Рекомендуємо прочитати

Як підібрати головний убір до шуби

article1468.jpg

Шуба з натурального хутра виглядає вельми елегантно, зі штучного хутра - демократично. Якою б не була ваша шубка, до неї необхідно підібрати головний убір таким чином, щоб силует став стильним і модним.

Шапка з хутра відмінно поєднується з шубою, при цьому хутро обох виробів цілком може бути однаковим, інакше шуби з капюшоном не були б так популярні серед представниць прекрасної статі.

Для високої дівчини ідеально підійде і шапка, і шуба з об'ємного хутра, при цьому різний хутро буде чудово виглядати. Невисоким панночкам варто звернути увагу на моделі з короткого хутра. Якщо рукави і краю шуби оброблені іншим типом хутра, то шапку можна вибрати з нього ж.

Підбираючи до шубі головний убір, не варто забувати, що акцент повинен бути тільки один, тому якщо шубка має хитромудрий фасон, шапка повинна мати більш скромний вигляд і навпаки. Проте в тому випадку, якщо це комплект, який в основному шиють під замовлення, то обидва вироби можуть мати однаковий орнамент, фігурну стрижку або ж обробку хутром іншої тварини. Лаконічна шубка елегантної дами вимагає більш оригінального головного убору.

Незважаючи на постійні зміни у світі моди, хутряний берет і хустина не втрачають актуальності й зараз, так як відносяться до класичних видів головних уборів. При цьому хустка додає жіночність і ніжність образу.

Для любительок одягатися в ногу з модою, цілком підійдуть вушанки, хутряні кепі і навіть кубанки.

Якщо ж вам не до душі вироби з натурального хутра, то під штучну шубку підходять в'язані шапочки, переважно контрастних кольорів.
У вибраному головному уборі ви повинні себе почувати впевнено і комфортно.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Scroll To Top