Рекомендуємо прочитати

Захист від жовтих зубів

article3489.jpg

Ніщо не робить посмішку більш красивою, ніж блискучі білі зуби. Але через усі наші шкідливі звички, здається, що білосніжні зуби стають рідкістю, а людей, які страждають від жовтого нальоту на зубах, стає тільки більше.

Жовті зуби є результатом пошкодження емалі зубів. Це відбувається в основному через надмірне вживання алкоголю, куріння, поганого догляду і т.д.
Коли емаль пошкоджена, то під час прийому їжі зуби стають чутливими і на них утворюються жовті плями.

Нагадаю Вам основні домашні способи захисту від жовтих зубів.

Харчова сода.
Харчова сода є одним з кращих домашніх засобів позбавлення від жовтих зубів. Для цього в склянку з теплою водою додайте трохи харчової соди і добре прополощіть рот. Злегка чистіть зуби і випльовуйте воду. Це дійсно хороший і перевірений спосіб відбілювання зубів.

Лимон.
Полоскання рота і чищення зубів лимонної шкіркою здавна вважається чудовим методом позбавлення від жовтих зубів. Також можна використовувати ефірну олію лимона. Так, при чищенні зубів, на щітку окрім Вашої улюбленої зубної пасти, можна додати 1-2 краплі ефірної олії, і чистити зуби як завжди.

Деревне вугілля.
З ранніх часів люди використовували вугілля для очищення зубів. Деревне вугілля, який утворюється при піролізі деревини без доступу повітря, сприяє відбілюванню зубів. Можна змішати трохи вугілля із зубною пастою, що при регулярному використанні досить швидко дозволить позбутися жовтих плям на зубах. Деревне вугілля по праву вважається одним з кращих домашніх засобів захисту від жовтих зубів.

Апельсинова кірка.
Чищення зубів апельсиновою кіркою також є одним з кращих домашніх засобів відбілювання зубів.

Полуниця.
Дивно, але полуниця дає відбілюючий ефект. Для цього регулярно натирайте полуницею зуби.

Яблучний оцет.
Чищення зубів з яблучним оцтом робить зуби здоровими, а також вбиває бактерії, що викликають розпад емалі.

Листя салату.
Їжте більше листя салату. Жування листя салату і його сік відмінно підходять для гігієни порожнини рота, а також не дозволяє зубам фарбуватися від харчових барвників.

Спробуйте ці прості домашні методи, які допоможуть позбутися від жовтих зубів і подарують Вам сяючу посмішку і блискучі зуби.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Як відбілити зуби і не завдати їм шкоди? Пропонуємо вам рецепт, який допомагає практично при будь-яких захворюваннях...
Результати від кавової маски для волосся дійсно відмінні. Кава чудово пожвавлює тьмяне волосся і робить його...
"Якщо жабу поступово нагрівати у воді, то вона не відчуває небезпеки, і її таким чином можна зварити - вона навіть не...
Люди кажуть, що будь-яка людина старіє, починаючи з ніг. Чому? Тут все дуже просто? адже саме наші ніжки на протязі всього...
Scroll To Top