Рекомендуємо прочитати

Які вимоги до зимового дрес-коду бізнес-леді

article1736.jpg

Якщо у вас запитають, як повинна виглядати успішна бізнес-леді, то, напевно, у вашому описі будуть присутні такі слова, як: костюм, блузка, строгий стиль одягу. У всіх нас у свідомості вимальовується саме такий образ ділової жінки і це правильно. І хоч носити щодня блузки та ділові костюми це не завжди комфортно і приємно, але данину своїй діяльності все-таки потрібно віддавати. І якщо в теплу пору року проблему зовнішнього вигляду вирішити не складно - всього лише прикупити пару-трійок костюмів і блузками до них, то взимку з цим питанням складніше. Якою має бути зимова діловий одяг для бізнес-леді? Чи існують певні критерії до її вибору?

Насправді, конкретних вимог до вибору зимового ділового одягу немає. Однак існує головний принцип, за яким верхній одяг ділової жінки повинен поєднуватися з іншими частинами одягу. Стиль верхнього одягу не повинен відрізнятися від стилю основною одягу, а також верхній одяг повинен бути не менш солідній і представницький. Погодьтеся, прийти на ділову зустріч в діловому костюмі і болонієвій куртці спортивного крою - це, як мінімум, не солідно. Інша справа, якщо на вас буде суворе пальто або елегантна шубка.

Також в якості зимової ділового одягу може бути і дублянка. Але потрібно підкреслити, що верхній одяг необов'язково повинна бути дорогим і створеним з натуральних матеріалів. Тут головне зовсім не це. Верхній одяг бізнес-леді не повинна демонструвати її високий достаток або любов до розкоші. Зимовий одяг має всього лише показати вміння його господині виглядати стильно і зі смаком навіть у холодну пору року. Тому основне правило зовнішнього вигляду успішної ділової жінки - всі деталі гардеробу повинні гармоніювати один з одним. Те ж саме можна сказати і про зимове взуття: елегантні чоботи підкреслять ваш добрий смак, а ось лижні черевики будуть абсолютно недоречні, незважаючи на їх зручність і практичність.

Відмінним "прийомом" буде одягнути блузку чи сорочку, яка збігається з кольором верхнього одягу. Дуже солідно виглядає розстебнута шуба, з-під якої видніється блузка їй в тон. Це підкреслить ваш стиль і гарний смак.

Якщо прислухатися до думки фахівців в області стилю, то зимова діловий одяг у жінок повинна бути або темних, або яскравих відтінків. Тоді можна легко, а, головне, гармонійно поєднувати всі елементи образу.

Якщо ж ви ще не зважилися з тим, якого кольору і фасону вибрати собі верхній одяг на зиму, то варто сказати, що істотно полегшити ваше завдання може похід в магазин. Там, завдяки різноманітності моделей, ви зможете більш-менш визначитися з тим, яка саме річ і якого крою вам підходить.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Scroll To Top