Рекомендуємо прочитати

Стереотипи про чоловіків: Не всім подобаються великі груди

article2392.jpg

Дорогі жінки, скажіть, якби у вас були зайві п'ять тисяч доларів і знайомий пластичний хірург професіонал у своїй справі, ви побігли до нього збільшувати свої груди?

Велика частина жінок впевнена, якщо б у неї був бюст хоча б четвертого розміру, то чоловіки би їй проходу не давали. Тут таке ж питання як з фігурою, худенькі жінки подобаються далеко не всім чоловікам. На все знайдеться свій любитель. Соціологічні опитування показують, що пишні розміри приваблюють молодих людей підліткового віку (14-18 років). Чоловікам постарше подобаються середні або малі розміри.

Чоловіки кажуть:

Існує стереотип, що чоловікам подобаються великі груди. Подобаються багатьом, але далеко не всім. Набагато важливіше форма і зовнішній вигляд грудей, а не їх розмір Чоловіки люблять очима - це правда. На груди повинно бути приємно дивитися. У моєї дружини перший розмір, а може навіть і менше. Але коли я їх бачу, то не можу відірвати погляд, вони мене гіпнотизують. Так що не у випадкових знайомствах не в серйозних відносинах розмір жіночого бюста ніякої ролі не грає »

Жінки, швидко все перестаємо комплексувати з приводу розмірів вашої грудей. Краще займемося покращенням форми. Віджимання відмінно цьому сприяють, так що додаємо їх в наші регулярні заняття спортом. Для того, що б груди була більш пружними відмінно підходить прийняття контрастного душу.

Вперед до краси наших грудей!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Далі ми розглянемо найбільш дієві способи по підтримці пружності грудей. Але почнемо з того, що розповімо, які чинники...
Американськими експертами був складений список страхів, що призводять жінок до відмови від сексуальних контактів....
Для жінок, які хочуть, щоб у них були красиві і здорові груди, і яким потрібна підтяжка грудей без операції, існують...
Всі люди чогось боятися. Але прекрасна половина людства все-таки більшою мірою схильна до дії різних страхів....
Scroll To Top