Рекомендуємо прочитати

Як зачарувати чоловіка, спілкуючись з ним по листуванню

article1451.jpg

При віртуальному спілкуванні набагато простіше сподобатися хлопцю, ніж при реальному спілкуванні. Не бачачи співрозмовника, ми можемо бути щирими, при цьому можна приховати хвилювання і не дуже привабливу зовнішність. І неважливо, як здійснюється листування - за допомогою всесвітньої павутини або паперовими листами. У будь-якому випадку, як зачарувати і залучити хлопця по листуванню, зараз піде мова.
При заповненні анкети в Інтернеті намагайтеся не лукавити. У процесі спілкування брехня швидко відкриється. Не соромтеся свого віку, не акцентуйте увагу на своєму статурі, намагайтеся блиснути широтою кругозору і дотепністю.
Велику увагу приділіть фотографії, яку ви збираєтеся розмістити на сайті знайомств. Витратьте на фото у професіонала, витрати окупляться. Посміхайтеся, не намагайтеся виглядати недоступною. Вже давно вийшли з моди похмурі панянки з підведеними тушшю очима.
Спілкуйтеся з чоловіком, будьте доброзичливі і відкриті. Покажіть свою зацікавленість, розпитуйте його про життя, інакше розмова буде нагадувати обмін пустими фразами і сам по собі загасне.
Ви повинні заінтригувати співрозмовника, адже в жінці повинна бути завжди загадка. Якщо чоловік зачарований вашою фотографією, не поспішайте погоджуватися на спілкування в скайпі або на побачення. Кажете, що зайняті. Нехай у нього створиться ілюзія, що чоловіки постійно знайомляться з вами в реальному житті і в мережі, що у вас багато шанувальників.
Будьте дотепною, заздалегідь підготуйте кілька смішних реплік, які вас колись розсмішили. Відмовтеся від серйозного тону, прагніть здаватися веселою, а проблеми будете обговорювати потім.

Використовуйте переваги листування
При віртуальному спілкуванні слова можна продумувати і брати назад, якщо ви не встигли натиснути «Enter». Можна писати і стирати повідомлення багато разів, поки не вийде таке, як вам потрібно. Але потрібно знати, що якщо ви в цей час перебуваєте за комп'ютерами, то не потрібно довго роздумувати, інакше ви здастеся трохи гальмує або погано міркує. Як зачарувати чоловіка по переписці? Просто дотримуйтесь золоту середину.

Будьте цікавою співбесідницею
Це хороший спосіб зачарувати чоловіка по переписці. У вашому розпорядженні є багато інформації. Адже правда нудно вести розмови про погоду. Потрібно знайти для вас цікаву тему і вперед. Нецікавими для розмови будуть теми: погода, свіжі плітки, мода і дівчачі теми. Хлопця легко заінтригувати, якщо зав'язати розмову про міфи і загадках в історії, про нових комп'ютерних іграх. Можна запитати його про хобі і попередньо ознайомитися з загальними поняттями з цієї сфери, інакше чоловік запідозрить, що ви поклали на нього око.

Уникайте граматичних помилок
Ніщо не відштовхує в листуванні, як помилки в тексті. Якщо є за вами такий «грішок», перед відправкою перевірте свій лист на помилки. Безграмотне лист це неповага до себе і співрозмовника. Не допускайте помилок.

Будьте просто другом
В інтернеті легко відлякати і легко зацікавити людину. Якщо ви будете писати чоловікові більше одного повідомлення, то хлопець вирішить, що у вас на нього є види. На перших порах позиція друга по листуванню є вигідною. Ви свій крок зробили, тепер дайте чоловіку можливість вас завоювати.
Поставтеся до знайомства в мережі, як до гри. Отримуйте задоволення від спілкування, намагайтеся не втрачати оптимізму і тоді ваш віртуальний друг буде вами зачарований і не зможе перед вами встояти.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Не тільки можна, а й треба! По-перше, щоб як і раніше відчувати себе чарівною і бажаною. По-друге, щоб зберігати...
Харизму можна розвинути. Силу волі можна розвинути. Креативність можна розвинути. Пам'ять можна розвинути. Людина -...
Якщо твій чоловік привабливий і розумний, а він, безсумнівно, такий, то обов'язково знайдеться дівчина, яка крім тебе це...
Scroll To Top