Рекомендуємо прочитати

Розмір має значення?

article3036.jpg

Відомий вислів «Розмір не має значення», швидше за все, придумали самі чоловіки. Природно, що у всіх чоловіків різна будова і фізіологія, і немає абсолютно ніякої залежності між зростанням, довжиною пальців рук і ніг і довжиною чоловічого статевого органу. Хоча багато хто до цих пір наївно вважають, що чим більший ніс у чоловіка, тим більша його чоловіча гідність. Чи має розмір члена значення для якісного інтимного зв'язку?

Опитані мною близько 150 жінок, відповіли «звичайно, так». Хоча 30 з них при цьому додали, що «все добре в міру». Дійсно, в силу особливостей організму кожна людина може знайти свою половинку, яка буде ідеально їй відповідати. І якщо однією партнерці ви не підходите, це не означає, що так буде з усіма. Я знаю безліч пар, які цілком задоволені своїми не стандартними розмірами статевих органів.

Якщо для кожної дівчини потрібен свій розмір, то чому ж тоді жінки так захоплюються великими фалосами? Це схоже на те, як чоловіки дивляться на великі груди, хоча в сексі багатьом дуже подобаються маленька. Жінкам подобаються великі статеві органи чоловіка, так як «є на що подивитися». Можу додати від себе: «вони апетитніші виглядають, і їх хочеться «пригостити» оральної ласкою». З великим фалосом зручно в будь-якій позі (не буває ефекту «випадкового зісковзування»). Багато жінок просто отримують моральне задоволення від одного виду великого знаряддя любові.

Але все ж володарі дуже великих статевих органів (більше 20 см у збудженому стані) часто залишаються незадоволеними. Їм складніше знайти партнерку. Жінкам може бути боляче, їм складніше доставити чоловікові оральне задоволення. Одного разу я дуже захоплювалася великою гідністю одного з моїх партнерів, але його реакція повалила мене в шок. Він так розлютився, що просто не захотів займатися зі мною сексом. Він сказав: «Не потрібно мені про це говорити, мені всі це говорять. Ну, що я винен?! .... »Я навіть відразу не зрозуміла, що образила його. Мабуть, вигляд його статевого органу викликав у мене надмірне захоплення.

Які ж середні розміри статевих органів у дорослого чоловіка? Як це не дивно, до 1949 року цього питання не приділялося скільки серйозної уваги, поки відомий гінеколог Роберт Лату Дікінсон не приступив до написання свого «Атласу анатомії сексу».
У середньому людина росте до 21 року, але розвиток багатьох процесів до цього часу завершується. Як правило, статеве дозрівання до цього моменту вже закінчено, як і ріст статевих органів. Хлопчики в 15-16 років часто стурбовані розмірами своїх достоїнств, але в цьому віці організм ще активно росте, як і всі його органи.

Розміри статевого члена дорослого чоловіка у спокої становлять у середньому 7-10 см, в стані ерекції - 12-18 см, тобто приблизно відповідають розмірам піхви жінки. Прямої залежності довжини статевого члена під час ерекції від його розміру в стані спокою не спостерігається. Хоча багато хто помилково вважає, що чим більше орган в стані спокою, тим більше він в стані ерекції. Часто дівчата на пляжі спостерігають за чоловіками в плавках, але поки не настане ерекція визначити величину органу в цьому стані складно.

За старих часів вважалося, що при статевому збудженні член твердне, оскільки він надувається повітрям. Насправді, при статевому збудженні приплив артеріальної крові до статевого члена збільшується, а венозний відтік зменшується, внаслідок чого каверни статевого члена заповнюються кров'ю, і він збільшується в об'ємі в 2-8 рази (ерекція).

Підтримання ерекції забезпечується зменшенням венозного відтоку, якому сприяють скорочення особливих м'язів (сіднично-запалі м'язи) - вони розташовуються біля кореня статевого члена. Після закінчення збудження м'язи розслабляються і кров, що заповнювала каверни статевого члена, легко відтікає, після чого він зменшується до звичайних розмірів і стає м'яким. Головка члена при ерекції завжди залишається менш пружною і більш еластичною в порівнянні з його тілом, що запобігає травматизму жіночих статевих органів.

З будь-якими розмірами членів чоловіки повинні вміти настільки возбудити жінку, щоб вона змогла отримати задоволення від самого процесу. Іноді я так збуджуюся, що й зовсім не помічаю розміру. Так що вміння чоловіка довести жінку до оргазму - це набагато важливіше, ніж розмір.

Володарям дуже маленького члена (в моєму досвіді був орган, який в стані ерекції досягав не більше 5 см), звичайно ж, можна було б поспівчувати, але я не буду цього робити. Є руки, язик і губи. Цим чоловікам потрібно намагатися бути дуже майстерними в оральних ласках, вміти доставляти жінці задоволення різними способами, користуватися сексуальними іграшками. Можна різноманітністю ігор відволікати від того, що може жінці не зовсім сподобатися. Я впевнена, що і такі чоловіки можуть зустріти свою жінку, яку цілком навчаться сексуально балувати і задовольняти.

Ще одне моє особисте спостереження - багато жінок інтуїтивно відчувають свого чоловіка за фізіологічними ознаками. Я зрозуміла, що як тільки мені сильно подобається чоловік, у нього буде просто як «підігнаний» під мене розмір. Якщо десь є хоч найменші сумніви з приводу близькості, обов'язково буде підступ.

Дорогі чоловіки і милі жінки, любіть і насаджуйтеся один одним!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Всяке в житті буває, в тому числі і нестерпне бажання пізнати красу інтимних стосунків з представницею своєї статі. Для...
Відсутність сексуального бажання є проблемою, яка зачіпає набагато більшу кількість жінок, ніж ви думаєте. Багатьох з...
Не варто сором'язливо відводити погляд при розмові про відвідування секс-шопів. Адже асортимент в них постійно...
Секс відіграє важливу роль в житті жінки. Адже недарма, за її спокоєм, щастям і квітучою зовнішністю виглядом можна...
Scroll To Top