстгальтер допоможе практично за будь-яких вихідних даних).

Продовжують список ноги - особливо щиколотки (їх важко продемонструвати, якщо на вас штани, тому спідниці та сукні більш кращі), долоні і зап'ястя, зона шиї і плечей, пухкі губи, білі зуби, високі вилиці.

Але умовно чоловіків все одно можна поділити на чоловіків, для яких вся сексуальність "в ногах", і чоловіків, у яких сексуальність "в очах".

І чоловіки, і жінки у своїй сексуальній поведінці мають чітке еволюційне завдання - відтворення собі подібних. Чоловік у жінці шукає здоров'я і молодість, щоб вона виносила і народила здорове потомство, а жінка в чоловікові - силу і ресурси для забезпечення цього потомства, непрямим чином цей набір якостей вбудовується в портрет бажаного партнера.

Хороший м'язовий тонус, гладка шкіра, блискучі очі, повні губи, радісний вираз обличчя, легка хода - все це говорить, що жінка перебуває на піку своїх сексуальних і репродуктивних здібностей. Це і приваблює чоловіків на несвідомому рівні. Дитячі риси частіше подобаються сильним чоловікам-батькам, які готові піклуватися й опікувати.

Основи жіночої сексуальності

Сексуальність повинна залишати поле для фантазії, вона скоріше повинна вгадуватися, ніж декларуватися, тому жінка може бути дуже привабливою навіть у діловому костюмі, і чоловіки, до речі, виділяють цей наряд як сексуальний. Ще вони без розуму від класичної білої блузи з парочкою розстебнутих гудзиків і красивою ланцюжком на шиї. Це те, що стосується зовнішності, але цього далеко не достатньо.

Дражнити - не можна шокувати

Жінки, які вміють філігранно фліртувати, надзвичайно успішні, навіть якщо їхні зовнішні дані далекі від ідеалу. Вони просто можуть показати чоловікові, що він їм подобається, і таким чином чоловік отримує сигнал, що він бажаний, так що страхи, якими зазвичай забита голова справжнього чоловіка, пропадають. Сигнал до дії прийнятий.

Основи жіночої сексуальності

Велике значення в тонкому мистецтві спокушання відіграє мова жестів, міміки і поз, відкриті пози, вміння притягувати увагу до сексуального контексту - все це дано комусь від природи, а комусь доведеться цього довго і наполегливо вчитися.

Жести причепуріння або що подобається чоловікам:

Волосся. Чоловікам подобається струшування волоссям, особливо якщо у жінки довге волосся.

Зап'ястя. За статистикою, жінка, якій подобається чоловік, буде більше демонструвати внутрішню сторону своїх зап'ясть. Чоловіки, у свою чергу, вважають дуже сексуальними красиві жіночі браслети, особливо у вигляді ланцюжків, з висульками.

Рот. Жодного чоловіка не залишить байдужим злегка відкритий рот, і губи, покриті блиском. Вологі губи - ознака сексуального збудження.

Розширені зіниці. Дивлячись на чоловіка, можна представляти щось, що вас збуджує, ну або як варіант розглядати в ньому те, що вам найбільше подобається. У цей час зіниця починає збільшуватися. Найкраще дивитися на чоловіка не прямим поглядом, а згідно старовинним принципом «У кут, на ніс, на предмет».

Щиколотки. Справляють враження і похитування ногою (туфелькою).

Основи жіночої сексуальності

Посмішка. Посміхайтеся і очима теж, інакше усмішка буде нещирою.

Розкрити потенціал

Щоб бути по-справжньому сексуальної треба любити чоловіків і любити секс, ось чому жінки з багатим сексуальним досвідом здаються більш привабливими.

Все досить банально: вони люблять чоловіків і чоловіки платять їм тим же. Отримуючи зворотний зв'язок від чоловіків у вигляді інтимного спілкування, такі жінки відчувають себе більш бажаними. Утворюється замкнуте коло, але його можна розірвати. Кожна жінка від природи наділена різним рівнем сексуального магнетизму, проте його можна посилювати, для цього існує багато різних практик.

Танці, фітнес, дефіле, розтяжка, стрип-пластика допомагають позбутися м'язових затискачів, які зберігають пам'ять про наші особисті невдачі. Всі наші промахи, невпевненість "записуються" в нашому тілі, і тіло стає негнучким, неграціозним - ці внутрішні комплекси обмежують нас, ми обростаємо м'язовим панциром.

Основи жіночої сексуальності

Регулярні заняття танцями, які підбираються за темпераментом дівчини, за її смаком, позбавляють від цих проблем. Наприклад, трясіння арабських танців розкріпачують, а "вісімка" стегнами - живить жіночу матку (вважається, що матка має прямий контакт з космосом).

Індійські танці з Хаст і мудрами - символічними жестами рук - відкривають енергетичні канали, що знаходяться в пальцях, заняття стрейчингом (розтяжкою) сприяють розслабленню затискачів - все це підвищує жіночу енергетику і як наслідок, підсилює впевненість у собі. Подібних результатів також можна домогтися, практикуючи йогу.

Основи жіночої сексуальності

Але не чекайте розкриття сексуальності після відвідування тренажерного залу - для цього необхідні максимальна концентрація уваги на власному тілі і ритмі. При регулярних заняттях ви помітите, як ваша хода стає ритмічною, а постава витонченою.

Але не плутайте упевненість із самовпевненістю, самовпевненість - це лише маска, яка приховує величезні внутрішні комплекси, вона відштовхує людей. Доброзичливість і відкритість підвищують вашу привабливість багаторазово. Сексуальність, звичайно, божественний дар, проте ми самі багато в чому можемо бути творцями своєї привабливості, просто треба трохи попрацювати.

Неможливо стати сексуальною за один день - це спосіб життя, це особливий маршрут, і тут важливо правильно вибрати мету, в зворотному випадку всі перемоги можуть виявитися помилковими. Але якщо ви вибрали цей шлях, то треба бути завжди у формі, надавати значення найменшим нюансам, приділяти увагу своїй шкірі, проводити багато часу у фітнес-клубі, ретельно підбирати білизну, що підкреслює достоїнства фігури, створити собі парфумерний гардероб - і це тільки верхівка айсберга .

Якщо ви на вірному шляху, то напевно через якийсь час помітите, що жінки з вашого оточення стали ... дещо гірше до вас ставитися. Не турбуйтеся! Розцінюйте подібне "охолодження" з їх боку як знак того, що з сірої мишки ви перетворюєтеся в гідну суперницю.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Якщо раніше головним призначенням жіночої білизни була гігієнічна захищеність, то зараз це справжній індикатор...
Ці цікаві факти про флірт можливо допоможуть вам поліпшити ваші навички при знайомстві....
Зацікавлений погляд - це як одкровення з іншою людиною: "Ти мені подобаєшся, подивися і ти на мене!" Якось на...
У стані вагітності жінки схильні до чисельнних ускладнень і патологій. Багатьох хвилює проблема: набрякають ноги при...
Scroll To Top