Рекомендуємо прочитати

Мене скоротили ... А ми це переживемо!

article1818.jpg

Сьогодні дізналася новину - мене скоротили. Перша реакція - шок. Потім - образа: за що і чому мене?

І ось я вдома. Долає вічне питання - що робити? І росте образа як сніжний ком на всіх і вся: чим я їм не догодила, і відпрацювала на одному місці майже 20 років, і нарікань не було і все в такому дусі.

Так минуло кілька днів. Прокинувшись одного ранку в такому смутному настрої, як завжди задала собі вже обридлий питання: «Що ти будеш робити далі?» Озирнувшись по сторонах, я раптом звернула увагу, що шпалери на стінах якісь непоказні і взагалі вже набридли. І тут мені прийшла в голову геніальна думка - ось що треба робити - ремонт, благо гроші на нього є (мені ж виплатили компенсацію при скороченні!). А часу тепер - море! Ура! Увечері порадую чоловіка - і вперед!

Терміново заходимо в Інтернет і подивимося, що нам пропонують дизайнери. Попутно заглянемо на сайти про роботу - може, трапиться щось цікаве.

Чоловік, звичайно, був не в захваті від мого ентузіазму, але йому діватися нікуди, коли мене переповнює енергією і захопленням. Як говориться: «Чим би дитя не тішилося, аби - не плакало»))).

Так, тепер сховаємо свою образу: зауважимо тугіше в хусточку і покладемо в затишне містечко. А захочеться поплакатися на свою нещасну долю - дістанемо. Тепер засукати рукави - і беремося втілювати свої грандіозні плани в життя!

Три тижні пролетіли непомітно, і стоячи в своїй оновленій квартирі, посміхаючись сама собі в нове велике дзеркало, я радію і навіть трошки пишаюся собою - ах яка я молодець! Так, коли я закінчувала ремонт, то виявила якийсь маленьку хусточку, зав'язаний у вузлик, і здивувалася: а куди ж поділася моя образа? Випарувалася! Як здорово! Тепер можна творити далі!

І що - ж робити далі? А не записатися мені в який-небудь клуб, наприклад, фітнесом зайнятися і треба в салон сходити - пір'ячко почистити! Знову скористаємося послугами чудового друга і помічника - Інтернету, пошукаємо цікавий клуб, благо їх зараз у надлишку. І треба, напевно, вже зайнятися пошуками роботи.

Сьогодні прокинулася вранці, за вікном йде дощ, а мені нікуди не треба поспішати! Краса! Я стала помічати, що посміхаюся частіше, і навіть чоловік сказав мені, що я помолодшала! Му-р-р-няв, як добре-то!

А діти, які задоволені! Спочатку теж були засмучені моєї вимушеної безробіттям, але потім зрозуміли всі вигоди цієї ситуації. У бабусі вільного часу тепер багато - можна онуків зайвий раз підкинути, і з дитячого садка може забрати і погуляти. Та я й сама з радістю їх забираю і спілкуюся. Вони такі потішні - такі маленькі розважливі старички. Раніше я не помічала як з ними цікаво. Вічно втомлена, вічно брак часу. А зараз гуляючи з ними в парку, я раптом помітила яка природа навколо, яка гарна осінь! Як дихається легко! І пригадуються слова Аліси Фрейндліх з фільму «Службовий роман»: «Треба ж не помічала! Нічого не помічала! »

А скільки нових подруг я знайшла в клубі! Нам дуже цікаво спілкуватися! Адже це зовсім інші відносини: нам не треба нічого один від одного (ні твою посаду, ні твою зарплату). Це легкі дружні відносини. Вони приносять багато радості, позитивної енергії. Мені навіть здається, що і з чоловіком і з дітьми у мене стосунки стали набагато краще, тепліше. І все це так мене зігріває і тішить, що хочеться зробити щось для них хороше, побалувати їх зайвий раз.

А про колишню роботу згадую дуже рідко і навіть думаю, може, так і повинно було бути, щоб я в собі зрозуміла щось нове, цікаве. Адже зараз у мене стільки нових ідей, бажань, мрій! І я впевнена в своїх силах, впевнена, що все збудеться, все здійснитися!

Я згадую слова головної героїні з чудового фільму «Москва сльозам не вірить»: «У сорок років життя тільки починається. Тепер я це точно знаю! ». І я це тепер теж знаю! Головне вірити в себе і не опускати руки. Бути оптимісткою і не пасувати перед труднощами. Немає таких проблем, які неможливо було б вирішити! Головне вірити в себе!

P.S. А ось і в нашому чудовому Інтернеті знайшлася цікава робота! Будемо пробувати! Життя прекрасне, і треба радіти кожному її моменту! Удачі Вам!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Scroll To Top