Рекомендуємо прочитати

Британська висловуха кішка

article1596.jpg

На сьогоднішній день одна з найпопулярніших порід кішок - британська висловуха кішка. Вона цікава, розумна, граціозна і активна. Ця порода славиться урівноваженим і лагідною вдачею, воліє спокійний спосіб життя. Кішка дуже прив'язана до господарів, оселі й особливо до дітей. Володіє відмінним психічним і тілесним здоров'ям, невибаглива. Вселяє в душу рівновагу та спокій. Британські кішки - добрі і витривалі домашні тварини.


Висловухі британські кошенята догляд та утримання

Кошенята дуже ручні і грайливі, не вимагають до себе трудомісткого догляду, володіють для домашнього вихованця ідеальним темпераментом і відмінним апетитом, відмінним здоров'ям. Висячі вуха не доставляють господарям якихось незручностей і не вимагають від власників кішки спеціального догляду.

Вуха

З самого дитинства британського кошеня потрібно привчати до щоденного піклування, тоді він стане розуміти, що огляд зубів, очей, вух, догляд за шерстю, це необхідні процедури.

Раз на 2 тижні потрібно оглядати вушні раковини, вони повинні бути без неприємного запаху, нальоту, без висипу і бути чистими. Ватним тампоном обережно потрібно прочистити слуховий прохід. Якщо тварина здорове, то у нього сірка без запаху і світла. Часто на кінці вух ростуть «пензлики» - довгі волоски. Їх видаляють. Для цього потрібно пальцями однієї руки притримати кінчик вуха, а іншою рукою вищипнути або зістригти волоски.

Очі

Як правило, очі в висловухих кішок не вимагають якогось спеціального догляду. Вранці в куточках очей іноді скупчується темний наліт, його видаляють кип'яченою водою, яку потрібно нанести на серветку або м'яку ганчірочку. Неприпустимі гнійні виділення, це буде приводом, щоб звернутися до лікаря.

Кігті

Стрижка та огляд пазурів проводиться раз на три тижні. Перед стрижкою кожен кігтик подивиться на світлі, так як в них знаходяться кровоносні судини, їх не можна зачіпати. Для стрижки кігтів найкраще використовувати кігтеріз - спеціальні щипці, які можна купити в зоомагазині.

Шерсть

Шерсть потребує також догляду. Британська кішка, це єдина порода, яка любить, коли її розчісують проти шерсті. Два рази на тиждень масажною і металевою щіткою розчісують шерсть по напрямку росту вовни, а потім проти росту вовни. Це вважається прекрасним масажем. Шерсть розчісується спочатку на спині, потім уздовж боків і потім на грудях. Шию і щоки масажують «до морди», а значить проти шерсті. Зайву шерсть після розчісування видаляють спеціальною гумовою рукавичкою або вологими руками.

Туалет для британських кошенят

Для котячого туалету потрібно вибрати доступне і затишне місце. Найзручнішим місцем для туалету буде ванна або туалет. Не можна розміщувати котячий туалет в місцях прийому їжі або відпочинку. Лоток миється непахнучими, нетоксичними миючими засобами, краще буде виділити для цього губку і дитяче мило. Лоток повинен бути з загнутими бортами і великого розміру. У зоомагазинах зараз великий вибір наповнювачів для котячих туалетів. Краще скористатися наповнювачами «Fresh Step», «Ever Clean». Стежити за чистотою туалету, частково міняти субстрат, у міру використання.

Спочатку потрібно подивитися, що кошеня визначило місце для лотка. Коли кошеня почне копати в не призначеному місці, присідати, перебирати лапками, метушитися, віднесіть його в туалетний лоток, приголубте і похваліть його, коли переконаєтеся, що кошеня ним скористався.

Годування готовими кормами

Якщо кошеня отримує готові корми, не доповнюйте їх молочними продуктами, м'ясом. У цьому випадку застосування харчових добавок завдасть шкоди здоров'ю кішки, тому що в збалансованому кормі містяться всі потрібні компоненти. Дотримуйтеся інструкції, яка написана до обраному кормі. Віддавайте перевагу корму таких провідних фірм, як Royal Canin, Hills. Раз на шість місяців давайте корму з метою профілактики сечокам'яної хвороби.

Перед вивезенням висловуха кішка на природу потрібно скористатися проти паразитарним препаратом, він захистить вашого улюбленця від вошей, кліщів та бліх.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Однією з найбільш популярних і улюблених порід кішок є сіамська. Даній породі вже сотні років, але точний час і місце її...
Спілкування з тваринами має велике значення у розвитку дитини. На відміну від іграшки, тварина рухається, з ним можна...
Кожен з нас в дитинстві мріяв про яку-небудь домашню тварину. Ми несли з вулиці додому маленьких кошенят, милих цуценят...
Як вибрати кішку правильної породи? Який вихованець стане кращим другом для вас і ваших домочадців? Ці питання...
Scroll To Top