Рекомендуємо прочитати

Чого бояться жінки в ліжку?

article2263.jpg

Американськими експертами був складений список страхів, що призводять жінок до відмови від сексуальних контактів. Навіть якщо секс має місце, він, за наявності таких страхів, не доставляє жінці нікого задоволення. З ними, запевняють сексологи, цілком можна впоратися. Однак, робити це краще спільно з партнером, а не залишаючись зі своїми фобіями один на один.

1. Вона вважає себе повною

Дивно, але цей страх стоїть на першому місці серед причин відмови від сексу у жінок. Причому, навіть скороминуще відчуття своєї повноти після прийому їжі може бути достатнім для відмови партнеру в близькості. Ще гірше йдуть справи, якщо дискомфорт через сприйняття своєї фігури жінка відчуває всередині себе постійно.

Трагедія в тому, що саме у випадках втрати фізичної форми (наприклад, після пологів) жінка найбільше потребує активного сексуального життя. Тут багато чого буде залежати від її статевого партнера, якому доведеться переконати кохану, що вона як і раніше викликає у нього сексуальне бажання.

2. У неї проблеми зі шлунком

Більш всього страшать жінку ситуації, коли її мучать гази. Тут сама звичайна сором'язливість змушує партнерку відмовлятися від сексу. Жінка просто боїться, що не зможе контролювати свій організм в період статевого акту. Таке трапляється зазвичай між партнерами, начавшими свої відносини не дуже давно. Подружжя зі стажем такі дрібниці вже не лякають.

3. У неї почалися місячні

Деякі партнери цілком спокійно займаються сексом навіть в такій не вельми приємний для жінки період. Щоправда, за визнанням самих жінок, майже завжди вони роблять це лише на догоду своєму партнеру, щоб не образити, не обділити в близькості. Чоловік же, що доведено, відчуває до жінки саме в ці дні набагато більший потяг. Це природна реакція на гормони, що виробляються жінкою в період місячних. Вона стає більш привабливою і бажаною, хоча самій їй в цей період не до сексу.

Жінка боїться, що їй буде дуже боляче, та й сама думка про проникнення в неї, як у відкриту рану, що кровоточить, відбиває бажання сексу геть. Щоправда, лікарі стверджують, що (при дотриманні всіх гігієнічних правил) секс в період місячних навіть корисний для жінки. М'язи матки швидше скорочуються, прискорюючи відтік її вмісту. Місячні проходять швидше і безболісніше.

4. Вона носить немодні трусики

Не всі жінки носять стрінги кожен день. Це зовсім незручно і навіть протипоказано. Якщо жінка готується до побачення заздалегідь, вона, звичайно, надіне сексуальну білизну. Але якщо бажання сексу застає партнерів зненацька, то звичайні немодні трусики можуть стати для жінки причиною страху: «А раптом він побачить, у чому я ходжу, і не захоче або розлюбить мене».

Взагалі, вчені ще не прийшли до спільної думки про вплив стрінгів на поширення вагінальних інфекцій. Проте багато лікарів по всьому світу б'ють на сполох через почастішання випадків таких захворювань серед жінок, які постійно носили стрінги. У деяких країнах навіть збираються заборонити їх продаж.

5. У неї вагінальний грибок

У цьому, в принципі, нічого страшного немає. Мільйони грибків постійно живуть на нашому тілі, але розвиватися інфекція починає тільки при порушенні певного грибкового балансу. Якщо у жінки він порушений - потрібно просто пролікуватися. Часто достатньо попити таблетки всього пару днів. Єдина незручність, що лікування необхідно пройти і постійно статевого партнера жінки. Саме це і лякає, змушуючи носительку грибка відмовлятися від сексу зовсім. Це не тільки безглуздо, але і нечесно по відношенню до партнера. Йому обов'язково потрібно зізнатися, щоб він міг теж пройти курс лікування і виключити всі можливі ризики.

6. Вона спітніла і відчуває себе брудної

Іноді жінці не вдається звільнитися від думки, що вона огидно пахне, її шкіра липка і до неї неприємно торкатися. Кращий вихід з такого страху - спільне прийняття душа, що включає всілякі ласки й сексуальні ігри. До того ж, деякі жінки тільки під душем можуть зробити чоловікові мінет, не відчуваючи відрази.

7. У партнера немає презерватива

Це дуже сильний і цілком виправданий страх дуже багатьох жінок. Зрештою, їй потім розплачуватися за незаплановану вагітність своїм здоров'ям. Тому тут єдиний вихід - зробити паузу і сходити за презервативом. Або перенести близькість на наступний раз.

8. Десь поруч батьки

Присутність родичів поблизу здатне відбити у жінки (та й у чоловіка теж) бажання займатися сексом. Навіть уже доросла жінка стає внутрішньо підлітком при одній думці, що батьки застануть її за сексом з чоловіком. Приблизно аналогічним чином на сексуальне бажання жінки діє також присутність в сусідній кімнаті дітей.

9. У неї не виробляється мастило

Відсутність виділення змащення в області промежини нерідко змушує жінку відмовлятися від сексу. Її лякає дискомфорт навіть при наявності статевого потягу. На щастя, проблема подібного роду легко усунена. Сьогодні в звичайній аптеці можна купити різні інтимні мастила з будь-яким смаком, запахом або ж зовсім без них.

10 Вона просто втомилася

Жінці здається, що вона так втомилася, що її нічго більше не цікавить. Насправді саме секс - кращий засіб боротьби з втомою. Багато жінок відчувають саме сильне сексуальне задоволення саме при втомі. Загальне розслаблення організму тільки підвищує чуттєвість. Так, принаймні, стверджують експерти.

11. Їй було достатньо одного разу

По досягненні оргазму жінка іноді не хоче продовження. Партнер може тільки грамотним діями переконати її, що це ще не межа. Сексологи говорять, що жіночий організм може переживати кілька оргазмів підряд.

12. Вона не хоче поспішати

Жінки зазвичай не люблять відразу ж переходити до сексу. Вони потребують прелюдії, боячись починати соїтіє занадто скоро. Жінці потрібно налаштуватися на секс, відкинути всі стримуючі комплекси. Втіхою для чоловіка може бути тільки те, що подальший секс буде лише солодшим.

13. Їй не подобається запах партнера

Страх відчути природні запахи чоловічого тіла під час любовного дійства іноді відлякує жінок. Залишається прийняти душ перед сексом. Правда, потрібно врахувати, що така можливість буде не завжди.

14. Вона боїться сексу до весілля

Цнотливиці іноді відмовляються від сексу, примушуючи свого партнера на них женитися. Тут вступають в силу традиції в сім'ї і виховання жінки. Чи варта гра свічок - вирішувати чоловікові.

15. Вона боїться зізнатися у своїй вагітності

Часто жінка не хоче сексу, тому що завагітніла. Вона боїться реакції партнера, боїться нашкодити собі і дитині під час сполучення, боїться, що чоловік відмовиться від неї, дізнавшись про вагітність. Рано чи пізно, ситуація дозволяється в ту чи іншу сторону, причому, багато що тут залежить від чоловіка.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Часто задоволення від сексу змінюється страхами. Як їх позбутися?...
Одними з факторів зниження сексуального потягу можуть бути стрес і депресія. Перенапруження на роботі, фінансові...
Всі люди чогось боятися. Але прекрасна половина людства все-таки більшою мірою схильна до дії різних страхів....
Дзеркало завжди було і залишається джерелом забобонів. Адже саме з дзеркалом пов'язано багато обрядів, гадань, а також...
Scroll To Top