Рекомендуємо прочитати

Секс пози з камасутри ч.1

article2668.jpg

Сексологи всього світу спантеличені тим, як потрібно правильно підбирати пози для сексу окремо взятим партнерам. Часті зміни позицій гарні в тому випадку, коли ви хочете додати в своє сексуальне життя більшої пікантності і еротизації, а так само більшої різноманітності статевих контактів. Крім цього зміна поз допомагає партнерам уникнути деяких перешкод у сексуальних контактах пов'язаних з анатомічним і фізіологічним будовою, а так само психічним станом кожної конкретної пари.

Якщо докладніше, то вірно обрана поза допоможе відкоригувати деякі несумісності анатомічних особливостей статевих органів партнерів, зможе сприяти введенню пеніса в піхву в слабоерогенному стані, або ж допоможе продовжити не надто затяжний сексуальний контакт.

Сексуальні стосунки не терплять нудьги, монотонності і однотипності, як наслідок одноманітності статевих відносин, може втрачатися вся принадність і повноцінність інтимного життя взагалі. Інтимні пустощі та ігри, часта зміна поз за ініціативою одного з партнерів можуть внести суттєвий вклад і допомогу у підвищення лібідо іншого партнера і розпалити його до максимуму.

Знайти ідеальну позу, представляється архі важливим, більшою мірою для жінок не надто темпераментних, для тих, хто не завжди отримує задоволення від сексуального життя.

• Лежачий лотос
Поза лотоса як сісти? — Жінка лежить на спині, схрестивши ноги, в "Лотос". Чоловік лежить у неї між ніг, і проникає зверху. Її ноги (п'яти) впираються в його стегна. Чоловік упирається руками в ліжко, а жінка ніжно обіймає його. Подушка під стегнами жінки може змінити кут проникнення. Аналогічна і поза лотоса при вагітності ...

Секс позию Камасутра


• Поза "Матч"
Знову ж, олімпійська гнучкість є основною вимогою для цієї пози для сексу.
Молодята починають приблизно на ширині плечей, обличчям один з одним. Жінка встає на ліжко, а чоловік згинає коліна, щоб вона могла закинути одну ногу йому на плече.

Секс позию Камасутра

Вона обвиває руками його шию, він тримає руки на її стегнах, і потихеньку піднімається з колін, повільно проникати в неї.

• Поза "Баланс"
Жінка стоїть на ліжку або на міцному стільці, чоловік стоїть у неї за спиною. Звідси, він кладе руки їй на попу так, що вона може "сидіти" і притулитися до його грудей.

Секс позию Камасутра

Тепер він може проникнути ззаду або в попу, вона тримається за його руки, поки він підтримує її вагу. Рухаються вони разом у такт один одному ...

• Сексуальна поза "Амазонка"
Чоловік зручно сидить на стільці, жінка сідає на нього дивиться вперед.
Поки її ноги не торкаються землі, вона може підстрибувати вгору і вниз на нього м'яко. Поза відноситься до категорії "самі сексуальні пози" ...

Секс позию Камасутра


• Поза лежачи "Зсув"
Вона лежить на животі, спираючись на лікті, а ноги прямо і трохи в сторони. Він сидить прямо за спиною ноги зігнувши в колінах, і впирається руками по обидві сторони від свого тіла. Він відкидається на 45 градусів до її тіла, і проникає в неї ззаду.

Секс позию Камасутра

Поза Еротична V
Ця поза вимагає деяких акробатичних здібностей.
Жінка сідає на край столу. Чоловік стоїть перед нею і згинає ноги, так щоб краще увійти в неї .

Секс позию Камасутра

Тепер вона, поклавши руки йому на шию, тягне спочатку праву, потім ліву ногу на його плечі. Вона подалася назад, і він рухається, тримаючись за її попу!

Поза "Кінь-качалка"
Він сидить, схрестивши ноги, і відкинувшись на спину і, спираючись обома руками за спиною. Вона опускається на коліна, сідає на нього. Потім вона визначає темпи і глибину проникнення.

Секс позию Камасутра


Для підтримки в цій секс позі, можна притулитися до стіни або на край ліжка. Чоловік може допомогти жінці підстрибувати вгору і вниз, або просто пестити, поки вона робить всю важку роботу.

Поза "Вогняне Колесо"
Чоловік і жінка сідають один навпроти одного. Тепер вона загортає свої ноги навколо його тулуба, і він входить в неї, потім він обгортає одну ногу над нею, щоб утримати її на місці.

Секс позию Камасутра

Для того, щоб утримати рівновагу, вона упирається обома руками об підлогу. Він спрямовує рух, спираючись на лікоть.

Поза для сексу "Трикутник що світиться"
На перший погляд, трикутник що світиться положення нагадує нам про класичну місіонерську позу, — жінка на спині, чоловік зверху. Однак трюк з цієї позиції полягає в тому, що чоловік стає на карачки, потім жінка піднімає свої стегна до його пеніса так, що він може проникнути в неї. Чоловік залишається в цьому положенні, коли жінка робить всю роботу… (одна з класичних поз камасутри).

Секс позию Камасутра

Х-позиція
Він лежить горілиць на ліжку, вона повертається і сідлає його — так, що її спина до нього.

Секс позию Камасутра

Вона простягає ноги назад до плечей, розслабляючи своє тіло на ліжку між його ніг. Вона починає ковзати вгору і вниз. Якщо ви думайте як доставити чоловікові задоволення то ця поза камасутри саме воно.

• Поза "Нірвана"
Вона лежить на спині, розтягує ноги, і тримається за ліжко над головою. Вона тримає свої ноги разом, коли він входить в неї. Вони рухаються разом, і тиск її стегон посилює проникливий ефект і забезпечує природну стимуляцію клітора.

Секс позию Камасутра

• Поза "Замок"
Вона підіймається на високу мебель, сідає на край і підтримує себе руками. Він стоїть перед нею, і вона обіймає своїми ногами міцно його стегна, він нахиляється вперед, щоб проникнути в неї. Для здійснення даної секс пози знадобиться стіл або аналог столу.

Секс позию Камасутра

• Поза "Мавпа"
Чоловік лежить на спині і підтягує коліна до грудей. Вона сідає спиною до нього на його пеніс.
Чим більше вона робить упор своєї ваги на ноги, тим легше це стає для її партнера… хоча, скажемо прямо, це не буде легко!

Секс позию Камасутра

Однак жінка повинна мати достатню силу. Вона може схопити партнера за зап'ястя, щоб зробити рух простіше.

• Поза "Бамбук"
Жінка кладе свою одну ногу на його плече а іншу під нього. Він сидить на її стегні і входить до неї, використовуючи руки, щоб підтримати її і себе. Якщо її руки вільні, вона може попестити свій клітор і погладила його пеніс, поки він рухається туди і сюди.

Секс позию Камасутра


• Поза для сексу сидячи "Солодощі"
Вона лежить на подушці на підлозі або на дуже твердому матраці, розставивши ноги. Він сідає так, щоб його торс виявився у не між ногами. Свої ж ноги витягає вперед.

Секс позию Камасутра

Він ковзає між її стегон, і входить до неї, потягнувши її вниз, на нього.
Поки вони рухаються, чоловік може нахиляться і цілувати і облизувати її живіт або груди.

• Поза в попку стоячи "Стовп"
Обидва партнери стоять, попереду жінка спиною до партнера, триматися за руки, щоб зберегти рівновагу. Його член входить в неї ззаду, в той час як вона вигинає спину. Вона також може тримаються за стіну або стіл, щоб дозволити члену більш глибоке проникнення.

Секс позию Камасутра

• Поза для сексу "Ангел"
Вона лежить на боці, коліна вгору, і він лежить позаду неї. Проникнення проходить досить легко, він пестить її груди або клітор. Особливо рекомендується ця поза для вагітних жінок

Секс позию Камасутра

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Хочете внести краплю новизни у ваші почуття, додайте до них краплю ... ефірного масла ...
Широко поширена думка, що між жінкою і чоловіком дружби в чистому вигляді бути не може і так чи інакше все зведеться до...
Американськими експертами був складений список страхів, що призводять жінок до відмови від сексуальних контактів....
Багатьох людей цікавить питання, від чого залежить тривалість статевого контакту. Тривалість статевого акту залежить...
Scroll To Top