Рекомендуємо прочитати

Венеричні захворювання у жінок

article1722.jpg

Захворювання, які переважно передаються статевим шляхом - це венеричні захворювання. Найчастіше ці захворювання передаються саме від чоловіка до жінки. Саме тому жінка повинна бути вдвічі обережнішою.

Які спільні ознаки венеричних хвороб у жінок?

Венеричні захворювання різні. Кожна з хвороб має свої ознаки, але не дивлячись на це, більшість ознак для всіх інфекцій даної групи є загальними. Без участі фахівця діагностувати захворювання складно. Дуже важливо знати загальні симптоми венеричних захворювань, щоб жінка своєчасно могла звернутися до фахівця і почати вчасно лікування.

До венеролога потрібно звернутися в наступних випадках.
- Якщо з'явилися внаслідок захворювання у жінки незвичайні виділення з піхви. Ці виділення можуть бути зелені, жовті, сірі, пінисті, з гноєм, кров'янисті, з неприємним різким запахом.
- Якщо з'явилися почервоніння, подразнення, набряклість статевих органів.
- Якщо з'явився висип по всьому тілу, на зовнішніх статевих органах, на слизових оболонках рота і піхви.
- Якщо порушився менструальний цикл.

Також до загальних ознак венеричних захворювань відносяться: болі в прямій кишці, виразки в задньому проході, часті позиви до сечовипускання, больові відчуття при сечовипусканні, першіння і болі в горлі. Також збільшення лімфатичних вузлів, субфебрильна або підвищена температура тіла. Потрібно знати, що багато ознак венеричних захворювань залежать від того, як або яким шляхом зараження відбулося (вагінальним, оральним чи анальним), так як бактерії вражають ті органи та тканини, в які впроваджуються.

Які симптоми різних венеричних хвороб у жінок

Венерична лімфогранульома має наступні симптоми. У місці, де інфекція проникла, виникає пухерець або горбок - він навіть може бути і не поміченим, так як швидко зникає. Через кілька тижнів у жінок відбувається збільшення лімфовузлів малого таза. Ці вузли стають болючими, ущільнюються, зливаються між собою. Над лімфовузлами шкіра набуває червоний відтінок, часом до синюшно-червоного. Через деякий час розкриваються вузли з виділенням гною.

Хламідіоз проявляється відсутністю апетиту, болями внизу живота в період сексуальних відносин і сечовипускання, рясними піхвовими виділеннями (іноді з неприємним різким запахом).

При виникненні венеричного захворювання гарднерельоз спостерігаються кремоподібні або водянисті виділення з піхви з запахом риби. Колір виділень може бути різний, прозорий, білий, навіть зелений. Піхва запалюється, з'являються свербіж, набряклість, печіння зовнішніх статевих органів. З'являються болі і печіння під час сечовипускання і під час близькості в області піхви і промежини.

При венеричному захворюванні гонореї спостерігаються часті і хворобливі сечовипускання, дискомфорт в період близькості. У жінок з'являються виділення з піхви зі згустками, деколи кров'янисті.

Трихомоніаз характеризується зеленувато-жовтими виділеннями, з різким запахом, свербінням і подразненням стінок піхви, болями при сечовипусканні і при статевому акті.

При зараженні трипером у жінки з'являються болі внизу живота, болі при сечовипусканні, пінисті, гнильні, творожистие піхвові виділення, з різким запахом. Також можуть спостерігатися біль у горлі, свербіж у прямій кишці, виділення з цієї області. Часто буває, що у жінки трипер протікає безсимптомно.

При зараженні сифілісом у жінки утворюється на первинній стадії хвороби тверде ущільнення (на язику, губах, в прямій кишці, геніталіях). Збільшуються лімфовузли. При вторинній стадії хвороби з'являються великі рожеві або червоно коричневі виразки по всьому тілу. Виникає слабкість, біль, збільшується температура тіла. Дані симптоми здатні зникати самостійно і знову з'являтися. У латейной фазі хвороби симптоми зовсім відсутні. Якщо хворобу не лікувати, то настає кретична фаза. Бактерії вражають усі внутрішні органи - можливий летальний результат.

При зараженні ВІЛ-СНІД симптоми схожі на симптоми застуди. Через деякий час з'являється пронос, жар, кашель, знижується вага. На пізних стадіях виникають: головні болі, сильна слабкість, потовиділення, озноб. Після ВІЛ переходить поступово в невиліковну хронічну форму СНІД.

У жінок венеричні хвороби проявляються по-різному. Чим раніше ви звернетеся до лікаря, тим швидше позбавитеся від хвороби.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Всяке в житті трапляється і не варто забувати, що секс має й інші сторони крім приємної. Однією з таких сторін є...
У Вас були випадки, коли під час статевого акту з випадковим партнером несподівано порвався презерватив або під час...
Багато жінок страждають безпліддям. І часом фахівці не можуть знайти причину жіночого безпліддя. Однак, завдяки тому,...
Часто задоволення від сексу змінюється страхами. Як їх позбутися?...
Scroll To Top