Рекомендуємо прочитати

Чому чоловіки люблять стерв

article2080.jpg

Чому чоловіки люблять стерв? - Цим питанням, мабуть, задається кожна жінка, яка не є стервом по натурі. Але хто така ця жінка - стерво? Що в ній так приваблює чоловіків? Сьогодні ми спробуємо відповісти на ці питання і у всьому розібратися.

По-перше, жінка, яку заздрісні суперниці називають «стервом», завжди ретельно стежить і доглядає за собою і своєю зовнішністю. Вона може годинами тренуватися в спортзалі, щоб зберегти гарні форми.

По-друге, стерво фінансово незалежна. У неї, як правило, є улюблена робота, де її високо цінує начальство і товариші по службі.

По-третє, така жінка знає собі ціну і ніколи не буде «бігати», і тим більше утримувати чоловіка всіма можливими способами, як це роблять інші жінки. І саме цією своєю незалежністю жінка - стерво і приваблює чоловіків. Адже, всі ми знаємо, що чоловіча психологія влаштована зовсім інакше, ніж психологія жінки. Чоловіки мисливці, яким подобатися переслідувати свою жертву, їм подобатися, коли жертва не піддається їх натиску. Якщо пересічна жінка не завжди це враховує, то стерво дуже добре знає, як влаштована чоловіча психологія, тому поряд з такою жінки завжди будуть її шанувальники.

Чому чоловіки люблять стерв

Також стерво відрізняється непередбачуваністю. Вже вона то знає, як прив'язати до себе чоловіка і завоювати його любов. Як правило, сім'ї після кількох років шлюбу розпадаються тому, що чоловік зустрічає саме таку жінку, яка замість нудьги і одноманітності, яке присутнє в шлюбі, дає йому різноманітність у відносинах. Така жінка здатна змусити чоловіка втратити голову спочатку від любові, потім від ревнощів до неї.

Чоловіки люблять стерв ще й тому, що вони виглядають просто шикарно. Вони добре розбираються в моді, але не слідують їй сліпо, а підбирають свій індивідуальний стиль, який підкреслює всі її переваги. Це ж правило вона дотримує і в макіяжі. А запах її парфумів, немов невидимим шлейфом слідує за нею, надаючи її образу загадковості й неповторності. Але це не означає, що ви повинні обприскати з ніг до голови духами, щоб від вас пахло за версту. Важливо підібрати «свій» парфум, який огорне вас ароматом таємниці.

Чому чоловіки люблять стерв

Також стерво вміє змусити будь-якого чоловіка відчути себе чоловіком. Це означає, що їй не складе труднощів ненав'язливо змусити чоловіка витрачати на неї величезні гроші, робити дорогі подарунки і водити її в ресторани. Чоловіки люблять стерв тому, що поряд з такою жінкою він відчуває себе щедрим і успішним героєм, який здатний виконати будь-який каприз жінки. Іноді, деякі чоловіки заради того, щоб завоювати і відповідати такій жінці, міняють роботу, прагнуть піднятися по кар'єрних сходах або зробити свій бізнес ще успішнішим.

Стерви знають і, що найголовніше, вміють користуватися тим фактом, що чоловіки це другі діти, яким хочеться виділитися і похвалитися перед друзями, що вони мають те, що не мають інші. Тому, коли поруч з чоловіком знаходитися така шикарна жінка, як стерво, на яку звертають увагу невдачливі суперники, чоловік відчуває себе кращим і особливим, це почуття тішить його самолюбство і піднімає у власних очах.

Також стерви невтомні і винахідливі в сексі. Вони знають, як принести задоволення чоловікові і отримати його самій.

Чому чоловіки люблять стерв

Сподіваємося, тепер ви зрозуміли, чим стерви приваблюють чоловіків і чому чоловіки люблять стерв. Але тим жінкам, які вирішили перевтілитися в стерву хочеться сказати, що насправді стервом може стати кожна з - нас, тому спочатку в нас, жінок, закладено це якість, але чи варто повністю перевтілюватися в стерву? Може краще бути просто гарною жінкою, яка вміє поєднувати в собі ніжність і егоїзм, розуміння і незалежність. Гарною жінкою бути, безумовно, важче, зате ви будете знати напевно, що ні одна стерва не зможе відбити у вас коханого, тому від гарних жінок чоловіки, як правило, не йдуть.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
У свідомості людей утвердилася думка, що щасливий шлюб може бути тільки при наявності дітей. А бездітний шлюб...
Любов, весілля, щасливе сімейне життя .... Про це мріє кожна жінка. На жаль, іноді наші мрії розсипаються на порох, і після...
Згідно з даними статистики, шлюби розпадаються постійно. Причому існує тенденція до розширення даного феномена. Ще...
Scroll To Top