Рекомендуємо прочитати

Реальна магія: набуття сили

article2431.jpg

Магія існує тисячі років, для практикуючих магів це не просто реальне і дуже ефективне мистецтво, але спосіб життя. Багато людей намагаються долучитися до магії, однак результат зазвичай виявляється не дуже вдалим. І головна проблема в тому, що шлях мага рясніє різноманітними пастками.

Чи існує насправді реальна магія
Якщо ви вирішили зайнятися магією, для початку спробуйте зрозуміти, навіщо це вам потрібно. Однією з головних пасток на шляху мага є бажання здобути владу і гроші. Магія може вам все це дати, але за придбані подібним чином блага обов'язково доведеться розплачуватися. Світобудова влаштована таким чином, що людина, отримавши щось в одній зі сфер життя, обов'язково втратить в іншій. Все урівноважене, тому спроби змінити ситуацію шляхом якихось чаклунських маніпуляцій можуть дати результат, але неодмінно призведуть до «відкату» — тобто отриманню порції негативу в тій чи іншій галузі життя.

Намагаючись шляхом магічних маніпуляцій отримати якийсь результат, необхідно враховувати один важливий момент. Світобудова може дати вам те, що ви побажали, але виконує воно ваше замовлення найбільш простим шляхом. Наприклад, ви захотіли отримати мільйон гривень. Результат: ви потрапляєте під машину, і вам виплачують в якості компенсації за каліцтва вказану суму. Зрозуміло, що такий варіант вас не влаштовує, тому при виконанні ритуалу необхідно не тільки вказувати мету, а й конкретизувати шляхи досягнення мети. При цьому не слід прописувати деталі, треба тільки задати основний шлях отримання бажаного. Дрібниці здобудуться самі, їх конкретизація тільки заважає.

Багато магів намагаються долучитися до тієї чи іншої сили, сподіваючись знайти в її особі захисника і покровителя. Даний варіант цілком працездатний, але у нього є один великий мінус: сила буде вам допомагати на вашому шляху, але зажадає натомість служіння і покірності. Не можна користуватися силою, нічого не даючи їй натомість.

Раб може бути всіляко обласканий своїм паном, але він все одно залишається рабом. Це не означає, що даний шлях поганий — просто треба уважно ставитися до вибору сили і розуміти, чим доведеться розплачуватися.

Щоб отримувати необхідні результати, уникнувши залежності від тих чи інших сил, необхідно підвищувати рівень власної енергетики. Чим більше у вас особистої сили, тим більше вам щастить, тим легше вам домагатися необхідних результатів — світ просто починає йти вам назустріч. Накопичення особистої сили йде двома основними шляхами. Перший — фізичні вправи та енергетичні практики. Другий — чищення свідомості.

Якщо з першим шляхом все досить зрозуміло, то про другий слід поговорити особливо. Мало вміти набирати енергію, важливо її грамотно витрачати. Основну частину енергії людина витрачає даремно, викидаючи її разом з емоціями. Саме тому для мага так важливі стриманість, спокій, незворушність, уміння відмовитися від усього порожнього і суєтного. Він не просто володіє самоконтролем, але постійно відстежує свої емоції, шукає причини їх виникнення. Він не дозволяє собі різні уявні спекуляції, припиняючи їх на корені. Приклад: ви з кимось посварилися, після чого знову і знову прокручуєте у свідомості неприємну розмову. Такі переживання можуть мучити днями, витягуючи з людини всю його енергію. Усвідомлюючи це, маг відстежує подібні моменти і тут же їх присікає.

Як результат, йому вдається накопичити великий рівень енергії, що відразу позначається на поточній ситуації. При цьому важливо не тільки вийти на новий енергетичний рівень, а й утриматися на ньому, а це дуже складно. Перший час ви будете стикатися з різними провокаціями реальності, вас будуть всіляко намагатися вивести з себе. І лише переконавшись, що ви не піддаєтеся, вас залишать у спокої, світобудова погодиться з вашим новим енергетичним рівнем. Уміння підвищити свій базовий енергетичний рівень є першим кроком на шляху до реальної магії.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Заговір, якщо його використовувати правильно, вважається одним з найсильніших магічних дій. З його допомогою існує...
Багато хто вважає, що порча це або хвороба, або вигадка, або чаклунство. Що стосується вигадки, тут можна ще...
Прокльонів існує стільки ж, скільки і видів проклинання, і напевно кожна людина, навіть яка не вважає себе...
Іноді навіть у самої скептично і ні в що не вірячої дівчини часом виникає думка про існування порчі, вроків. Але якщо все...
Scroll To Top