Рекомендуємо прочитати

Прикмети, пов'язані з дзеркалами

article1372.jpg

Дзеркало завжди було і залишається джерелом забобонів. Адже саме з дзеркалом пов'язано багато обрядів, гадань, а також існують прикмети пов'язані з дзеркалами. У давні час відображенню в дзеркалі приписувалися містичні таїнства, які вселяли в людини тривогу і страх. Дзеркала протягом довгих років зберігають енергетику предметів і людей, які хоча б раз відбивалися в дзеркалі. Але сьогодні люди розцінюють дзеркала, як простий предмет побуту і не надають їм особливого значення.

У сучасному світі дзеркала можна зустріти скрізь, вони оточують нас на вулиці, вдома, на роботі і в магазині. Як бути тоді? Ви ж не можете прибрати всі предмети від себе, в яких можете відбитися? Навряд чи жінка буде ховатися під паранджею, а чоловік не голитися тижнями. Не варто сильно переживати з цього приводу, кидатися в крайності і загострювати ситуацію до абсурду. Все, що потрібно в цьому випадку, так це знати як себе вести з дзеркалами, щоб уберегти себе від біди.

Отже:

Якщо вдома або в косметичці є власне маленьке дзеркальце, то не потрібно давати іншим в нього дивитися. Адже дзеркальце зберігає вашу енергетику, а змішування з чужою енергетикою може призвести до нещастя.

Дзеркало розбилося - чекай нещастя. Однак його можна уникнути, якщо осколки дзеркала обережно зібрати аркушем паперу (можна іншим способом), не чіпаючи оскільки руками і закопати в землю. Дивитися в осколки дзеркала категорично не можна, адже воно може розколоти ваше життя на аналогічні шматочки! Також існує повір'я, що розбите дзеркало веде в самі біди. Так от щоб цього уникнути радиться через плече кинути сіль або 3 рази обернутися проти годинникової стрілки.

Не показуйте дітям до року дзеркало, від цього дитина пізно почне розмовляти і може стати полохливою, не спати ночами, бачити погані сни.

Не можна дзеркало вішати в кут, згідно з повір'ям це відкриває в паралельний світ прохід.

Дзеркало здавна вважається символом грошей, тому якщо воно висить на кухні або у вітальні поблизу з обіднім столом, то це приверне достаток. Однак під час прийому їжі виглядати в дзеркало не радиться, так можна «з'їсти» свою красу.

Також не рекомендується (згідно однієї прикмети) вішати дзеркало в спальні напроти ліжка. Це може викликати хворобу, привести до зрад і сімейному розладу, до розлучення. Але якщо виходу немає і дзеркало висить навпроти ліжка, тоді його потрібно на ніч закривати. Також якщо дзеркало висить в спальні, в ньому не має відображатися сплячий чоловік, це призводить до любовних невдач.

Щоб захистити себе від шкідливих випромінювань, радиться дзеркало класти на підлогу.

У дзеркало взагалі радиться дивитися тільки тоді, коли гарний настрій, передаючи йому свою позитивну енергію, натомість воно буде вас заряджати силами.

Згідно з повір'ями, в своєму будинку неможна вішати чуже дзеркало, адже воно може «пам'ятати» скандали, сварки колишніх власників і передати негативний заряд новим власникам. Дзеркало з негативним зарядом розпізнається за допомогою звичайної свічки, якщо дзеркало нечисте, то вона згасне.

Якщо вам довелося повернутися після того як ви вже вийшли з дому, то радиться подивитися в дзеркало, так ви віджахнете від себе нечисту силу. Якщо цього не зробити, то вдалою дороги не буде.

Дзеркала радиться завішувати і тоді, коли в будинку є померлий. Так його душа не відіб'ється в дзеркалах і він не залишиться в світі живих.

Якщо у ванній кімнаті висить дзеркало, то в ньому не має відображатися купаючася людина. Це може призвести до частих хвороб.

Сидіти спиною до дзеркала також не радиться, оскільки це згідно з прикметами, призводить до хвороб або до втрат життєвих сил.

Дзеркало завжди повинно бути в оправі, тоді енергетичне поле не зруйнується.

Форма дзеркала здатна вплинути на людину, тому вибирайте таку форму дзеркала, яка вам найбільше подобається, щоб дивлячись у нього, не з'являлися негативні емоції.

У косметичці краще носити дзеркало в круглій оправі.

У будинку дзеркала повинні бути чистими завжди.

Дзеркала накопичують і хорошу і погану енергетику. Тим не менш, не приймайте всі прикмети, пов'язані з дзеркалом всерйоз. Частіше посміхайтеся, будьте позитивніші і тоді ніякі печалі й біди вам не страшні.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Всі люди чогось боятися. Але прекрасна половина людства все-таки більшою мірою схильна до дії різних страхів....
У світі багато різних прикмет, хтось із людей в них вірить, а хтось ні. Якщо ви вірите в прикмети, то, напевно, вам буде...
Американськими експертами був складений список страхів, що призводять жінок до відмови від сексуальних контактів....
Часто задоволення від сексу змінюється страхами. Як їх позбутися?...
Scroll To Top