Рекомендуємо прочитати

Сексуальні фантазії чоловіків: про що вони думають під час сексу

article1802.jpg

Чоловіки у своїх сексуальних фантазіях більш сміливі, ніж жінки.
Адже дівчата навіть в ліжку не забувають про увагу і ласки до свого партнера, а чоловіки не проти представити себе з Дженніфер Лопес, наприклад.

Зараз сексологи всерйоз зайнялися дослідженнями бажань чоловіків і жінок під час статевого акту.
Фантазія чоловіків "секс утрьох" незмінно перебуває в першій строчці пріоритетів, стверджує sex-news.ru. І варіант з двома чоловіками їх не влаштовує! Найголовніше, щоб в трійці було саме дві дівчини. Ця фантазія, як правило, переслідує чоловіків всю їх свідоме життя, якщо не була здійснена ще в молодості. Якщо ж виникає бажання зайнятися сексом з різностатевими партнерами, це говорить про наявність бісексуальності у чоловіка.

Більше вісімдесяти відсотків чоловіків зізналися, що були б не проти поспостерігати за інтимним життям інших пар. Це бажання цілком здійсненне, якщо домовитися з іншою парою заздалегідь, і якщо молода людина з іншої пари теж не має нічого проти таких занять. Як правило, це збуджує обидві сторони.

Є чоловіки, які представляють себе в жорсткому сексі з криками і благаннями, де вони можуть примушувати і заподіювати біль партнерці. Це дозволяє їм відчувати себе господарем ситуації і самої жінки. Однак, відсоток їх дуже малий - не більше десяти. А ось охочих відчути владу жінки, з батогом в руках, і побути її рабом набагато більше - практично сорок відсотків.

Переважна більшість чоловіків мріють зняти свій порнофільм. Їх більше вісімдесяти відсотків. Як правило, ці чоловіки звикли милуватися собою і відчувати себе на висоті. Зняте відео вони планують показувати абсолютно всім бажаючим.

Також чоловіки не проти поспостерігати за близькістю двох лесбіянок. За результатами опитувань, це виглядає вельми збудливо і дуже швидко заводить, коли дві симпатичні дівчинки пестять один одного і приносять задоволення.

Чоловіки, які колись у юності проживали в гуртожитках, пам'ятають про ту свободу і вільних стосунках. Адже багато юних дівчаток у коротеньких спідничках розбурхують свідомість.

Але, на відміну від жінок, чоловікам зовсім не подобається полуниця з вершками і шоколад в ліжку. Все це тільки залишає липкі сліди і брудні плями на білизні, що зовсім не є еротичним. Однак всі були б не проти потягнути келишок сухого вина і перекусити вже після любовних утіх.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

У середньому кожна п'ята жінка таємно фантазує про секс відразу з двома чоловіками. Але для більшості подібні еротичні...
Scroll To Top