Рекомендуємо прочитати

Вибираємо пеньюар

article2194.jpg

Пеньюар з'явився у Венеції в XVI столітті і спочатку пеньюар призначався як предмет одягу який жінки одягали під час ранкових гігієнічних процедур та нанесення макіяжу.

Первісна назва пеньюара - «рокетті» - його шили з оксамиту мережив і шовку. З самого моменту своєї появи в історії жіночого гардеробу пеньюар перетворився на головну зброю спокушання і зваблювання чоловіків, адже пеньюар завжди створював чуттєву та інтимну атмосферу. Якщо дама приймала чоловіка в своєму будуарі одягнена в пеньюар, то таким чином вона чинила цьому кавалерові велику честь. А так як пеньюар відмінно приховував маленькі недоліки жіночої фігури і прекрасно демонстрував її гідності, то допомагав жінці відчувати себе більш сексуальною і чарівною для чоловіка.

Шовк і оксамит, а тим більше мережива, завжди розбурхували чоловічу уяву, таким чином, змушуючи домальовувати невидимі їх погляду принади жіночого тіла. Вибираючи пеньюар, варто орієнтуватися на власний смак і побажання вашого супутника.

Однак головне що необхідно враховувати, це звичайно ж, ступінь комфортності, слід обов'язково підібрати такий пеньюар, щоб ви відчували себе в ньому дуже красивою, розкріпаченою і привабливою.

До вибору матеріалу слід підійти особливо трепетно й уважно, адже він практично цілу добу стикається з самими інтимними частинами тіла і може викликати подразнення чутливої шкіри або алергічну реакцію.

Щоб тілу було комфортно, щоб шкіра «дихала», на кожен день краще вибирати білизну з натуральних матеріалів. Це може бути бавовна, шовк, їх поєднання з помірним додаванням еластану, віскози або поліестера. Чисті синтетичні матеріали навряд чи дозволять вам відчувати себе комфортно. Так що уважно прочитайте етикетку на виробі.

Подібні тканини, у тому числі різні мережива, можна залишити для особливих випадків. Також слід уникати відверто дешевої білизни, адже, як правило, вона шиється з тканини низької якості, а, отже, швидко розтягнеться, сяде, порветься або піднесе інший неприємний сюрприз, зіпсувавши настрій від покупки.

Нейлонове білизна, наприклад, особливо в жарку погоду, може викликати подразнення шкіри. Бюстгальтер з надмірно жорсткої тканини, особливо синтетичної, також здатний викликати подразнення занадто чутливої шкіри, що супроводжується неприємним свербінням. До того ж синтетичні матеріали можуть спровокувати алергічну реакцію.

Однак також є ще одна важлива деталь, про яку не варто забувати в процесі придбання пеньюара - це його колір. Так як на підставі проведених досліджень психологи стверджують, що колір нічного одягу робить величезний вплив на чоловіків на підсвідомому рівні.

Ось як психологи пояснюють вплив різних кольорів на підсвідомість чоловіків:

- Червоний колір в більшості випадків викликає у чоловіків збудження, випромінюючи особливу енергію, він дає зрозуміти, що жінка бажає випробувати по-справжньому тваринне задоволення;

- Пеньюари жовтого кольору просто закликають партнера до самої щирої й цілковитої віддачі. Навіть враховуючи той факт що, даний колір пеньюара не завжди збуджує, він демонструє прагнення до якісного та тривалого сексу;

- Фіолетовий і рожевий колір демонструють чоловікові, що кохана жінка темпераментна і деколи буває чуттєва;

- Коричневий колір нижньої білизни найбільше підходить для стриманих жінок;

- Чорна нижня білизна підкаже партнеру, що він може розкуто і вільно триматися, не відчуваючи ніяких перешкод.

Жінка, що носить чорну білизну, в більшості випадків за твердженням психологів любить експерименти і відповідає згодою на будь-які, навіть найнеймовірніші бажання.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Scroll To Top