Рекомендуємо прочитати

Як година вашого народження впливає на ваше життя?

article1341.jpg

Час народження визначає нашу зовнішність і характер. Відповідно впливає на долю кожної людини. В астрології прийнято ділити добу на 12 відрізків, кожен по 2 години.

00:00 - 02:00. Покровителем цього часу є Меркурій. Ці люди зазвичай відмінники в школі та інституті. Вони володіють прекрасними організаторськими здібностями. Найчастіше виглядають молодше своїх років. Їх робота повинна бути пов'язана з відрядженням та спілкуванням. У любовних відносинах ці люди надто відкриті.

02:00 - 04:00. Народжені в цей час люди знаходяться під заступництвом Венери. Ці люди дуже добре знають рахунок грошам. Вони неймовірні трудоголіки. Дуже цінують комфорт у своєму домі. Найчастіше люблять все робити своїми руками. Обожнюють мистецтво і музику. Завжди слідують тенденціям моди. У любові вони цінують вірність і відданість.

04:00 - 06:00. Цими людьми керує Марс. Вони дуже виділяються серед інших людей. Найчастіше це виняткові і яскраві особистості. З ними не буває нудно. У стосунках їм потрібен сильний і вольовий чоловік. Завжди домагаються відмінних результатів у кар'єрі.

06:00 - 08:00. Цим людям протегує Нептун. Часто ці люди дуже релігійні і духовні. Вони мають глибокий характер, розуміють все і всіх. Складно вибирають підходящу для себе професію. У любовних відносинах часто роблять несподівані та нерозсудливі вчинки.

08:00 - 10:00. Цими людьми керує Уран. Дуже приємні і доброзичливі люди. Найчастіше мають масу друзів. Вони неформальні лідери в будь-якій компанії. Ці люди не сприймають показуху. Вони завжди виключно за правду в будь-якому вигляді.

10:00 - 12:00. Ці люди знаходяться під заступництвом Сатурна. Вони часто володіють величезним авторитетом в суспільстві. Вони дуже успішні в кар'єрі. У професійній сфері їм дуже підійде бути керівними працівників. В особистому житті вони часто самотні, так як весь час займає кар'єра. У стосунках вони постійні і уважні.

12:00 - 14:00. Людям, що народилися в цей час, покровителем є Юпітер. Як не дивно, ці люди погані учні, але найкращі вчителі. Люди, що оточують їх, дуже часто звертаються до них за порадами. Їм дуже просто стати вченими. Обожнюють подорожі. У любові вони надають перевагу неординарним або екзотичним людям.

14:00 - 16:00. Ці люди знаходяться під заступництвом Плутона. Вони часто надають допомогу і підтримку оточуючим людям. Вони часто можуть передбачити будь-яку ситуацію наперед. У любовних відносинах вони надають перевагу сексуальним партнерам, так як самі неймовірно сексуальні. На роботі найчастіше всі прагнуть дружити з ними.

16:00 - 18:00. Ці люди знаходяться під заступництвом Венери. Ці люди дуже привабливі в очах оточуючих. Цим людям або казково везе, або вони повні невдахи. Це дуже романтичні люди. Завжди знають, кого вони хочуть в стосунках, аж до одягу, в якому він повинен бути. Попелюшка - це їх улюблена казка. Вони ідеальні дружини або чоловіки.

18:00 - 20:00. Їм протегує Меркурій. Головне в їх житті - це робота та здоров'я. Обожнюють дієти і правильне харчування. Вони знають все про ліки та здоровий спосіб життя. Серед них дуже багато лікарів або людей з медичною освітою. Їх цінують і поважають на роботі.

20:00 - 22:00. Цим людям протегує саме Сонце. Їм пряма дорога на сцену. Головне в їх житті - це пристрасть, любов і діти. Вони володіють мистецтвом флірту з самого народження. Дуже влюбливі люди. Вони ведуть себе практично, як кінозірки. Відповідно в стосунках їм потрібен режисер. У їхніх стосунках завжди присутня пристрасть.

22:00 - 24:00. Місяць протегує людям, народженим у цей час. Вони дуже чуйно відчувають оточуючих. Вони завжди виявляють турботу до всіх. Можуть мати величезну владу над людьми. Сім'я для них святе. Завжди прагнуть створити сім'ю, в якій прагнуть стати главою.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Відносно теорії впливу Місяця на життя людини одні дотримуються точки зору, яка заперечує існування подібного явища,...
Отже, літній сезон в самому розпалі. Ви вже знаєте, якими сонцезахисними засобами користуватися, як правильно...
Проблемна шкіра обличчя - це особлива категорія шкіри, отже, і догляд має бути відповідним. По-перше, необхідно звернути...
Scroll To Top