Рекомендуємо прочитати

Кориснi поради

Як вибрати м'ясо на шашлик

Як вибрати м'ясо на шашлик
Якщо ви вирішили влаштувати невеликий пікнічок, то перше, що виникає перед очима - це апетитний, соковитий і паруючий шашлик, від якого у всіх гостей починають текти слинки. Це блюдо прийшло до нас з кавказької кухні, але ми настільки звикли вважати його свої, що навіть придумали деякі хитрощі, які надають м'ясу пікантного і витонченого смаку. Прочитати »

Як правильно заморожувати фрукти і ягоди

Як правильно заморожувати фрукти і ягоди
Згадуючи часи, коли повсюдно існували холодильники з крихітними морозильними камерами, в яких вміщалися лише пара порцій морозива та пачка пельменів, з полегшенням зітхаю — настала ера великих морозильних камер. Якби раніше мені прийшло в голову запастися свіжозамороженими продуктами про запас, на зиму, в звичайній міській квартирі, то моя затія накрилася б мідним тазом. Зараз все інакше — у багатьох квартирах з'явилися морозильники! У приватних будинках бувають рятівні льохи, де холодні підземні простори можуть забезпечити збереження цінних вітамінів, але з заморожуванням це не зрівняється. Прочитати »

Особливості сухої заморозки

Особливості сухої заморозки
Всім відомо, що їжа залишена в теплі псується швидше ніж та, яку залишили на холоді. В умовах низьких температур бактерії уповільнюють свою активність, і охолоджені продукти зберігаються довше, ніж в умовах кімнатної температури. Ще в давні часи люди помічали, що залишені в тіні продукти зберігаються довше, ніж ті, що стоять на сонці. Так само люди бачили, що в холодну пору року термін зберігання продуктів у багато разів збільшується. Тому почали шукати способи вирішення проблеми збереження продуктів за допомогою низьких температур. Прочитати »

Як вживати корінь імбиру

Як вживати корінь імбиру
Корисні властивості імбиру використовувалися ще в глибоку давнину. Коренем цієї рослини лікували захворювання шлунково-кишкового тракту, його приймали при нудоті і розладі кишечника. За корисними властивостями імбир прирівнюють до часнику. На відміну від часнику, імбир не володіє яскраво вираженим запахом, хоч і містить велику кількість ефірних масел. У його складі присутній речовини, що благотворно впливають не тільки на травлення, але і на весь організм в цілому. Прочитати »
Scroll To Top