Рекомендуємо прочитати

Як правильно одягати презерватив?

article1840.jpg

Часом трапляється, що чоловіки просять жінок надягати презерватив самостійно. Але це виходить не завжди з тієї причини, що жінка просто не знає як правильно надягати дане захисний засіб. Крім цього багатьом дамам самим цікаво буде знати, як слід правильно одягати презерватив, щоб виглядало це сексуально.

Надіти презерватив правильно - для багатьох завдання здається не складним дією, однак чи правильно ви все робите? Насправді велика кількість помилок здійснюють багато упевнені в собі люди, які користуються презервативами.

Експерти, проаналізувавши 50 робіт за темою «використання презервативів», зробили висновок, що багато допускають різні помилки. Наприклад, близько 50% людей воліє вдягати презерватив лише до кінця статевого акту, але це не дає ніякого захисту від різних венеричних хвороб. Близько 45% з людей до закінчення сексуального контакту презерватив знімають, що також не захищає від венеричних хвороб і до того ж від небажаної вагітності. До 25% чоловіків перед тим, як надіти презерватив, його повністю розкручують. Залишається тільки здогадуватися, як після цього використовується презерватив. До 40% респондентів не знають про те, що необхідно залишати на кінчику презерватива порожнє місце для сперми. Також деякі жінки і чоловіки зізналися, що вони ніколи з кінчика презерватива не видавлюють повітря перед тим як його використовувати. Близько 30% коханців даний контрацептив ненавмисно надягають навиворіт, а після, побачивши свою помилку, презерватив вивертають і використовують. До 11% людей пакетик з презервативом відкривають за допомогою гострого предмета. Вони навіть не замислюються про те, що цим предметом можна пошкодити саму структуру презерватива - захисту не буде ніякого. Також величезне число людей зізналося, що ніколи в своїй практиці вони не перевіряли презерватив на відсутність можливих пошкоджень перед використанням. Деякі з людей користуються одним презервативом тривалий час, не використовуючи додаткову змазку, а це може призвести до його розриву. Близько 3% людей розповіло, що деколи використовують один презерватив кілька разів. До 20% респондентів презервативи зберігають у недозволеному місці. Наприклад, у гаманці, де може пошкодитись латекс, на сонці і ін.

Враховуючи всі вищезазначені помилки, які можуть бути, приступайте до використання презерватива. Важливо правильно одягати презерватив. Всі дії повинні бути акуратними. Тільки починати слід тоді, коли повністю пеніс збуджений. Слід пам'ятати, що виділення з пеніса можуть включати в себе збудників різних хвороб і сперматозоїди. Саме тому статевий акт слід починати тільки в презервативі.

Перед тим, як ви задумали зайнятися сексом, покладіть презерватив в доступне і зручне для вас місце, щоб в самий невідповідний момент не витрачати час на його пошуки. Коли чоловік повністю збудиться, обережно розкрийте упаковку з даними контрацептивом і візьміть кільце презерватива в руку. Після на голівку пеніса помістіть презерватив, залишаючи близько сантиметра на кінчику для сперми. Однією рукою зазначене простір затисніть між двома пальцями, для позбавлення від пухирців повітря. Ці бульбашки можуть стати причиною розриву презерватива в період злягання. Акуратними рухами презерватив іншою рукою надіньте на пеніс партнера. Для більшої безпеки пеніс партнера стисніть середнім пальцем і по всій довжині контрацептиву проведіть рукою, щоб переконатися, що на презервативі не залишилося складок.

Слід пам'ятати про те, що важливо надягання презерватива перетворити в частину прелюдії. Також пам'ятати, що грайливість не повинна позначитися ні в якому разі на безпеку. Необхідно перевірити заздалегідь термін придатності презерватива і його цілісність.

Рекомендується під час статевого акту користуватися презервативами з латексу, а змазку використовувати на водяній основі. Після сім'явиверження акуратно зніміть з пеніса партнера презерватив, поки його пеніс ще збуджений і викиньте його.

Рекомендуємо переглянути відео на тему " Наглядная и доступная видеоинструкция о том, как правильно пользоваться презервативом "

Scroll To Top