Рекомендуємо прочитати

Як за зовнішніми ознаками визначити розмір чоловічого достоїнства

article1789.jpg

Практично для кожного представника чоловічої статі розмір його гідності вельми важлива тема. Одні пишаються розмірами свого члена, інші переживають, що не дотягують до ідеалу. Жінок це питання цікавить не менше, хоча безперечно, емоційна сторона відносин для них є основною. У питаннях же експлуатації жінкам важливіше вміння чоловіка користуватися своїм членом, ніж його параметри.

Фізіологія жінок індивідуальна, тому для деяких розмір таки важливий, у деяких найбільш чутлива зона розташована, глибоко у піхві, так що в повній мірі їх здатний догодити тільки володар не самого маленького пеніса.

Але як же дізнатися жінці, наскільки підійде їй даний конкретний чоловік в сексуальному плані? Оптимальний спосіб цей, звичайно, випробувати його «в справі», але є у жінок свої прикмети, що дозволяють за зовнішніми ознаками дізнатися розмір чоловічої гідності. Одні сприймають все це на жарт, але є й ті, хто відноситься до даних прикметами дуже навіть серйозно.

Трохи фактів

У більшості чоловіків, довжина пеніса досягає від 12 до 18 см під час ерекції. У збудженому, млявому, стані розміри чоловічого члена також варіюються, але за розміром в спокійному стані не можна судити про те, яких масштабів він може досягти, при збудженні. Якщо звернутися до результатів досліджень, з'ясовується, що в більшості випадків, чим більше пеніс в млявому стані, тим в меншу кількість разів він збільшиться, перебуваючи у збудженому. З вище сказаного можна зробити один висновок, не все те золото, що блищить.

Достовірно відомо, що зовнішні чинники значно впливають на розмір чоловічої гідності. Так, наприклад чоловічий член зменшується в розмірах і ближче прилягає до тіла під впливом холодного повітря, крижаної води і при сильному хвилюванні, таким чином, чоловічий організм проявляє захисну реакцію, причому це стосується не тільки пеніса, але і мошонки. Зате під впливом сприятливих зовнішніх умов, таких як тепла вода і загальне розслаблений стан організму, розмір чоловічої гідності збільшується.

Так як же дізнатися розмір пеніса чоловіка, грунтуючись на його зовнішніх даних?

У кожного чоловіка параметри члена настільки ж індивідуальні, як і його особистість. Чим природа нагородила, з тим і існують. Якщо, все-таки для жінки розмір має не останнє значення, їй слід звернути увагу на деякі деталі.

Для початку, зріст. Як говориться у відомій приказці, «пішов у корінь», або простіше кажучи, вважається, що чим нижчий зріст чоловіків, тим довший у них член. Виходить, що чим чоловік вище, тим його знаряддя коротше? Відверто кажучи, спірне твердження, але є ті, хто продовжують переконувати громадськість у його правоті. Виходячи все з тієї ж приказки, можна зробити висновок, що у худорлявих чоловіків член товщий і довшій, ніж у великих і накачаних.

На допомогу зацікавленим в даному питанні жінками прийшли вчені, яким вдалося довести, що сексуальну активність можливо визначити, якщо виміряти співвідношення довжини стегна до довжини ноги. Іншими словами, чим більше довжина стегна, тим вище сексуальна активність людини.

Також вважається, що чим повніше губи чоловіка, тим більше його гідність. Серед інших ознак, часто посилаються на те, що товщину і довжину члена можна розпізнати по довжині і ширині чоловічий ступні, а також за формою великого пальця рук, можна дізнатися форму пеніса. І ще вважається, що у чоловіків з довгим носом, довжина пеніса також не підкачає.

Не так давно, корейським ученим вдалося знайти спосіб, що дозволяє дізнатися розмір чоловічої гідності. У більшості людей в цілому і чоловіків зокрема, безіменний палець руки довший, ніж вказівний, так от, чим більше різниця між великим і вказівним плельцем у чоловіка, тим довший його пеніс. Вчені стверджують, що даний спосіб є найбільш достовірним, тому він був отриманий на основі досліджень. Раніше було доведено, що розмір пальців людини, формуються ще на зародковій стадії, довжина безіменного пальця, так само як і розмір чоловічого члена формуються на тому ж етапі під впливом гормонів, а точніше, тестостерону. Тобто чим більше кількість цього гормону, тим довший безіменний палець, і відповідно пеніс.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Віриш ти чи ні, але сильні почуття до свого чоловіка можна виразити ... винятковим мінетом! Він не захоче відпустити від...
Досі вважаєте книгу найкращим подарунком? Тільки не 23-го лютого! У цей чоловіче свято чоловік буде чекати від вас одного...
Коли справа стосується інтимного життя, то багато хто з нас опиняються в полоні стереотипів і вигаданих фактів....
Scroll To Top