Рекомендуємо прочитати

Чого хочуть чоловіки: 5 головних потреб

article2323.jpg

Чоловіки часом здаються нам прибульцями з іншої планети. Не дарма ж кажуть, чоловіки з Марса, а жінки з Венери.

Насправді чоловіча психологія не так вже сильно відрізняється від жіночої. Принаймні в тому, що стосується бажань і потреб. Чого ж хочуть чоловіки і що ними рухає? Хочете зрозуміти свого хлопця або чоловіка? Секрет чоловічої психології простий: ними рухає 5 основних потреб.

Чоловіки і фізіологічні потреби

До фізіологічним потребам відносяться їжа, питво, житло, відпочинок, здоров'я, бажання уникнути болю і, звичайно секс! Хоча ми живемо в високоцивілізованім світі, все ж фізіологічні потреби дуже сильні в чоловіків.

Горезвісне вираз "шлях до серця чоловіка лежить через шлунок" якраз ілюструє потребу в їжі. А коли одружений чоловік не може піти від нелюбимої дружини до коханої коханці, цілком можливо, ним керує потреба в житлі. При цьому заглядати час від часу в гніздечко коханки чоловік може саме з потреби у відпочинку.
Так що перший принцип чоловічої психології: хочеш задовольнити бажання чоловіка? Забезпеч йому сите, комфортне, спокійне життя. Це вже зробить тебе дуже привабливою!

Чоловік хоче безпеки

Так, так! Сильна стать тим не менше прагне до безпеки і впевненості в завтрашньому дні. Звичайно, в чоловічій психології безпека і захист потрібні не від мишей, темряви, хуліганів на вулиці та інших традиційно-жіночих жахів. Чоловіки хочуть в першу чергу безпечного майбутнього. Стабільного курсу валют, стабільного доходу, стабільних цін на бензин і т.п.

Ось це новина! Чоловіків вважають авантюристами, шукачами пригод, які вічно в гонитві за відчуттям новизни. А насправді в чоловічій психології закладена потреба в безпеці, стабільності та впевненості у майбутньому.

Чоловік і компанія

Чого хочуть чоловіки? Одна з потреб - належати якоїсь спільності або групи однодумців. Будь то комуністи, космополіти, автолюбителі, рибалки чи вболівальники Зеніта. Ти думала, він іде до друзів, щоб втекти від тебе і ваших відносин?

Аж ніяк! Він просто реалізує свою потребу в приналежності до якоїсь соціальної групи, яка закладена в чоловічій (так, втім, і в жіночій) психології.

Чоловік хоче визнання

Не тільки тобі потрібно, щоб твою нову зачіску оцінили. Йому теж хочеться визнання. А ти думала, чого хочуть чоловіки, коли самовіддано забивають цвяхи або самовдоволено вказують тобі, як вести машину? Ні, зовсім не продемонструвати свою перевагу. Їм просто потрібно визнання їх достоїнств і талантів!

Занадто часто жінки сьогодні сприймають чоловічі "подвиги" як належне, щось само собою зрозуміле. Так що використовуй чоловічу психологію для того, щоб стати ще привабливішим в його очах. Будь вдячної жінкою, яка здатна оцінити і його блискучу перемогу у комп'ютерній грі, і його нову стрижку, і його геніальний проект ядерної зброї, який вони з приятелями розробили після ящика пива.

Чоловік хоче самореалізації

Вже чого-чого, а самореалізації не вистачає нам усім. Мало у кого сьогодні є час на хобі, а вже щасливчиків, які отримують самореалізацію на роботі і зовсім одиниці. Чоловік може відчувати себе пригніченим, сам не розуміючи при цьому, чого йому не вистачає.

Але ти, як знавець чоловічої психології, завжди можеш подарувати йому відчуття свята і пригоди. Запропонуй разом піти в спорт зал або в караоке. Спробуйте напару освоїти фотошоп або зайнятися іспанською мовою. Візьміть участь у якомусь конкурсі або вирушайте на курси аргентинського танго. Якщо завдяки тобі чоловік усвідомлює, що хоче самореалізуватися, і зрозуміє, як йому це зробити - ти назавжди залишишся в його серці не просто як дівчина, але й як його Муза!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Я довго роздумувала над фактом чоловічих зрад і прийшла до висновку, що чоловіки і жінки часто ходять "наліво" за...
На дворі вже двадцять перше століття, але чомусь досі у людей панує двояке ставлення до складання шлюбного контракту у...
Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
Яка вона, ідеальна жінка, на думку чоловіків? Що вона повинна робити, як себе вести? Намагаючись відповісти на це...
Scroll To Top