Рекомендуємо прочитати

Міфи і факти про чоловічий розмір

article1682.jpg

Коли справа стосується інтимного життя, то багато хто з нас опиняються в полоні стереотипів і вигаданих фактів. Найпопулярніший міф - про величину чоловічої гідності.

Справжній мачо - великий пеніс


Найбільший член довжиною 33,5 см і 15 см в діаметрі був описаний на початку XX сторіччя доктором Робертом Л. Дікінсон. В даний час володарем найкрупнішого чоловічого органу вважається Іона Фалькон з Великобританії, розмір пеніса якого становить 34,5 см.

Більшість жінок, які ніколи не займалися сексом з чоловіком, що має дійсно великий член (більше 20-22 см), марять про це в своїх сексуальних фантазіях. Але зізнається в цьому не кожна!

Розміри ... лякають!


У багатьох представниць прекрасної статі великий член викликає сильне збудження, так як символізує собою міць, силу і чоловічу енергію. Однак, опинившись наодинці з таким партнером, багато з них лякаються і навіть непритомніють від неждано напливу "щастя".

Великий і товстий для більшої насолоди


Великий розмір забезпечує глибоке проникнення члена в будь-якій позі і вплив на шийку матки, яка є ерогенною зоною. Якщо у володаря такого фалоса ще й товста велика головка у вигляді гриба, він точно подарує партнерці чудові відчуття за рахунок додаткової стимуляції точки G.

Товстий статевий член впливає на всі рефлексогенні зони, завдяки чому запускається потужна ерогенна імпульсація, покликана подарувати жінці вищу насолоду.

Для реалізації природного сексуальності жінки, а також підтримання її здоров'я важливий не тільки розмір "чарівного жезла", але й вміння ним керувати, свідомо контролювати еякуляцію з тим, щоб доставити найбільшу насолоду улюбленій.

Що робити тим, кого природа обділила?


Мікрофаллія (мікропеніс) - це вроджене недорозвинення статевого члена (менше 5 см) при збереженні його нормальної форми і анатомічної будови. Дана патологія частіше виявляється в дитячому віці. Важливо не пропустити захворювання, так як тільки на ранніх стадіях можлива ефективна гормональна корекція.

Збільшити розмір члена можна за допомогою пластичної операції. Спектр хірургічних втручань в цій області вельми обмежений: подовження пеніса шляхом посічення підвішують зв'язки статевого члена, підшкірні ін'єкції аутогенного жиру, ауто-трансплантація фрагментів власних м'язів під шкіру статевого члена.

Пластичні хірурги стверджують, що з питання збільшення статевого члена звертаються не стільки пацієнти з вродженою мікрофалліей, скільки чоловіки з нормальними розмірами органу. Ці пацієнти, будучи фізично здоровими, страждають від заниженої самооцінки - "психологічний мікропеніс".

Чоловікам з нормальними розмірами статевого органу слід грунтовно подумати, перш ніж вирішуватися на подібні дії.

Небезпечні таблетки для більшого розміру


Останнім часом дуже популярним стало застосування чарівних таблеток, при вживанні яких протягом декількох місяців нібито відбудеться збільшення члена.

Ефективність подібних препаратів вельми сумнівна, а шкода для чоловічого організму незаперечна. Тривалий прийом цих препаратів може серйозно порушити роботу гормональної системи.

Припинення вживання зазвичай значно зменшує рівень природних чоловічих гормонів, в результаті погіршується ерекція і знижується лібідо.

Сила ЛК-білдингу


Для збільшення статевого члена, чоловічої сили і потенції стародавні китайці кілька тисячоліть тому розробили спеціальний комплекс вправ і самомасажу, який дозволяє зміцнити лонно-копчиковий (ЛК) м'яз. Усередині цьогої м'яза заховано основу пеніса. Під час оргазму відбувається ритмічне його скорочення. Тренування ЛК-м'язу дозволяє збільшити кровонаповнення кавернозних тіл пеніса, що сприяє кращій ерекції.

Завдяки регулярному ЛК-білдингу поліпшується кровообіг статевих органів чоловіка, що підсилює ерекцію, збільшує обсяг еякуляції і забезпечує здоровий стан передміхурової залози.

Дуже корисні для чоловічого здоров'я заняття в тренажерному залі. З метою збільшення чоловічої сили слід робити акцент на м'язах стегна. Вправи, що активують роботу м'язів цієї області, значно покращують кровопостачання чоловічих статевих органів, збільшують сексуальний потенціал.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Якщо у тебе коли-небудь виникало незвичайне питання про секс, яке ти боялася задати навіть найкращому другові, пам'ятай,...
Часом трапляється, що чоловіки просять жінок надягати презерватив самостійно. Але це виходить не завжди з тієї...
Практично для кожного представника чоловічої статі розмір його гідності вельми важлива тема. Одні пишаються розмірами...
Scroll To Top