Рекомендуємо прочитати

Секс з двома чоловіками - чому його хочуть жінки

article2225.jpg

У середньому кожна п'ята жінка таємно фантазує про секс відразу з двома чоловіками. Але для більшості подібні еротичні фантазії так і залишаються лише в підсвідомості, періодично викликаючи незрівнянне ні з чим збудження. А, може, воно й на краще? Чи варта гра свічок, і чи так прекрасний секс з двома чоловіками, як здається? Або потрібно просто довіритися принципом «краще один раз спробувати ...», а там вже видно буде?

Помічено, що жінки, які зважилися на здійснення мрії про бурхливий секс з двома коханцями, не тільки не шкодують про це, але і жадають повторити подібне знову. Вже дуже нереально солодкими і незвично приємними виявляються почуття, відмовитися від яких ой як нелегко. Секс утрьох викликає бурю почуттів! Але що ж такого в ньому особливого? Чому він так заволодіває умами жінок, незважаючи на соромливість і суспільні моральні підвалини? Справа в тому, що в сексуальному безперервному (що дуже важливо) контакті жінку оточує ласкою і увагою відразу декілька партнерів. Її хочуть з усіх боків, її атакують і чекають її у відповідь пориву, що приносить гострі і надзвичайно сильні відчуття. З боку все виглядає як інтенсивний, безперервний, чуттєвий статевий акт.

Секс з двома чоловіками

При традиційному сексуальному контакті, коли коханець у жінки один, після самого сексу береться пауза на відновлення сил і бажання. Жінка ж, розпалився і спрагла продовження, змушена нудьгувати і приховувати своє розчарування. Цього не відбувається, якщо партнерів декілька. Тільки варто закінчити одному, як слідом збуджується другий від споглядання того, що відбувається з боку. Так жінка постійно відчуває ласкаві дотики істинно бажаючих її тіла рук і губ, а всередині себе — гарячу від бажання і пристрасті чоловічу гідність. Особливо підходить секс утрьох тим, кого природа наділила потужним лібідо. Для них акт з двома чоловіками завжди буде безперервним потоком чуттєвих насолод і множинних оргазмів.

Чому «хочу» не завжди означає «можу»

Навіть якщо у жінки з'являється думка про секс відразу з двома чоловіками, далеко не кожна може навіть просто озвучити її, не то що втілити в життя. Що заважає? В першу чергу жінку хвилює реакція її постійного партнера на такий сміливий крок. Парадокс: практично всі чоловіки позитивно ставляться до сексу утрьох, коли в ліжку він і ще дві дівчини. Але спробуйте запропонувати той же секс утрьох, але з ще одним, крім нього самого, партнером. Реакція буде, швидше за все, негативною. Чоловік може вважати вас розпусну, а то й ще гірше. Почне підозрювати у всіх тяжких, буде страждати від думки, що ви, напевно, здійсните свою мрію взагалі без нього… Ось цього і боїться більшість жінок — поставити під загрозу свої поточні (хай і не у все ідеальні) відносини.

Друга причина неготовності від фантазій перейти до практики — громадська думка і пуританське виховання. Це теж сильний стоп на шляху до досягнення бажаного (не тільки в сексі). Жінці здається, що з нею щось не так, раз вона думає про такі «низинні» речі. Особливо, якщо вона зразкова дружина і дбайлива мати. Жінки навіть починають звинувачувати себе в психічних відхиленнях, а деякі (це факт) підсаджуються на потужні антидепресанти, думаючи, що це у них тимчасове нервовий розлад.

Секс з двома чоловіками

Все стане простіше, якщо визнати очевидне: такі фантазії — нормальне явище для жінки. У природі саме самка вибирає собі партнера з декількох представників, а вже за якими критеріями — це її особиста справа. У ліжку любові, ласки, ніжності жінці потрібно більше, ніж чоловікові. А з одним коханцем досягти бажаного буває просто неможливо. Так що не потрібно боятися уславитися в чиїхось очах занадто розпусною. Все це — нормально і природно. Спробувати поговорити з партнером варто завжди — раптом він сприйме ваш план з ентузіазмом. Якщо він любить і цінує вас, то повинен прийняти цілком і повністю також і ваші бажання щодо сексу.

Як втілити фантазію в життя

Звичайно, не всякий чоловік відразу з радістю зустріне ідею запрошення другого партнера в вашу постіль. Але це не означає, що доведеться просто забути про своє бажання. Ні, просто підходити до його реалізації краще якомога акуратніше, не заявляти відразу з порога: «Милий, роздягайся, я третього нам привела». Для початку, поговоріть зі своїм партнером, з'ясуйте, наскільки для нього взагалі прийнятний даний вид сексу. Якщо при першому згадуванні коханий відразу гидливо фиркне і скаже тверде «ні» — не впадайте у відчай. Це ще не кінець. Зробіть вигляд, що тема закрита, мовляв, ви все зрозуміли, ви любите його і цінуйте його думку. Пізніше через якийсь час спробуйте запропонувати йому перегляд еротичного кіно на тему групового сексу, відстежите його реакцію. Якщо фільм знятий якісно, чуттєво і красиво — це може пройняти будь-якого. Ви побачите, що ще трохи — і коханий сприйме вашу фантазію вже більш прихильно. Ось і беріть ініціативу в свої руки. Але робіть все по порядку.

Секс з двома чоловіками

Отже, припустимо, ваш постійний партнер погодився. Кого ж узяти третім? Фахівці не радять запрошувати когось із спільних друзів — це надалі спричинить купу проблем у відносинах. Ревнощів буде не уникнути. Якщо ж постійного партнера у вас немає — немає і проблеми. Все набагато простіше, нікого не треба особливо уламувати і переконувати. Випадковий зв'язок у такому випадку буде навіть краще. Але бажання обраних вами чоловіків повинно бути зрозумілим та, взаємним.

Як це виглядає на практиці? Існує три основні пози при занятті сексом одночасно з двома чоловіками. Найпоширеніша — це, коли жінка робить одному з партнерів мінет, а інший пестить її, входячи в неї ззаду. Потім чоловіки міняються місцями. Друга поза — один з чоловіків входить класично в партнерку, а вона, лежачи або напівлежачи на спині, в цей час робити другому мінет. Третя поза не всім підходить, але відрізняється неймовірною міццю чуттєвого задоволення. Жінка вводить член одного партнера собі в піхву, а другий, примостившись на колінах позаду, входить в її анус. Цей контакт має назву «подвійне проникнення». Всі ці пози доставляють максимум задоволення від самого процесу. Зазвичай жінки, що випробували їх, відгукуються захоплено про секс утрьох. Вони кажуть, що такого потужного оргазму вони ніколи ще не випробовували. Чи варто позбавляти себе всього цього, на догоду своїм страхам, сором'язливості і громадській думці? Адже життя у нас всього одне.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Перш, ніж оприлюднювати всі нижче наведене, попереджаємо: захиститися від «делікатних» хвороб і небажаної вагітності...
Багато дівчат роблять мінет своєму коханому чоловіку, тим самим доводячи, наскільки він їм близький. Інші ж навпаки -...
Жіноче лібідо може залежати як від спадковості, так і від виховання і життєвого досвіду. Сексуальний потяг, не...
Багатьох людей цікавить питання, від чого залежить тривалість статевого контакту. Тривалість статевого акту залежить...
Scroll To Top