Рекомендуємо прочитати

Як вибілювати зуби в домашніх умовах

article3038.jpg

Як відбілити зуби і не завдати їм шкоди? Пропонуємо вам рецепт, який допомагає практично при будь-яких захворюваннях ясен, і при цьому майже моментально відбілює зуби, розчиняє камінь, і заліковує маленькі ранки в роті. Він допомагає від пародонтозу, запалення ясен, від чорноти біля коріння зубів, від зубного каменю і будь-якого хворобливого стану в роті, а також від поганого запаху з рота.

Потрібно зробити просту пасту: в 0,5 ч.л. питної соди додати 10-20 крапель перекису водню (аптечного) і кілька крапель лимона і паста готова.
Як застосовувати: ватку умочуємо в пасту, і натираємо зуби і ясна зовні і зсередини цієї пастою. Лимон нейтралізує соду і надає свіжість, сода очищає зуби від нальоту, а перекис дезінфікує і вибілює. Після такої чистки зуби настільки чисті, що блищать, як перли, а легкий запах лимона надає радісний настрій.

Можна профілактично полоскати рот розчином перекису водню: 1-3 ч.л. перекису на 50 мл теплої води при всіх хворобливих станах в роті. Тоді ефект відбілювання зубів закріплюється, і вони залишаються білими, навіть якщо ви вже не чистите їх ваткою. Але для закріплення вибілюючого ефекту - робити це треба регулярно.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Багато хто мріє про білосніжну посмішку. Але мало хто знає, що для того, щоб зуби були білосніжними, не обов'язково...
Випрала білу річ з кольоровою або занадто забруднила, а потім не можеш добитися ідеальної чистоти і білосніжності?...
Ніщо не робить посмішку більш красивою, ніж блискучі білі зуби. Але через усі наші шкідливі звички, здається, що...
Про багатьох корисних властивостях звичних, здавалося б, для нас речей, ми навіть не підозрюємо. Сьогодні мова піде про...
Scroll To Top