Рекомендуємо прочитати

Чи можна заміжній жінці фліртувати?

article1915.jpg

Не тільки можна, а й треба! По-перше, щоб як і раніше відчувати себе чарівною і бажаною. По-друге, щоб зберігати привабливість в очах чоловіка. Профілактичні дози ревнощів ще нікому не заважали. Однак щоб не виглядати вульгарно або нерозумно, варто дотримуватися деяких правил.

Адже що таке флірт? Різноманітні невербальні (тобто не виголошені словами) сигнали, що говорять про вашому розташуванні до співрозмовника. Такими «маячками» можуть бути погляд, жести, усмішка, міміка обличчя і інтонація голосу. Мова може йти хоч про погоду, хоч про ядерне синтезі-по одному лише тембром голосу співрозмовниці чоловік чудово зрозуміє, симпатичний він їй, чи не занадто. Що й казати про погляд з-під вій, погойдуванні черевичком і невимушеному «збиванні» волосся.

Сучасне суспільство ставиться до флірту вельми поблажливо, навіть заохочує його. Дівчина повинна бути кокетливою, вселяють нам глянцеві журнали і реклама. Повинна, але ... тільки до тих пір, поки вона не вийшла заміж. Чомусь вважається, що, вступивши в шлюб, жінка повинна забути всі свої дамські виверти. Здавалося б, як же інакше? Серце заміжньої жінки, її увагу і інтерес повинні цілком належати чоловікові ... Існує також живучий стереотип, що мовляв, кокетують з іншими чоловіками лише ті заміжні дами, чиї відносини з чоловіком зіпсувалися або перетворилися на безнадійну рутину - начебто шукають запасний варіант.

Насправді ж легкий флірт - чи не біологічна потреба жінок. Ми любимо відчувати себе в центрі чоловічої уваги, отримуючи підтвердження своєї привабливості і сексуальності.

До того ж, повірте, «гомеопатичні дози» ревнощів ще нікому не зашкодили! Хоча чоловіки і люблять влаштовувати показові сцени з репертуару Отелло: мовляв, від кого це тобі прийшла смс пізно увечері, і хто цей колега по роботі, ім'я якого я чую в сотий раз? - У глибині душі кожен з них гордий, що є чоловіком настільки привабливої жінки. Зрозуміло, якщо це не принижує його гідності.

Отже, які ж основні правила флірту для заміжньої дами?

Правило перше. Флірт дійсно повинен бути легким. І головне тут - ваші справжні наміри. Чесно запитайте себе: ви правда кокетуєте з симпатичним чоловіком лише тому, що вам приємно бути з ним люб'язною? Або вже ловили себе на думці, що, будь ви незаміжня, ця історія могла б отримати зовсім інше продовження? .. Якщо вірно друге - це тривожний сигнал, і ваш шлюб в небезпеці.

Чи можна заміжній жінці фліртувати

Вам або важко встояти перед чарами привабливого знайомого, або таким чином ви прагнете втекти від проблем у стосунках з чоловіком. У будь-якому випадку, варто по можливості припинити спілкування з новим знайомим і розібратися в собі.

Правило друге. Не вводьте чоловіків в оману щодо свого статусу. Взагалі, саме для цього існує кільце. Але при сучасному різноманітті ювелірної моди обручку часом важко відрізнити від звичайного прикраси. До того ж, це жінки звертають прістаольное увагу до прикрас і деталей одягу, чоловіки ж часто в упор не бачать золотого блиску на вашому безіменному пальчику. Або не хочуть бачити ... Словом, якщо ви помітили, що ваш візаві явно розраховує на щось серйозне, як можна швидше дайте йому зрозуміти, що перебуваєте у шлюбі.

Чи можна заміжній жінці фліртувати

Існує маса способів зробити це тактовно, але недвозначно. Демонстративно поправити обручку, згадати в розмові чоловіка або згадати, які чудові місця ви відвідали у весільній подорожі. Якщо ваш співрозмовник і після цього продовжує рішучий «натиск» - на жаль, вам попався хам, якого потрібно поставити на місце. І більше не дозволяти себе легковажного тони в його присутності: така людина будь-який прояв симпатії сприймає як запрошення відомого роду, а ви опинитеся в дурному положенні.

Правило третє. Чи не фліртуйте при чоловікові з іншими, або робіть це вкрай тактовно. У чоловіків спрадавна сильно розвинений ієрархічний інстинкт. Коли ви перебуваєте в товаристві чоловіка, і при цьому оточені іншими чоловіками, вмійте дати оточуючим зрозуміти, що ваш благовірний - кращий. Цей непростий навик - потужна зброя в арсеналі справжньої леді. Ви не уявляєте, як це засіб підніме самооцінку чоловіка, а також вашу цінність в його очах. Тому флірт з іншими чоловіками у присутності чоловіка допустимо лише найлегший - посмішка, зацікавлена ??розмова - не більше.

Чи можна заміжній жінці фліртувати

І нарешті - кокетує з власним чоловіком! Найпростіший і одночасно самий важкий принцип сімейного життя. Уявіть, якими очима ви б подивилися на цього чоловіка, якби він був незнайомцем, тільки що зустрінутим у спільних друзів? Захотіли б ви сподобатися йому, і що б для цього зробили? Зав'язали б цікава розмова, розпитували про його інтереси або роботі, загадково посміхалися? Так робіть все це! Якщо спочатку не виходить або здається безглуздим - поставтеся до цього як до вправи. Воно дійсно допоможе поглянути на близьку людину іншими очима, освіжити ваші почуття - а може, і дізнатися один про одного щось нове. Повірте, ілюзія, що ви бачите чоловіка наскрізь - всього лише ілюзія.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

При віртуальному спілкуванні набагато простіше сподобатися хлопцю, ніж при реальному спілкуванні. Не бачачи...
Якщо твій чоловік привабливий і розумний, а він, безсумнівно, такий, то обов'язково знайдеться дівчина, яка крім тебе це...
Харизму можна розвинути. Силу волі можна розвинути. Креативність можна розвинути. Пам'ять можна розвинути. Людина -...
Scroll To Top