Рекомендуємо прочитати

Забобони і прикмети вагітних жінок

article2809.jpg

Напевно, ніхто так не вірить у самі дурні прикмети, як це робить вагітна жінка. І зауважте, вірять у якісь незрозумілі потойбічні сили не тільки жительки глухих сіл, але й дуже освічені, ділові дами.

Наприклад, в середовищі планування вагітності у жінок вельми популярні всілякі прикмети, які вказують на те, що наступила вагітність. Хоча, здавалося б, навіщо гадати, якщо можна сходити в аптеку і купити тест на вагітність або сходити на прийом до гінеколога ...

Деякі абсолютно впевнені, що тлумачення снів може допомогти визначити вагітність, яка ще навіть не наступила ... Тобто, якщо ви ловите рибу, то це до вагітності. Є деякі варіації цього тлумачення. Якщо сниться дохла риба, то, швидше за все, ваша вагітність закінчується невдало ( викидень, передчасні пологи, завмирання вагітності). Як не дивно, ця прикмета в безлічі випадків дійсно «діє». Але ми схильні списувати це скоріше на випадковість, ніж на закономірність.

Існує багато прикмет, пов'язаних з визначенням статі. Наприклад, якщо майбутній матері дуже хочеться солоненького або м'яса, то народиться хлопчик. Якщо хочеться солодкого або фруктів - то дівчинка. Деякі практично безпомилково визначають стать дитини за формою живота. Якщо животик овальний і як би випирає вперед, то чекайте хлопчика, якщо круглий і «розпливається» у сторони, то дівчинку. З прикметами цими можна посперечатися. Смакові переваги змінюються далеко не у кожної вагітної жінки. А форма живота залежить від статури жінки і положення дитини в матці. Незрозуміло навіщо ці прикмети взагалі потрібні, якщо стать дитини з успіхом визначається на УЗД. Причому на хороших, сучасних апаратах ультразвукової діагностики вже в 12 тижнів видно стать дитини.

Існують деякі прикмети, які, в прямому сенсі слова, не красять вагітну жінку. Наприклад, заборона на підстригання волосся. А тепер уявіть собі, як складно доводиться жінці, у якої довге волосся, а останні тижні вагітності випадають на спекотне літо... Трохи «перероблена» прикмета - не можна фарбувати волосся і нігті. На рахунок волосся - це ще зрозуміло. Невелика кількість хімічної фарби дійсно може проникнути через шкіру в кров і звідти до дитини. На ранніх термінах вагітності, коли дитина дуже сприйнятлива до всяких несприятливих факторів, краще відмовитися від фарбування волосся. А от на рахунок нігтів взагалі нічого не ясно ... Хіба що, що жінці доведеться дихати деякий час шкідливими хімічними сполуками. Так сучасна продукція досить якісна. На міських вулицях, з пожвавленим транспортним сполученням перебувати набагато небезпечніше.

Перед майбутніми батьками стоїть і така непроста задача, як вибір імені новонародженому маляті. І це зрозуміло. Адже тлумачення імен людей не така проста задача ... Але й тут багатьох переслідують забобони. Вважається, що не можна називати своїх дітей іменами померлих не своєю смертю родичів або загиблих від важкої хвороби. Нібито діти, названі цими іменами успадкують долю померлого. Ніякими вагомими доказами ці «рекомендації» не підтверджуються.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Найбільше уваги при годуванні новонародженого жінка приділяє грудям. Саме тому на терміні 36-38 тижні терміну...
У нашому житті досить часто буває що людина працює, працює, а грошей у неї завжди немає. І куди вони діваються? Як крізь...
Перед молодою сім'єю виникають безліч перепон, з якими доведеться зустрітися. Насамперед, ми не рекомендуємо вірити...
У світі багато різних прикмет, хтось із людей в них вірить, а хтось ні. Якщо ви вірите в прикмети, то, напевно, вам буде...
Scroll To Top