Рекомендуємо прочитати

Бірюза: магічні властивості каменю і його використання в магії

article3164.jpg

Бірюза - це один з найбільш яскравих і красивих дорогоцінних каменів у світі. У ювелірній справі вона частіше за інших використовується при виготовленні прикрас для жінок. Цей камінь, що володіє розкішним матовим відтінком, в Персії вважався справжнім талісманом, що приносить удачу в перемозі - і над жінкою, і у війні. На Сході їй поклонялися цілими націями, а до Європи бірюза потрапила завдяки перським купцям, бажаючим умилостивити королів світу.

Бірюза буває декількох кольорів. Монохромна лінія її відтінків починається від білого з сіруватими прожилками, і закінчується яскравим нефритово-блакитним, кольором неба в безхмарну погоду. Кажуть, що бірюза здатна змінювати свій колір протягом життя. За переказами, закохані ділили один камінь між собою, і якщо він з часом змінював колір, це означало, що друга половинка розлюбила ...

Бірюза - індикатор здоров'я
Взагалі, відтінок бірюзи - це результат наявності тих чи інших домішок, адже цей камінь має не однорідну структуру. Кажуть, що зелений камінчик - старий, а блакитний - молодий. З позиції часу це неправда, але з позиції енергетики вважається, що блакитна бірюза має велику силу і магічні властивості, вона віддає енергію Інь, сприяє перемозі в любові і в битві. Зелена ж, навпаки, «затягує» в болото невезіння, старіння, хоча для людей похилого віку вона приносить повагу, спокій і здатність справлятися зі старечими проблемами.

Магічні властивості бірюзи
Бірюза завжди вважалася каменем-талісманом. Тим, хто вирушав у походи, належало запастися шматочком цього священного матеріалу для того, щоб в бою не зазнати поразки. Вважалося, що воїнам жінки повинні були зашивати ці магічні камінці в білизні, щоб вони ніколи не забували про свою удачу. Однак, бірюза - це не камінь жадібності і влади, ні, вона, навпаки, здатна втихомирити буйного воїна, вселити йому мудрі думки, змусити повернути на «правильну доріжку». Вона додає впевненості, відчуття щастя і спокою.

Тому бірюзу частіше інших каменів використовують у виготовленні талісманів, що приносять удачу і щастя. Вона гігроскопічний камінь не тільки на фізичному, але і на енергетичному рівні. Вона зможе увібрати в себе всі ваші невдачі, негаразди, проблеми, страждання. Не дарма радять не класти бірюзу в мішечок, а проробити в камені отвір, протягнути шнурок, і носити як амулет на грудях, ближче до тіла.

Бірюзу прийнято використовувати в своїх цілях людьми певної діяльності. Це можуть бути, наприклад:
• ті прихильники магії, які борються зі злом;
• вчені, які шукають невідоме або займаються вивченням астральних явищ;
• блакитна бірюза принесе удачу в любові молодим жінкам і дівчатам;
• зелена - хороша для тих, хто вже живе «на схилі років», без певних цілей;
• з Знаків Зодіаку з бірюзою і її магічними властивостями добре ладнають всі, крім Раків і Дів.

Пам'ятайте, що дітям бірюза протипоказана, почасти тому, що носіння її може приносити плоди на грунті інтиму, а це, зрозуміло, не те, що очікують батьки. Однак у ситуаціях, коли необхідна підвищена увага і впевненість у своїх силах, бірюзу цілком дозволено дати на час своєму чаду. Наприклад, це може бути участь у театральній виставі.

Використання бірюзи в магічних ритуалах

Для утримання коханого
Найпростішим вважається наступний «приворот»: візьміть кілька шматочків бірюзи і зашийте непомітно в нижню білизну коханої людини. Тепер за майбутнє ваших відносин можна не переживати. Вважається, що до тих пір, поки він камені не виявить, буде ходити за вами, як в ейфорії.

Для закликання грошей
Використовуйте найпершу ніч, яка йде за молодиком. Візьміть енергетично заряджений камінь бірюзи в руку, затисніть його в кулак, і думайте, думайте, думайте про те, що в найближчому майбутньому у вас з'являться гори грошей, всіх благ і задоволень. Уявляйте себе в розкоші і багатстві, і все це робіть у себе в квартирі. Коли відчуєте, що голова повна бажань, вийдіть на вулицю, подивіться на небо, на зароджуючийся місяць, і систематично поглядайте на бірюзу у вас в руці. Все, ви її зарядили. Покладіть магічний камінь в кишеню, і носіть з собою завжди.

Для схуднення
Для цього вам знадобиться камінь з гладкою поверхнею і структурою, небесно-блакитного кольору. Взагалі, більшість жінок, які знають про цей ритуал, використовують кільце або браслет з бірюзою такого типу. Проте тут є одне «але»! - Бірюза обов'язково повинна бути вашою, а не бабусиною або маминою. Тому, краще купити новий камінь, а не користуватися старим, чиїмось. Або проведіть ритуал очищення предмета. Отже, капніть на поверхню каменю крапельку ефірного масла жасмину, купленого напередодні, і потихеньку торкайтеся цією стороною до тих місць, з яких хочете скинути вагу. Бірюзу носіть з собою весь час, а коли буде відвідувати звірячий апетит, дивіться на неї - вона здатна вмовити вас не їсти.

Для закликання любові
Для цього ритуалу знадобиться червона шовкова хустка, церковна свічка і бірюзовий камінь блакитного кольору з гладкою текстурою. Встаньте вранці рано, перед сходом сонця, розстеліть хустку на столі, покладіть на нього бірюзу, поставте свічку. Коли сонце почне сходити, капніть на камінчик краплю ефірного масла троянди, запаліть свічку, в її полум'я теж капніть крапельку масла, візьміть свічку в ліву руку і поводіть нею навколо каменя за годинниковою стрілкою, весь час думаючи про коханого. Поставте свічку, дайте їй догоріти, потім загорніть все в хустку, закріпіть, і залиште на столі до тих пір, поки не народиться новий місяць. Коли згорток зарядиться місячної енергією, ритуал здійснений, чекайте його.

Для полегшення родових болів
Зробіть в блакитний бірюзі отвір, протягніть крізь нього шкіряний шнурок, і надіньте вагітній жінці, яка ось-ось має народити. Вважається, що якщо під час пологів просити бірюзу вгамувати біль, можна домогтися природного знеболювання.

Для поліпшення якості ліків
В давнину бірюзу клали у посудини з мазями і настоянками для того, щоб збільшити чудодійну цілющу силу ліки. Можна зробити це і зараз. Ретельно вимийте камінь, візьміть його пінцетом, занурте в спирт, і поводіть за годинниковою стрілкою навколо посудини з маззю, примовляючи: «Зілля цілюще, бірюзою обтяжене». Коли скажете слова десять разів, покладіть камінь у мазь, закрийте, а через годину вже можна користуватися.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Scroll To Top