Рекомендуємо прочитати

10 найпоширеніших жіночих комплексів

article2226.jpg

Всі люди чогось боятися. Але прекрасна половина людства все-таки більшою мірою схильна до дії різних страхів. Психологи навіть склали своєрідний хіт-парад жіночих комплексів.

Перше місце в списку найстрашніших жіночих фобій займає не відсутність родини або кар'єрних успіхів, а повнота. Саме зайві кілограми здатні привести у відчай всіх без винятку представниць слабкої статі.

Друге місце — за целюлітом. Адже навіть самі стрункі й привабливі дами з високим IQ знають, що ніщо не може зробити шкіру з "апелісіновою кіркою" більш привабливою.

Третє місце — за страхом віку. Ціла індустрія спрямована на те, щоб уберегти жіночу красу від нещадного дії часу. Пластичні хірурги і косметологи всього світу працюють не покладаючи рук, щоб якомога довше продовжити таку бажану для всіх жінок молодість.

На четвертому місці жіночих фобій — страх відсутності інтересу у чоловіків. Всі ми хочемо подобатися, фліртувати і, можливо, заводити романи. Відсутність шанувальників є для жінки приводом засумніватися у своїй привабливості. Слідом за сумнівами з'являється невпевненість в собі і відраза до життя.

П'яте місце серед жіночих страхів займає — фригідність. Сучасне суспільство є настільки зацикленим на сексі, що неможливість отримувати від нього задоволення — сприймається, як особиста трагедія. Насправді ж справжня фригідність — явище досить рідкісне, і найчастіше, причини незадоволеності і холодності лежать в самонавіянні або невідповідність партнерів.

Шосте місце — за страхом опинитися гірше інших. На відміну від чоловіків, жінки націлені не на те, щоб досягти більшого результату, а на те, щоб здаватися успішнішими за інших. І це бажання "здаватися" — грає з ними злий жарт.

Сьоме місце серед жіночих фобій займає страх самотності. Більшість з нас звикли жити в галасливих мегаполісах, де часто немає ні часу, ні бажання на те, щоб підтримувати постійні близькі зв'язки з кимсь. Самотність можна вважати однією з психологічних хвороб жителів великих міст. Але якщо чоловіки ставляться до цього більш спокійно, то дами, за своєю природою, більш товариські — в більшій мірі страждають від страху залишитися одною.

Восьму позицію займає неможливість досягти оргазму. Майже третина прекрасної половини людства ніколи не досягає оргазму під час сексу. Але замість того, щоб боятися цього — чи не краще розібратися в причинах, чому не вдається отримати задоволення?

Дев'яту позицію займає боязнь володіння низьким інтелектом. І хоча самі яскраві уми планети визнають той факт, що неможливо знати все — страх опинитися дурніші інших приводить в жах деяких представниць прекрасної статі.

Ну, і нарешті, тільки на останньому місці серед жіночих фобій, знаходитися страх невдалої кар'єри. І хоча більшість жінок все ще більш зацікавлені в тому, щоб реалізуватися в сім'ї — деякі успішні пані, дуже боятися того, що їх кар'єра буде розвиватися не так швидко і не в тому напрямку, в якому б їм хотілося.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Обгортання Парафанго - це чудова процедура з використанням натуральних активних компонентів, яка омолоджує шкіру,...
У перекладі з англійської мови слово scrub означає не що інше, як «скребти», «терти» або ж «чистити» -...
Якщо ви раптово виявили, що ваша шкіра стає схожою на апельсинову шкірку - це целюліт. Вам треба починати вживати...
Целюліт як правило виникає на животі, сідницях і стегнах. Тобто вся зона від талії до колінних суглобів зазвичай...
Scroll To Top