Рекомендуємо прочитати

Як діють феромони - сигнали протилежній статі

article2456.jpg

Люди практично втратили здатність відчувати ледве чутні аромати тіла, затушовуючи їх дезодорантами, духами і одеколонами, і абсолютно марно. Тіло кожної людини має унікальним і ні на що не схожий ароматом, який на рівні підсвідомості сприймається протилежною статтю.
У сорокових роках минулого століття вченими був виділений особливий хімічний агент - андростенон. Це компонент чоловічого запаху, який не сприймають чоловіки, зате на нього чуйно реагують жінки. Це речовина стала першим отриманим феромоном.

Що таке феромони
Феромонами, або афродизіаками, називають особливі леткі речовини, що виділяються жінками і чоловіками як сигнал сексуальної активності, збудження і привабливості.
Чоловічим феромоном вважають андростерол, жіночим - копулінами. Так як вони виділяються у кожної людини в індивідуальній концентрації, ми маємо свій неповторний запах, якого не відчуваємо. І це аж ніяк не запах поту і тіла - це щось інше, що наш ніс нюхом не може учуять. Але собаки його відчувають безпомилково і можуть йти по сліду людини саме за рахунок його феромонів. Двох однакових запахів феромонів у світі немає, як і відбитків пальців.
Це не означає, що люди ніяк не реагують на феромони, навпаки, від феромонів залежить багато чого в любові і сексі. Феромонові залози у великих кількостях містяться в тілі зародка, але до моменту народження малюка більша частина їх втрачається. Решта залози дрімають до моменту статевого дозрівання.
Коли починається дозрівання, протоки залоз відкриваються - найбільша їх кількість розташована в пахвових западинах, також вони є в області геніталій і ануса, навколо сосків і в області рота і носа.

Як вони працюють
При порушенні чи активній роботі тіла феромони виділяються і розосереджуються по тілу. Тому нас, жінок, так збуджує вид оголеного торсу спортсмена або зайнятого фізичною працею чоловіки. До них фізично тягне. Те ж саме відчувають чоловіки, бачачи голі тіла жінок, вкриті крапельками вологи.
Звичайно, ми можемо любити очима, думками і тактильно, але природу не обдуриш. Наш ніс тонко налаштований на хвилю «свого» партнера. Якщо його феромони збуджують вашу чуттєвість, його зовнішній вигляд буде здаватися вам набагато привабливіше інших, хоча чоловік може бути далеко не Антоніо Бандерасом.
Вся справа в особливому вомероназального органі. Він являє собою апарат - дві невеликі трубки в кожній ніздрі, від яких ведуть тонкі канали в цей орган. Вомероназального органу приписують реакцію на феромони і посил імпульсів в головний мозок - «це він, хочу його!». На думку вчених, саме це місце відповідає за любов і бажання з «першого погляду», хоча вірніше сказати - з першого обнюхування.

Складнощі феромонів
Феромони примхливі, вони руйнуються киснем повітря. Найкраще вони проявляються навесні і влітку, коли навколо повно напівоголених тіл. Не люблять феромони і різких запахів парфумів та косметики - духів, дезодорантів або лосьйонів, кремів.
Сильний запах забиває ніс і не дає партнерові можливості наблизитися до вас на таку відстань, при якому аромат феромонів найбільш активний. Це в основному зона особистого простору - близько метра навколо.

Феромони в залицянні і спокушанні
Феромонами можливо обмінюватися з партнером при контактах - поцілунках, тілесних ласках.
Крім того, партнер сприймає посилення вашого запаху, якщо він зацікавив або возбудив вас. Ви починаєте, як кажуть, «вертіти хвостом», випромінюючи більш сильний аромат. А чоловік починає «ритуальний танець спокусника» у вигляді компліментів, дотиків і залицянь.
Якщо ваші феромони злилися в єдину хвилю - у вас незабаром буде бурхливий секс. Якщо ж рівень феромонів вам не підходить, навіть найкрутіший плейбой не збудить у вас пристрасть.
Саме тому нас збуджує непоказний чоловік сусідки, трудящийся в саду, і залишає зовсім байдужою наполегливий залицяльник красень з офісу.

Чи можна використовувати феромони, вироблені штучно
Інтернет рясніє оголошеннями про духи з феромонами, їх можна придбати в секс-шопах, але чи ефективні вони?
Перші спроби виділити феромони або отримати їх штучно велися з моменту їх відкриття: спочатку це були тваринні субстанції, потім вже і людські. Але субстанції ці дорогі і дуже примхливі, вони можуть міститися тільки в дуже дорогих парфумах або косметичних засобах. У дешевої ж парфумерії за феромони видають ацетілтіофен - хімічна речовина, що міститься в основі духів.
У нашій країні парфумерії з феромонами практично немає, все продаються в магазинах та Інтернеті парфуми «з феромонами» - не більше ніж імітація і самонавіяння. Застосування подібної речовини вселяє вам впевненість у власних силах «ну я ж з феромонами, вони всі мої!»,

Додає блиск очам і робить вас більш цікавою.
Крім того, в природі існують аромати, що смутно нагадують нашому організму феромони. Їх називають природними афродизіаками і використовують як зброю спокушання. До них відносять мускус, аромат троянди, амбру, пачулі і деякі інші. Парфумери про це знають давно і застосовують їх при створенні самих спокусливих жіночих і найпривабливіших чоловічих ароматів.

Цікавий факт про феромони
Як же реагують на феромони чоловіки-гомосексуалісти і такі ж нетрадиційні жінки? Це питання зацікавило вчених і вони з'ясували, що жінки з потягом до власної статі реагують не так на чоловічі феромони, а на жіночі, і їх тягне до своєї статі. Така ж закономірність була відзначена в експерименті з чоловіками-геями. У їх мозку у відповідь на чоловічі феромони збуджуваласяся ділянку, що відповідає за сексуальне бажання.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Кожна жінка думає, що сексуальною її в першу чергу робить її зовнішній вигляд. Ми думаємо, що якщо ми надягаємо коротку...
Кращий засіб збудження для жінки - це приголомшливий коханець з буйною фантазією, ніжними губами, вмілими руками і...
Вибрати парфуми буває важко навіть для себе, не кажучи про те, щоб купити подарунок для когось. Будь-який чинник (погода,...
Шкіра є своєрідним відображенням нашого життя: її особливості та структура вказують на вік людини і спосіб життя - це...
Scroll To Top