Рекомендуємо прочитати

Ідеї малого бізнесу вдома

article1361.jpg

Все більше людей хочуть зайнятися бізнесом в дома. В їхньому розумінні це спосіб відкрити свій власний малий бізнес без особливих витрат. Ці люди мають рацію, давайте спробуємо розібратися в тому, як можна займатися малим бізнесом вдома і які існують ідеї для бізнесу вдома.

Отже, відразу звернемо увагу на той факт, що бізнес вдома - майже завжди бізнес без капіталовкладень, отже, наш домашній бізнес обмежений масштабом підприємства, це буде малий бізнес на дому з властивими йому проблемами, перевагами і слабкими сторонами. Бізнес будинку - це завжди надання послуг або кустарне виробництво. Все залежить від ваших знань і умінь, тому якщо немає коштів для найму співробітників, то робити всю роботу доведеться самостійно, особисто. Це плата за свободу і незалежність від всіляких начальників, з відкриттям своєї справи починається нове життя ... в залежності від бажань замовника, що, думається, привабливіше існування більшості найманих працівників.

Ідеї бізнесу вдома
Ідей для малого бізнесу вдома безліч. Ми спробуємо виділити основні напрямки для домашньої роботи. Найпопулярніші наступні:

1). Написання, редагування та переклад текстів;
2). Складання музики, джинглів і т.д;
3). Дизайн (комп'ютерний, ланшафтний, інтер'єрний і т.д.);
4). Освітні послуги (репетиторство);
5). Створення різної продукції ручної роботи.

На базі всього вище переліченого одного разу можна буде зробити повноцінний бізнес, але треба ж з чогось починати, варіанти є завжди.

Популярний нині варіант - заробляння в Інтернеті. Є безліч ілюзій на цей рахунок: від браку інформації люди малюють собі картини легкої і прибуткової роботи в Мережі, де немає поганої погоди і сонце світить цілодобово. Сприяють розвитку цих ілюзій численні шахраї, які навперебій пропонують купити якийсь рецепт щасливого життя, легкої роботи тощо. Не шукайте в інтернеті халяви: ви тільки втратите багато часу і грошей. Тут треба працювати не менше, ніж у реальному світі, тільки продукт вашої праці при цьому віртуальний.

Але є досить простий спосіб заробляти трохи грошей в Інтернеті. Можна це робити на власному блозі, причому робити це можете навіть не маючи читачів, тобто відразу після реєстрації. Безліч блогерів заробляють, розміщуючи у себе в блозі рекламу, допомагає в цьому сервіс Блогун. Створіть блог, зареєструйтеся на Блогуні, і вперед, відразу можете отримувати від 15 рублів за пости (однорядкова реклама), а постових за день можете розмістити десятки, просто треба постійно переглядати пропозиції роботодавців, що нескладно робити прямо на цьому сайті.

Інтернет для бізнесу вдома
Якщо повернутися до переліку послуг, які ви могли б надавати, то в більшості випадків без Інтернету тут не обійтися. Інтернет може стати як інструментом для пошуку замовників цих послуг, так і транспортом для передачі послуг і одержання платежу. Грубо кажучи, ви знаходите тут замовника, пересилається йому готову роботу і отримуєте гонорар через електронну платіжну систему. Вільні працівники, фрілансери, як їх називають в інтернеті, в масі своїй постійно мешкають на сайтах, де розміщуються оголошення потенційних замовників. Ці оголошення (вони називаються проектами) є на популярних сайтах. Гаманець для отримання гонорару можете завести у великих системах Яндекс.Деньги, або Вебмані, але є і безліч дрібних систем, тут свої правила диктує замовник, і вам належить завести гаманець у тій системі, через яку потенційний клієнт готовий платити.

Сильні і слабкі сторони малого бізнесу вдома

Отже, плюси бізнесу вдома:
- Мінімум витрат;
- Низька вартість послуг;
- Легкий і швидкий старт;
- Гнучкість в питаннях надання послуг.

Мінуси бізнесу вдома:
- Немає коштів на рекламу;
- Висока конкуренція;
- Погана стійкість у важкі часи;
- Нестабільність.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Scroll To Top