Рекомендуємо прочитати

Окуляри для круглого обличчя

article1350.jpg

Окуляри - модний аксесуар. Хтось носить окуляри через поганий зір, хтось ради «крутості», хтось для захисту від сонця, а хтось одягає окуляри з простими лінзами, щоб виглядати по-діловому. З якої б причини ви не наділи окуляри, важливо правильно їх підібрати. Сьогодні ми поговоримо про те, як правильно підібрати окуляри для тих, у кого круглі риси обличчя.

Характеристика круглого обличчя


Перш ніж підібрати собі окуляри, необхідно визначити тип вашого обличчя. Буває кілька типів облич: квадратні, трикутні, прямокутні, овальні, круглі і т.д.

Кругле обличчя можна визначити за певними параметрами: ширина і довжина обличчя майже однакові, що дозволяє візуально побачити практично ідеальний коло. У власниць круглого обличчя відсутні чіткі лінії в області вилиць, і досить часто бувають щоки-яблучка. Такі особи привертають до себе увагу наївністю, але в той же час стервозністю і різкістю через чіткі риси обличчя. Кругле обличчя частенько вважають вельми невиразними. Якщо в дами є кругленькі щічки, то вони просто ховають за собою красу мигдалеподібних очей та чуттєвий рот. Ось це і не подобається власницям такого обличчя, і вони прагнуть за допомогою окулярів, а також правильного макіяжу стати більш жіночною і твердо характерною.

Як правильно вибрати окуляри


Щоб правильно вибрати окуляри для круглого обличчя потрібно дотримуватися ряду правил.

Форма


При виборі окулярів потрібно пам'ятати, що для круглого обличчя верхня межа окулярів повинна бути такої ж форми, що й брови.

Для такого типу обличчя категорично не можна купувати окуляри круглої форми - це тільки погіршить становище і зробить ваше обличчя ще круглішим. З цієї ж причини не можна використовувати оправу – «краплю».

При виборі окулярів для круглої форми необхідний контраст, але, тим не менше, категорично забороняється використовувати різкий контраст. Тобто, не можна вибирати оправи яскраві, занадто масивні або темні. Краще вибирати оправи прямокутної форми.

Вони зроблять м'який контраст, додадуть стильності і строгості особі. Можна обирати оправу з загостреними краями біля скронь, а також з високо розташованими дужками.

Окуляри для круглого обличчя

До круглої форми обличчя відмінно підійдуть окуляри з оправою витягнутої форми.

Якщо у вас обличчя кругле, але його ширина не надто велика, ви можете обрати варіант окулярів з оправою «метелик». Такі окуляри вигідно підкреслять очі, витягнуть обличчя і додадуть жіночності.

Колір


Колір оправи повинен бути спокійних і позбавлених агресивності відтінків. Наприклад, можна вибрати коричневий відтінок, які вельми гармонійно підійдуть блондинкам і шатенкам. Також можна придбати оправу металік сріблястого кольору. Але при цьому така оправа не повинна блищати і містити якісь елементи декору - вона й сама дуже ефектна.

Окуляри для круглого обличчя

Сонцезахисні окуляри

Якщо ви вибираєте собі сонцезахисні окуляри, то вибирайте ті, які на скронях широкі. Завдяки цій хитрості широкі вилиці не будуть так помітні. Також варто звернути увагу на такі, окуляри, які будуть допомагати звузити і витягнути ваше обличчя. Наприклад, ідеально підійдуть для такої форми обличчя окуляри «унісекс». Здебільшого сонцезахисні окуляри додатково декоровані, але у вашому варіанті декор неприйнятний навіть у таких окулярах.

Окуляри для круглого обличчя

Якщо говорити про колір лінз у сонцезахисних окулярах, то тут абсолютно не треба думати - ви можете сміливо експериментувати з кольором. Не варто дивитися тільки на окуляри з темними лінзами. Можна звернути увагу на окуляри з лінзами будь-якого кольору, вставлені в яскраву оправу.

Для круглого обличчя ідеально підійдуть сонцезахисні окуляри з темними скельцями в пластиковій оправі.

На ринку зараз представлено дуже багато варіантів сонцезахисних окулярів. Придивіться пильніше, поміряйте, проекспериментуйте з формами і ви обов'язково підберете саме те, що буде вам до лиця. Керуйтеся нашими правилами, і правильний вибір не змусить вас довго чекати.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Scroll To Top