Рекомендуємо прочитати

Білосніжні зуби без походу до стоматолога

article2766.jpg

Багато хто мріє про білосніжну посмішку. Але мало хто знає, що для того, щоб зуби були білосніжними, не обов'язково звертатися до стоматолога для проведення дорогих процедур. Це можна зробити і в домашніх умовах.

Способи відбілювання зубів народними засобами
Для отримання білосніжних зубів широко використовуються такі натуральні засоби: перекис водню, сода, активоване вугілля

Відбілювання зубів перекисом водню
Спосіб застосування перекису водню для відбілювання зубів: занурте в розчин перекису водню ватяний тампон і проведіть ним по зубах у вертикальному і горизонтальному напрямках. Можна також у чверть склянки води додати 20 крапель перекису водню і після читки зубів прополоскати рот цим розчином.

Білосніжні зуби без походу до стоматолога

Важливо після кожної процедури ще раз прополоскати рот водою! При використанні перекисю не виключені неприємні відчуття і печіння в яснах. А також варто замислюватися над тим, що перекис водню може пошкодити емаль.

Відбілювання зубів содою
Можна чистити зуби тільки харчовою содою або змішувати її із зубною пастою, щоб солоний смак соди був менш відчутний. Харчова сода відбілює зуби дуже швидко, проте пам'ятайте, що цей засіб також руйнує зубну емаль і травмує ясна. Тому рекомендується використовувати соду для відбілювання зубів не частіше одного разу на сім-десять днів.

Відбілювання зубів активованим вугіллям
Активоване вугілля - більш безпечний засіб, ніж сода. Він не настільки жорстокий до ротової порожнини, до того ж потрапляння його всередину організму не призведе до яких-небудь негативних наслідків. Але, тим не менш, врахуйте, що можна проводити процедуру відбілювання зубів не частіше одного разу на 10 днів і краще використовувати не більше однієї таблетки.

Білосніжні зуби без походу до стоматолога

Спосіб застосування активованого вугілля: покладіть таблетку вугілля в скляну ємність, капніть пару крапельок теплої води, розімніть для отримання однорідної кашки. Обов'язково зробіть кашку однорідною, щоб не залишилося грудочок, які можуть завдати значної шкоди зубній емалі. Починайте очищення зубної емалі традиційним способом, як чистите зуби, потім, прополоскати рот, повторіть процедуру очищення зубів двічі, ретельно прополосніть залишки активованого вугілля з поміж зубного простору. Ефект буде помітний після третьої процедури.

Не забувайте, що найважливіше здоров'я. Тому використовуючи кожен засіб слід насамперед переконатися в його безпеці для здоров'я. При найменших больових відчуттях обов'язково зверніться до стоматолога.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

"Якщо жабу поступово нагрівати у воді, то вона не відчуває небезпеки, і її таким чином можна зварити - вона навіть не...
Запитайте у будь-якої людини, похід до якого лікаря найчастіше викликає у нього негативні емоції, і, думаю, дев'яносто...
Засоси на ніжній жіночій шкірі найчастіше утворюються на шиї і грудях. Психологи коректно називають їх «небажаними...
Іноді ми проходимо повз самі повсякденні продукти, не помічаючи того, скільки користі вони можуть нам принести. Ось...
Scroll To Top