Рекомендуємо прочитати

Перероблення старих речей

article1844.jpg

Дуже захоплююче заняття — придумувати нові образи старим речам. Переробка старих речей надає такий політ фантазії, що часом ви самі собі дивуєтеся, скільки всього з них можна придумати. Адже колись ви хотіли викинути за непотрібністю.

Дане захоплення на сьогоднішній день набуло назву «ребрендинг», яке позначає «нове життя звичних речей». За визначенням стара річ, що використовується в одному напрямку, набуває нового статусу вживання її в іншому вигляді.

Оновлюйте гардероб, переробляючи старий одяг!

Потрібно перед переробкою речі визначитися, що ви хочете отримати в результаті. Наприклад, взяти футболку, на якій є дірка або пляма, і за допомогою різних допоміжних елементів таких, наприклад, як бісер, стрічки, різні нашивки, аплікації, намистини і ще безліч різних предметів для прикраси, дати можливість даної футболці постати в оновленій якості .

За допомогою різноманітних прикрас, виявляючи свою фантазію, ваша улюблена блузка або кофтинка перетвориться на справжній шедевр, який стане вашим унікальним дизайнерським рішенням. Завдяки переробкам зі старих речей можна поміняти стиль одягу, який на вашу думку вже застарів. Якщо вам набридла ваша стара футболка, просто візьміть допоміжні елементи для прикраси і надайте їй того вигляду, який би ви хотіли бачити на собі.

Переробка старих речей — це захоплююче заняття, але підходити до нього необхідно з усією відповідальністю, оскільки те, що ви зумієте зробити з одягом, доведеться потім носити на собі. Ось деякі з правил, які необхідно пам'ятати при переробці одягу:

• Не варто використовувати старе пальто для створення нових штанів. Краще, якщо пальто буде використано саме як пальто тільки з оновленими елементами, включаючи вашу фантазію;
• Не розпорюють декоративні шви, залишіть їх для оздоблення. Просто варто їх закріпити на лінії, де проходить зріз;
• Не соромтеся, що ви перешивати старі речі, а не купуєте їх в модних бутиках. Речі хенд-мейд користуються величезною популярністю.

Що ще можна переробити, крім одягу?

У ребредінгу все йде набагато простіше. Після переробки старих речей в новому вигляді вони виглядають дуже оригінально. Зі старих банок, коробок, касет, журналів та ще багато різної всячини можна створити оригінальний шедевр, включаючи фантазію і додаткові предмети для прикраси.

Морські мушлі, коли то привезені з відпочинку, використовуйте для прикраси інтер'єру, наповніть ними, наприклад, прозору судину і додайте туди ще камінчиків. І ось вже готова композиція, яка прикрасить ваш інтер'єр.
Переробка старих речей дає можливість прикрасити ваше життя новими фарбами. Завдяки таким оригінальним речам ви ще прикрасите життя своїм знайомим і друзям, створюючи оригінальні подарунки для них.

Таке хобі може перетворитися на справжню прибуткову справу. Відточуючи майстерність на невеликих штучках, ви поступово навчитеся створювати більш значущі проекти. Варто тільки почати переробку старих речей, і цей процес буде захоплювати вас все далі і далі.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Користувачі дуже люблять купати свої смартфони. Деякі купають своїх улюбленців в пиві, інші у ванній, а треті...
Він привабливий, він чарівний, він робить все, як годиться. Можливо, ти нарешті зустріла чоловіка своєї мрії, того...
Така проблема, як неприємний запах в холодильнику, може принести немало проблем будь-якій господині. До того ж запах...
Загальновідомо, що гармонія в сексуальній сфері може істотно додати до тривалості життя. Можливо, що варто витратити...
Scroll To Top