Рекомендуємо прочитати

Що краще окуляри або контактні лінзи

article2640.jpg

З усіх органів чуття людини очі завжди визнавалися найкращим даром і пречудовим твором творчої сили природи.

Якщо ви відноситися до тих людей, яким лікарі прописали носити окуляри для корекції зору, то вас повинно зацікавити питання: що краще окуляри або контактні лінзи? Чи можна довіряти новим винаходам, або краще носити окуляри, які випробувані століттями?

У кожному з варіантів має свої переваги і недоліки. Окуляри створюють певний стиль і є відмінним аксесуаром. Багатьох людей просто неможливо уявити без них. Окуляри є модним доповненням до вашого стилю. Вони допомагають створити вам незабутній образ. Але так само в окулярів є і свої мінуси. В окулярах вам весь час необхідно дивитися вперед, що через якийсь час приводить до того, що м'язи очей атрофуються. Так само окуляри запотівають, коли заходиш в тепле приміщення після морозу. Ще влітку кожен стикається з проблемою яскравого світла, після чого приходиться ставити спеціальні скла з діоптріями.

Що краще окуляри або контактні лінзи

Тепер трохи про лінзи. У них є безліч переваг перед окулярами. По-перше, ви можете абсолютно спокійно дивитися по сторонах, і при цьому не буде ніяких спотворень, що значно розширить ваш кут зору. Так само ви абсолютно не будете відчувати їх, що ніяк не скажеш про окулярах. Це допоможе вам через якийсь час зовсім забути, що ви користуєтеся засобами для корекції зору. Так само в лінзах ви будете чудово бачити в будь-яку погоду. Влітку, коли сонце дуже яскраве, ви можете спокійно носити сонцезахисні окуляри. Якщо ви любите міняти свій образ, то лінзи так само можуть вам допомогти зробити це, так як лінзи бувають кольоровими. Може, ви не уявляєте свого життя без окулярів? Тоді ви зможете придбати окуляри з звичайними скельцями і спокійно їх носити. Можливо, вас бентежить, що якесь чужорідне тіло буде присутній у вас в оці? Не хвилюйтеся, і не сприймайте лінзи, як якусь перешкоду. Сучасні контактні лінзи м'які і дихаючі, вони забезпечують рогівці ока постійний повітрообмін і контакт зі сльозою. Так само можете не хвилюватися з приводу того, наскільки вони помітні. Помітити лінзи може тільки людина, яка сама їх носить. Лінзи видно тільки як ледве помітний обідок навколо райдужної частини ока. Догляд за лінзами абсолютно простий, а так само сама процедура надягання їх займає зовсім небагато часу.

Що краще окуляри або контактні лінзи

Якщо вас все-таки зацікавили лінзи, то вам треба буде проконсультуватися з лікарем. Якщо у вас немає ніяких протипоказань, то ви зможете насолоджуватися прекрасними можливостями, які зовсім не будуть вам заважати. У них ви зможете відчути себе набагато краще і впевненіше! Для цього вам всього лише необхідно купити одну пару контактних лінз, і ви зможете насолоджуватися всією красою навколишнього світу!

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Очі - дзеркало душі, а гарний макіяж очей - виразний і ефектний зовнішній вигляд. За допомогою різних способів макіяжу...
Контактні лінзи давно увійшли в ужиток сучасної людини. Отже, давайте оцінимо: контактні лінзи за і проти. Їх користь і...
У кожного чоловіка є свій власний найбільш сексуальний жіночий образ і переважний сексуальний сценарій. Однак...
Як добитися ідеального кольору обличчя і на заздрість подругам виглядати просто чудово? Пропонуємо вам кілька...
Scroll To Top