Рекомендуємо прочитати

Як домогтися успіху на роботі в жіночому колективі

article1428.jpg

Багато дівчат, йдучи на роботу, дуже переживають, коли дізнаються, що їм доведеться поводити час в чисто жіночому колективі. Справа в тому, що жіночі колективи часто сприймаються як просто розсадники пліток, заздрості і бажань «підсидіти» один одного. Звичайно, легше працювати в змішаному колективі. Але якщо вам доводиться співпрацювати тільки з дамами, тоді як домогтися успіху на роботі в жіночому колективі?

Слухайте і запам'ятовуйте


Для того щоб вирішити, як домогтися успіху на роботі в жіночому колективі, необхідно зрозуміти, з ким саме вам доведеться співпрацювати. Саме тому при появі в новому колективі менше говоріть і більше слухайте. На кожній фірмі, навіть там, де колектив не є абсолютно жіночим, обов'язково знайдуться пліткарки, які захочуть розповісти новенької про те, що ж у них відбувається. Слухайте, фільтруйте інформацію та визначайте свою тактику поведінки. Звичайно ж, не варто вірити кожному слову, однак у сказаному можна відшукати частинки правди про колектив і намалювати в своїй голові приблизну картину.

Також, в новому жіночому колективі необхідно чітко зрозуміти ієрархію, щоб не опинитися краще начальства. І мова тут йде зовсім не про роботу. У жіночому колективі кожна представниця прекрасної статі, хоче домогтися успіху і як жінка. Тому якщо співробітниці запросили вас на вечірку, краще не варто показувати, що ви в чомусь краще, ніж дами, що займають керівні посади. Інакше може трапитися так, що ставлення до вас стане негативним і на роботі вас почнуть утискати за найменшу похибку й необачність.

Не відкривайте душу всім підряд


Для того щоб домогтися успіху, необхідно вміти чітко ставити рамки між роботою та особистим життям. Пам'ятайте про те, що дуже складно працювати в напруженій обстановці, переживаючи про те, що інші дами обговорюють ваші секрети і проблеми. Тому якщо спочатку колектив відноситься до вас дуже позитивно, годує тортиками і показує готовність вислухати і допомогти, не потрібно беззастережно вірити в їхню щирість. Можливо дами просто бажають втертися вам у довіру, щоб потім перешкодити досягти успіху. Особливо це можливо у ситуації, коли ви реально розумієте, що володієте кращими фізичними даними і розумовими здібностями. Тому якщо ви усвідомлюєте, що домогтися розташування колективу якось дуже просто, насторожитеся і передчасно не розслабляйтеся.

Не беріть участь у змовах


Для того щоб домогтися успіху, багато жінок примикають до певних груп у колективі, які на даний момент є найбільш успішними і їх голос має найбільшу вагу. Однак такі вчинки є непрофесійними. До того ж ніхто не гарантує, що завтра «влада» не поміняється і чільною не стане інша група, яку ви вже налаштували проти себе. Тому якщо ви бачите, що в колективі ведеться певна війна, краще всього тримайтеся від неї осторонь.

Пам'ятайте про те, що на роботі, перш за все, потрібно працювати, а не плести змови в кулуарах. Тому зосередьтеся на виконанні своїх завдань і не намагайтеся здатися краще за інших або вислужиться. Просто виконуйте свою роботу якісно і надійно.

Поради для жінки-керівника


Ще пару порад жінкам, які йдуть в жіночий колектив на керівну посаду. У цьому випадку не потрібно намагатися показати, що ви знаєте все краще за інших. Прислухайтеся до думки колективу і приймайте поради, якщо вони правильні і раціональні.

На посаду заступника варто призначити жінку, яка є найбільш компетентною і при цьому постійно не думає про те, як би самій зайняти ваше крісло. У вас не повинно бути протистояння хоча б з замом.

Перебуваючи в жіночому колективі і будучи вже успішною, пам'ятайте про те, що вам будуть заздрити і обговорювати за спиною. Не варто звертати на це уваги. У житті у вас є люди, які знають і люблять вас по-справжньому, а на роботі ви просто повинні якісно виконувати свої завдання. Якщо ви дійсно кваліфікований фахівець, ніякі плітки і змови не завадять вам добитися успіху.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Scroll To Top