Рекомендуємо прочитати

Як побачити ауру?

article1342.jpg

♦ Сядьте навпроти великого дзеркала, приблизно на відстані витягнутої руки. (Цю вправу найкраще робити вдень, при яскравому денному освітленні.)
♦ Ваш хребет прямий, очі закриті і Ви розслаблені.
♦ Зосередьтеся.
♦ Відкрийте очі і не ворушіться.
♦ Переконайтеся, що Ви бачите своє тіло повністю.
♦ Якщо немає великого дзеркала, то можна попрацювати і з обличчям.
♦ Дивіться собі на кінчик носа у відображенні.
♦ Дивіться пильно, не кліпаючи, протягом 10-15 хвилин.
♦ Якщо Ваші очі втомилися і з'явилося бажання моргнути, прижмуртесь, але не відводите погляду.
♦ Потім знову розширте очі.
♦ Концентруючись на кінчику носа, подумки дивіться на все тіло або видиму в дзеркалі частину.
♦ Приблизно через 5 хвилин, Ви побачите як Ваше тіло почало випромінювати якесь прозоре сяйво.
♦ Ви реально побачите це своїми очима!
♦ Дивіться далі, не відволікаючись на сторонні думки і предмети.
♦ Хвилин через десять, Ви виявите, що Ваше власне обличчя змінює свої обриси і Ви побачите зовсім іншу особу.
♦ Не лякайтеся, це Ваші підсвідомі маски і комплекси.
♦ Деякі частини тіла почнуть темніти, а інші стануть світліші.
♦ Це згустки енергії.
♦ Світлі плями - це позитивна енергія, тоді як темні - негативна.
♦ Негативна енергія - це пробоїни в Вашому біополі, які необхідно залатати, наповнюючи їх своєю позитивною енергією.
♦ Виконавши дану вправу, закрийте очі і 5 хвилин відпочиньте, перебуваючи в розслабленому положенні.
♦ Запам'ятайте колір Вашої Аури і подивіться трактування кольору аури, в описі.

Білий - У Вас чиста, не затьмарена, довірлива і проста свідомість. Ви нейтральні до всіх проявів життя і в той же час пасивно берете участь у всьому. У Вас переважно розвинена Аджна-Чакра, енергетичний центр між Ваших брів, що відповідає за прояв волі і концентрацію уваги. Ви схильні до медитації або Вам необхідно зайнятися цим, найближчим часом. Тоді всі ваші питання автоматично вирішаться, і життя піде в абсолютно новому напрямку.

Блакитний - Ви схильні до служіння і поклоніння ідеалу, а також прагнете до нових пізнань, розвиваючи свою внутрішню природу. У Вас домінує Вишуддха-Чакра, енергетичний центр, що знаходиться в горлі (щитовидна залоза). Горловий центр, відповідає за отримання чистих, піднесених знань і прагнення до ідеалу. Щоб змінити потік подій на краще, Вам необхідно, не відкладаючи, зайнятися набуттям нових, необхідних знань. Не шкодуйте ні грошей, ні часу, і це окупиться сторицею. Отримуйте знання і читайте багато пізнавальних книг.

Синій - Ви релігійнина і побожна людина і у всьому бачите волю Божу. Але Ви закриті від суспільства і людей. Ви гпрячі і холодні одночасно. Вам необхідно позбутися від почуття провини і постаратися відкрити серце людям ... Адже серед них є ті, хто Вас щиро любить і дійсно хоче бути з Вами. В цьому Вам допоможе проста, але ефективна вправа. Кожен день, робіть щось хороше, що приносить реальну користь людям. Необхідно допомогти людям, хоча б у чомусь, щонайменше, один раз на день. При цьому необхідно, відректися від бажання отримати щось натомість, тобто відректися від особистого егоїзму. Через якийсь час практики Ви побачите, що люди будуть більше розташовані до Вас, а фінансове становище покращиться. Так як все хороше, що ми робимо для інших, повертається до нас у трикратному розмірі.

Фіолетовий - У Вас розвинена висока духовність, схильність до медитації і пізнання Абсолюту. У Вас розвинений самий вищий енергетичний центр, Сахасрара-Чакра, розташована на найвищій точці голови, на маківці. Якщо Ви будете щодня зосереджуватися на цій точці свого тіла, хоча б по 10-15 хвилин вранці, то через деякий час, почнете відчувати свій величезний потенціал. Вас чекає непередаване вище блаженство. Вся кров і енергія буде підніматися до верхівки, наповнюючи вищі центри головного мозку. Ваші здібності неодноразово зростуть, і Ви почнете бачити вищі світи божественного світла і розвинете в собі багато інших здібностей.

Морська хвиля - Ви релігійні і одночасно полохливі. Вас часто турбують житейські тривоги. У Вас розвинені одночасно два Енергоцентр, Вишуддха-Чакра (горловий центр) і Анахата-Чакра (серцевий центр). Необхідно зосередити своє життя на допомозі іншим, в аспекті викладання духовних і езотеричних знань. Якщо таких у Вас ще немає, то слід вивчити цей предмет. Почніть практику медитації і незабаром побачите, що Ваше життя стала значно спокійніше і безпечніше.

Зелений - Ви сповнені співчуття і симпатії до оточуючих, довірливі і легко пристосовуєтеся. У Вас сильно розвинена Анахата-Чакра, центр, що знаходиться в районі грудей. Ви сповнені любові до людей та діліться "останнім". Не забувайте, що допомога і любов до людей, ще не є вершиною пошуку, хоча і є позитивною і похвальною дією. Ідіть далі, досліджуйте себе, спрямуйте свою увагу на самопізнання і медитацію. Розкрийте свій внутрішній потенціал. Використовуйте ті методи, які Вам найбільше припадають по серцю.

Коричневий - Ви часто впадаєте в депресію і похмурі думки, досить егоїстичні і прагнете до ізоляції. Вам необхідно частіше бути на чистому повітрі, згадайте про природу. Відпочиньте і намагайтеся думати тільки про позитивне, оточіть себе прекрасним, займіться йогою і медитацією. Фізичне навантаження Вам також не завадить. Якщо Ви самі зміните своє життя, то досягнете великого успіху, завдяки Вашій стабільності і працьовитості.

Охра - Ви здатні на обман і афери. Хитрість, часто виручає Вас зі складних життєвих ситуацій. У Вас, переважно, розвинена Муладхара-Чакра, що знаходиться в районі промежини або куприка. Цей енергетичний центр, відповідає за безпеку і забезпечення всім необхідним. Практикуючи концентрацію на цій точці, по 15 хвилин в день, Ви розвинете свої вищі здібності і пробудити в собі несамовиту силу, яка знаходиться у Вас в куприку. Це сексуальна потенційна енергія, яка творить все суще в цьому світі.

Помаранчевий - Ви людина енергійна і сексуальний. У Вас сильний інтелект і розвинуте логічне мислення. Ваша активна чакра - Муладхара, що знаходиться в центрі промежини, в районі куприка. Ваша сексуальна енергія б'є ключем і Вам потрібно навчитися її сублімувати. Для цього вивчите Тантричні або Даоські сексуальні практики, а також Кама-сутру. Будьте вірні своєму ідеалу і обов'язково досягнете великого життєвого успіху.

Темно-оранжевий - У Вас слабкий інтелект, але сильна чуттєва природа, а також прекрасне уява та інтуїція. Вам необхідно розвивати свої внутрішні здібності та інтуїцію, за допомогою методів медитації і ясновидіння.

Червоний - Ви горді собою, жагучі, справедливі, ревниві, войовничі і великодушні. У Вас переважно розвинена Маніпура-Чакра, енергетичний центр, що знаходиться на два пальці вище пупка. Це центр відповідає за силу, владу, емоції і пристрасть. Вам необхідно концентруватися на цій точці, трохи вище пупка. Тільки тоді Ви знайдете все необхідне, для подальшого зростання і процвітання.

Бордовий - Вас легко ввести в гнів і піддати сумніву. Ви дратівливі, але в той же час, маєте витончений характер і чуттєву натуру. Практикуйте практики розслаблення, заспокоєння і медитації. Спробуйте аутогенне тренування і самонавіяння. Тоді Ви, в значній мірі, гармонізуєте свій палкий норов і Вам буде набагато легше знаходити порозуміння, з близькими Вам людьми.

Алий - Ви прагнете до чистої любові, у Вас велике серце, здатне вмістити в себе цілий світ. Займайтеся поглибленням любові і розкриттям свого серця, все більше і більше. По всій видимості, на Вас лежить якась місія і Ви повинні допомагати людям. Слідуйте Вашим ідеалам і тоді до Вас, само собою прийде багатство, слава і повага.

Жовтий - У Вас розвинений найвищий інтелект, схильність до мистецтв і до сімейного життя. Ваш домінуючий енергетичний центр, носить назву Свадхіштхана-Чакра, яка розташовується в районі паху. Цей центр відповідає за творчість і таланти, а також за створення сім'ї, мирську любов і витончену сексуальність. Концентрація своєї уваги на цій точці, хоча б по 15 хвилин на день, вранці, дасть Вам безліч неординарних здібностей і приведе до розкриття, дрімаючих в Вас творчих здібностей.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Миття дзеркал маленьких розмірів не вимагає великої праці, а от коли в будинку є досить великі дзеркала на стінах і...
Дзеркало завжди було і залишається джерелом забобонів. Адже саме з дзеркалом пов'язано багато обрядів, гадань, а також...
Згідно з правилами Фен-шуй, дзеркало не слід розміщувати навпроти ліжка або над ним. Про це ж говорять і багато народних...
Дзеркало споконвіку у багатьох народів оповите містичним ореолом, йому приписували різні таємничі і загадкові...
Scroll To Top