Рекомендуємо прочитати

До чого горить праве вухо?

article1499.jpg

У світі багато різних прикмет, хтось із людей в них вірить, а хтось ні. Якщо ви вірите в прикмети, то, напевно, вам буде цікаво дізнатися, чому горить праве вухо, адже хоч раз у житті таке бувало з кожним. До того ж можна запропонувати наукове пояснення цієї прикмети. Прочитайте і вирішуйте, чому вірити.

Чому праве вухо горить?

Ця прикмета вказує на те, що про вас говорять правду чи говорять добре, в цю прикмету, як правило, вірять старі люди. Вважається, якщо людина зможе вгадати, хто про нього говорить, то вухо перестане горіти. По-іншому думку вухо горить, коли обговорюють чи лають. Найчастіше це родичі, які мають до вас ставлення — сестра, брат, син, дочка, мати. А також знайомі і друзі.

Праве вухо може свідчити про те, що до вас ніяк не можуть додзвонитися по якому-небудь серйозному питанню.

Медики пояснюють

Вуха горять у різних людей, але не всі такі чутливі, щоб з цього зробити висновок, якщо горять, це означає, що про вас говорять. Дослідники і вчені пояснюють «горіння» вух тим, що вуха тоді горять, коли організм відчуває сильний страх. Відбувається викид адреналіну і тоді кров сильно приливає до вух, вуха червоніють і «горять».

Вчені вважають, що вуха починають горіти через те, що збільшується активність мозку. Але цю точку зору інші оспорюють. Наприклад, якщо ми зосереджено думаємо над квитком на іспиті, то вуха не у всіх горять. Кожна людина знає, що вуха горять, коли людина відчуває сором. Це можливо, якщо людина згадує когось іншого, з яким зараз він не спілкується, але з зким у нього були довгий час відмінні відносини. У мозок людини відбувається приплив крові і вухо починає горіти, він відчуває невеликий сором за те, що протягом довгого часу не спілкувався з цією хорошою людиною. А якщо довгий час горить одне вухо, а інше ні, то краще буде звернутися до лікаря. «Горіння» вуха може бути через хвилювання, алергії, хвороби. До того ж вухо може горіти, коли організму дуже жарко і він хоче охолодитися.

Багато людей вважають, що якщо праве вухо горить, то вас згадують по-доброму, інші вважають, що коли горить праве вухо, то це до насмішок. Представники медицини, говорили, що це відбувається через активність певної частини мозку. Коли збільшується активність, мозок має потребу у великій постачанні кров'ю. Яка надходить у мозок, проходить по сонній артерії і розділяється на 2 «рукава». Один рукав іде в мозок, інший йде у внутрішнє вухо. Приплив крові до внутрішнього вуха і викликає такий ефект — вуха горять.

Вірити народним прикметам чи науці, це особиста справа кожної людини. Не зациклюйтеся на прикметах, тут думки вчених відрізняються, а значить, вони не завжди бувають правдивими. Якщо горить вухо, це ні про що не говорить, це може бути звичайною реакцією організму людини на подразник, наприклад, на чхання, кашель, чесання.

Один рукав іде в мозок, інший йде у внутрішнє вухо. Приплив крові до внутрішнього вуха і викликає такий ефект — вуха горять.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Напевно, ніхто так не вірить у самі дурні прикмети, як це робить вагітна жінка. І зауважте, вірять у якісь незрозумілі...
Дзеркало завжди було і залишається джерелом забобонів. Адже саме з дзеркалом пов'язано багато обрядів, гадань, а також...
У нашому житті досить часто буває що людина працює, працює, а грошей у неї завжди немає. І куди вони діваються? Як крізь...
Існує повір'я, що не всі подарунки приносять їх власникам радість чи удачу. І в більшості своїй це стосується людей, які...
Scroll To Top