Рекомендуємо прочитати

Як Місяць впливає на людину

article2772.jpg

Відносно теорії впливу Місяця на життя людини одні дотримуються точки зору, яка заперечує існування подібного явища, інші відзначають, що подібний факт дійсно має місце буття.

Місяць є єдиним космічним тілом, на яке висадилися люди. Супутник Землі не містить ні атмосфери, ні води, тому не має також і погоди, але загальновідомо, що він впливає на погоду і відповідно на людей планети. Крім того, Місяцем викликаються припливи і відливи кожної з водойм Землі. Найсильніші зміни рівня води відмічаються в період молодого місяця через взаємний вплив Сонця і Місяця, в повний місяць зміни рівня води майже не відчутні. Вплив супутника Землі поширюється також і на людей. Кров'яний тиск, настрій, активність, самопочуття часто залежать від погоди. Деякі вважають, що в повний місяць дія його стає більша і в цей період труднощі здаються нездоланними.

Як Місяць впливає на людину

Серед багатьох робіт, присвячених взаємозв'язку фізичного і психічного стану індивідуума з Місяцем, зустрічаються найрізноманітніші факти. Згідно з деякими з них, в повний місяць зростає число злочинів і самогубств, виникають хвилювання у людей з нестабільною психікою, відзначається збільшення народжуваності. Астрологи виділяють для кожного індивідуальний місячний ритм, який вони пов'язують з труднощами в житті, самореалізацією, настроєм, психікою і кармою особистості. Інший напрям професіоналів (психологи, соціологи, фізики) заперечують всі припущення про будь-який значний вплив Місяця на людей. Багато проведених ними досліджень говорять про те, що зв'язок супутника Землі із станом людини всього лише поширений міф.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Перший триместр вагітності жінки закінчують безсонними ночами. У деяких це кілька ночей, у інших безсоння триває...
Час народження визначає нашу зовнішність і характер. Відповідно впливає на долю кожної людини. В астрології прийнято...
Багато людей розглядають секс тільки як об'єкт насолоди. Але не тільки об'єктом насолоди є він - секс благотворний вплив...
Scroll To Top