Рекомендуємо прочитати

Перший секс у дівчини: кращі відповіді на питання

article3472.jpg

Перший секс для дівчини – хвилюючий подія, яка може залишити найяскравіший спогад. Хтось чекає його з нетерпінням і хвилюванням, хтось боїться, а хтось і взагалі намагається відтягнути цей момент як можна більше. Для однієї дівчинки перший в житті секс стає перемогою над власними страхами, а в іншої в пам'яті залишаються лише негативні спогади. Від чого ж залежить, як відбудеться розставання з невинністю? І чому не завжди все проходить гладко?

Найчастіше так буває тому, що юна пара ще не має достатнього досвіду, і юнак або дівчина – а частіше обидва – зовсім не знають, як правильно себе вести: як зменшити ризик болю, з чого починати і що робити далі, і, найголовніше , як не втрачати від хвилювання голову і залишатися спокійними. А адже саме від усього цього і залежить успіх першого сексу, особливо для дівчинки.

Самі юні закохані цього не знають, а запитати найчастіше не в кого. Говорити про майбутній сексі з батьками або з кимось із старших навряд чи хтось отча, а друзі й подружки навперебій радять абсолютно протилежні речі. Ось і виходить, що знань з цікавить питання немає, і запитати нема в кого. Замкнене коло!

Що треба знати про секс?
Ми вирішили вам допомогти. Зібравши найбільше часто виникають у молоді питання про перший в житті занятті сексом, ми постаралися відповісти на них як можна більш докладно, побудувавши нашу з вами бесіду за принципом «питання – відповідь». Ви можете довіряти нам: ми поставимося до вас з належною увагою і повагою, не будемо читати нотацій, а просто поділимося своїми знаннями.

Чи може бути секс без кохання?
Для одних людей сексуальні почуття пов'язані з любов'ю і близькими стосунками. Інші вважають, що статеві зносини повинно відбуватися тільки в шлюбі. Для третіх любов і секс – зовсім різні речі. А вже перший секс і взагалі частенько відбувається з чистої цікавості і бажання юної діви скоріше відчути себе дорослою.

Тут важливо те, щоб ви відчували себе добре, не шкодували про те, що робите, і дотримувалися всіх заходів безпеки. Дотримувати безпеку означає передбачати не тільки фізичний ризик для здоров'я, такий, як можлива вагітність або венеричні захворювання. Це ще означає і ризик емоційного дискомфорту (співчуття від необдуманого вчинку, яке може залишитися у вас на довгі роки, а то й на все життя).

Коли варто думати про перший секс?
Не існує якоїсь вікової межі, коли можна було б вважати людину готовим до сексу. Важливо, чи готові до сексу конкретно ви. Це залежить ще й від того, що ви розумієте під словом «секс». Адже є дуже багато способів, за допомогою яких можна давати і отримувати сексуальну насолоду і без статевого акту. Можна робити один одному чуттєвий масаж, цілувати, обіймати один одного, пестити і доводити до оргазму, не стикаючись геніталіями. Для деяких людей такі дії можуть приносити навіть більше насолоди, ніж безпосередньо сам статевий акт.

У житті молодих дівчат часто так буває, що оточення починає чинити на них тиск. Подруги і друзі починають сміятися над їх невинністю та буквально підштовхують до важливого кроку. У вас мимоволі виникає думка, що ви прямо-таки повинні піти і спробувати, що це таке, навіть якщо ви самі і не дуже хочете цього.

Це не завжди просто, але все ж ви повинні протистояти цьому тискові. Ви не повинні чинити так, як вам не подобається, і повинні робити тільки те, що самі дійсно хочете робити. І ще, відкриємо вам секрет: далеко не всі ваші друзі, які говорять, що у них «це вже було», насправді дійсно вже випробували секс.

Обдумування всіх наслідків можливого сексу може допомогти вам прийняти правильне рішення. Є багато причин, чому люди не хочуть вступати в статеві стосунки. Когось утримують від спокуси досить сильні релігійні або культурні переконання. Ви, наприклад, можете відчути, що ще не готові до цього емоційно, і якщо ви змусите себе переступити через свої сумніви, то це буде означати, що після того, що сталося ви будете відчувати співчуття. А хтось просто вирішить почекати.

Яким би не було ваше рішення, ви повинні робити саме те, що підходить конкретно вам. Це повинно бути обгрунтоване рішення, а не засноване на страху або тиску з боку кого б то не було, навіть якщо це ваш хлопець.

Як дізнатися, чи готова ти до сексу? Якщо ви не впевнені, що готові до сексу, то, найімовірніше, ви і не готові. Швидше, ви відчуваєте тиск з боку своїх друзів. Ми вже попереджали вас – якщо хтось вам говорить, що вже пізнав секс, то це зовсім не означає, що і ви повинні зробити те ж саме тільки тому, що «час прийшов». І взагалі, ви впевнені, що вони говорять правду? Ще і ще раз готові повторити: ніколи не робіть того, що створить для вас і вашого партнера дискомфорт!

«Затишно» Чи вам у ваших відносинах з партнером? Чи достатньо ви довіряєте один одному? Чи впевнені ви в тому, що ваш молодий чоловік зробить все від нього залежне, щоб захистити вас від неприємних відчуттів і від подальших душевних терзань? Наважуючись на важливий крок, не забувайте, що перший секс буває тільки один раз в житті. На жаль, чимало дівчаток втрачають свою невинність з людиною, з якою ніколи більше не будуть зустрічатися, а може, й досі не зустрічалися.

Як нерозумно, коли це відбувається з випадковою людиною десь на вечірці, адже потім зазвичай не залишається нічого, окрім ніяковості і жалю! І болю – адже незнайомий хлопець зовсім не стане піклуватися про те, щоб вам було добре, йому важливо отримати тільки власне задоволення! А розчарованою дівчині не залишається нічого, крім досади, і вона приймається розповідати про те, що перший раз – це боляче!

Як це робити правильно? Яка повинна бути поза?
Дуже важливо, щоб перший секс для дівчини починався з отримання сексуального збудження від попередніх ласк. Під час прелюдії велику роль відіграють поцілунки, погладжування, ласки ерогенних зон (живіт, груди, мочка вуха, клітор і інші), потирання і торкання один одного.

Сексуальне збудження «видасть» себе певними фізіологічними ознаками. У дівчини почне виділятися мастило з піхви, з'явиться відчуття вологості між ніг. Соски на грудях набухнуть і стануть щільними на дотик. А в юнака виникне ерекція – його пеніс стане більше і затвердіє. Важливо, щоб стимуляція відбувалася якомога довше, тому що при недостатньому сексуальному збудженні дівчини її піхву буде змазано недостатньо добре, і хлопцю буде набагато важче ввести туди пеніс. А це означає, що можуть з'явитися болючі відчуття.

Коли пара готова (це означає і те, що хлопець вже одягнув презерватив), буде простіше, якщо хтось із них рукою направить статевий член хлопця в піхву. Потім, коли пеніс буде вже знаходитися всередині, треба зайняти таку позицію, щоб ніщо не заважало пенісу здійснювати фрикції (руху на вхід і вихід з піхви), які в підсумку призведуть до оргазму одного або обох партнерів.

Є цілий ряд різних позицій, які придатні для першого статевого акту. Найчастіше це класична поза, коли дівчина лежить на спині, а хлопець розташовується зверху (таку позу ще іноді називають «місіонерської»). Крім того, дівчина з хлопцем можуть помінятися місцями, і дівчина виявиться нагорі, як би сидить на партнері (поза «наїзниця»). А ще можна лежати на боці, хлопець ззаду, а дівчина попереду, притискаючись сідницями до партнера.

Ці пози найбільше підходять, якщо секс у вашому житті трапився вперше. Вони дозволяють контролювати глибину проникнення і силу тертя пеніса, а це дуже важливо для того, щоб звести можливі неприємні відчуття до мінімуму.

Чи правда, що перший раз буває боляче?
Багато діви побоюються, що перший секс буде супроводжуватися болем. Незначний біль дійсно може відчуватися дівчиною, але біль ця настільки незначна, що її і болем-то назвати не можна. Може з'явитися і трохи крові. Відбувається все це тому, що при першому в житті юної жінки статевому акті порушується цілісність дівочої пліви.

Дівоча пліва являє собою невелику складку тонкої шкірки, яка розташовується впоперек піхви близько після входу в нього. Шкірочка ця настільки тонка, а пошкодити її так легко, що найчастіше це відбувається в звичайному житті, і дівчина цього навіть не помічає. Наприклад, під час занять спортом або при їзді на велосипеді. Так що не варто боятися, сильного болю не буде, швидше легкий дискомфорт, та й то не завжди. Дуже багато залежить від прелюдії до сексу, про це ми вам вже розповіли.

Які треба вжити заходів обережності?
Якщо ви з вашим улюбленим вважаєте себе зрілими, щоб думати про секс, то треба бути достатньо зрілими і для того, щоб обговорити можливість використання презерватива. Просто тому, що це перший раз, зовсім не означає, що у вас не існує ризику заразитися венеричною хворобою або завагітніти. Презерватив ж практично стовідсотково вбереже вас від цих неприємностей.

Тому дуже важливо, щоб вперше секс відбувся у вас з тією людиною, якій ви довіряєте. З ним ви не посоромився обговорити, чи вмієте ви користуватися презервативом, а також зможете переконатися, що він у вас є. Розберіться і в інших способах контрацепції – це може бути спеціальний крем або таблетки. Не соромтеся попросити в аптеці, щоб вам порекомендували найбільш підходяще для вас протизаплідний засіб. Адже не збираєтеся ж ви ставати батьками в цьому віці?

Чи можна завагітніти в перший раз?
Так! Здатність до зачаття зовсім не залежить від того, перший чи десятий раз ви займаєтеся сексом. Не залежить вона і від того, робили ви це лежачи або стоячи, у ванній або в ліжку. А залежить здатність до зачаття тільки від того, чи готова до запліднення ваша яйцеклітина, яка дозріває в яєчниках матки. Коли відбувається овуляція (тобто яйцеклітина дозріває і починає просування від яєчника до матки по маткових трубах), для запліднення їй не вистачає тільки зустрічі зі сперматозоїдом.

І якщо перший статевий акт відбудеться саме в цей час, то дівчина має всі шанси стати майбутньою мамою. Тому використовуйте контрацептиви, якщо тільки це не ваша шлюбна ніч або ви не вирішили обзавестися малюком.

Чи настане оргазм під час першого сексу?
Дівчата не завжди можуть випробувати оргазм під час першого сексу. Їй можуть перешкодити страх, скутість, відчуття сорому. Але взагалі у всіх все буває по-різному. Деякі пари заявляють, що вони обидва були на піку задоволення, деякі кажуть, що оргазму не зазнали ні він, ні вона. Це дуже індивідуально, просто не намагайтеся очікувати занадто багато від вашого першого досвіду – як і будь-який інший досвід, він вимагає якогось часу, щоб ви могли краще пізнати тіло свого партнера, та й своє власне тіло теж. У будь-якому випадку, вам буде дуже приємно – особливо якщо ви любите свого хлопця.

Які почуття будуть у мене після сексу?
Після першого сексуального досвіду вас може збурений дуже багато різних почуттів. Якщо це не було заплановано або ви зробили це під тиском, то ви можете відчути розчарування чи жаль. Про це ми вже говорили. Ваші очікування теж можуть вплинути на ваші почуття після сексу. Зробить свій вплив на ваш настрій і те, чи змогли ви використовувати контрацепцію належним чином.

Але якщо ви відповідально підійшли до питання про підготовку до першого сексу, то враження у вас залишаться тільки найкращі! І ще, ви відразу відчуєте, що ваші стосунки вийшли на новий рівень і набули особливу інтимність і близькість.

Ви напевно помітили, що розповіді про перший секс у всіх різні. Одні задоволені своїм першим досвідом, а інші стверджують, що не зазнали нічого особливого. Це в кращому випадку. У гіршому ж кажуть, що «це було жахливо!» Який буде кінець у вашій історії з першим сексом – залежить тільки від вас. Прислухайтеся до наших порад, а ми вам бажаємо, щоб у вас все склалося просто чудово!

Інфо Бум

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Багато людей розглядають секс тільки як об'єкт насолоди. Але не тільки об'єктом насолоди є він - секс благотворний вплив...
Перший секс воістину може стати феєричним подією, але може виявитися і повним провалом. Головне, не варто робити те, про...
Виникли труднощі з оргазмом під час близькості з коханим? Це цілком поправимо! Але спочатку дай відповідь на питання - а...
У всі часи жінок хвилювало питання попередження небажаної вагітності. Це питання хвилює і сучасних жінок сьогодні....
Scroll To Top