Рекомендуємо прочитати

Як усунути суперницю?

article2297.jpg

Якщо твій чоловік привабливий і розумний, а він, безсумнівно, такий, то обов'язково знайдеться дівчина, яка крім тебе це оцінить. В один, далеко не прекрасний день, ти можеш дізнатися, що в тебе є суперниця. Ти сама не помітиш як твій хлопець почне радіти зустрічам з колегою, подругою або знайомою. Але якщо ти вже звернула на це увагу, то тепер твоя основна задача - це зберегти відносини або сім'ю.

Для початку потрібно визначитися - реальна загроза чи ні. Якщо суперниця вже встигла стати коханкою твого чоловіка, то методи боротьби за нього або посилюються, або ти просто відпускаєш його на всі чотири сторони. Факт вже відбулася зради визначити досить таки нескладно, чоловіки рідко вміють ховати докази досить добре. До того ж, варто подивитися на те, як чоловік поводиться після того, як ви з'ясували правду.

Якщо ти точно знаєш, що твій хлопець або чоловік тобі не зраджував, однак дівиці з ним фліртують, то кріпіться. Непогано було завести знайомих або подружок в стані «ворога», але така можливість, на жаль, є не в усіх. Найчастіше відбувається навпаки, пліткарки повідомляють тобі про те, що якась вертихвістка перейшла до активних дій. Якщо ти дівчина розумна, то для початку заспокойся і не панікуй.

Саме на самому початку дівчата припускаються помилок, які можуть негативно позначитися на їх відносинах з хлопцем. Ні в якому разі не потрібно показувати свою обізнаність. Хлопці рідко розуміють жіночі натяки, тому цілком можливо, що він навіть не помічає флірту. Якщо ти натякнеш, що з ним фліртує якась дівчина, він може здивуватися і тільки після цього звернути увагу на неї. Тому мовчи, як партизан в стані ворога.

Друга помилка - це з'ясування стосунків і скандал. Ну подумай сама, що ти можеш сказати своєму хлопцеві, який навіть нічого не зробив? Не варто говорити, що він дав передумови для флірту чи показав свою готовність на зраду. Є такі чоловіки, перед якими важко встояти, можливо, твій саме з таких.

І нарешті, найголовніша помилка на цій стадії - скандал зі своєю суперницею. Повір мені, це право будь-якої жінки фліртувати з чоловіком. Не варто показувати свою слабкість і сльози чужий дівчині. Їй це може бути тільки на руку.

Не варто впадати і в іншу крайність - нишком плакати одній в подушку. Є високий ризик замкнутися в собі і піти в депресію. Самим вірним варіантом буде влаштувати хороший струс своєму коханому. Ти так багато читала вже про романтичні вечори, мереживну білизну, але чомусь зовсім забула, що поради можна використовувати на практиці. Зроби ваше сексуальне життя максимально різноманітним і частим, щоб хлопець забув про всіх, в тому числі і про суперницю. Тим більше після проведення таких контратак йому буде зовсім не до утіх з іншими. Стань милою і сексуальною, ласкавою і господарської.

До того ж, можна трохи змусити його поревнувати. Поки він буде боротися за твою увагу, йому ніхто не буде потрібен. Одягайся на роботу як на свято, при цьому не занадто сексуально. Якщо ти в декреті або не працюєш, можеш купити спокусливий пеньюар і зустрічати милого завжди красивою і доглянутою. Повір, це того варто.

Найгірший варіант - якщо хлопця зібралася відвести подруга. Варто розглянути також той випадок, якщо подруга і відводити нікого не хоче, але просто любить фліртувати з усіма підряд. А твій чоловік, на жаль, ведеться. Доведеться і тобі грати нечесно. Ви подруги, значить, ти знаєш про її недоліки. Не варто відкрито говорити гидоту. Просто скажи, наприклад, так: «Свєтка така розумна, якби не її волосся на ногах» і т.п. Не варто воювати відкрито - придумуй гарний привід для того, щоб розповісти про її недоліки.

Непоганим варіантом буде знайти хлопця для своєї подруги, згадай, по кому з колишніх вона нудьгує, і спробуй переключити увагу на цього хлопця. Можливо, вона обзаведеться постійним бойфрендом і перестане вішатися на чужих. До того ж твій чоловік втратить інтерес, якщо подруга буде верещати про свого колишнього.

Що робити, якщо це колега або просто знайома? Доведеться постаратися, щоб подружиться з дівчиною. Саме так чоловіки втрачають інтерес, рідко хто може переспати з тією, хто дружить з твоєю дружиною. До того ж можеш сміливо інтригувати свого чоловіка. Наприклад, сходи з суперницею на зустріч, але не розказуй, про що ви говорили своєму хлопцеві. Скажи, просто про все і загадково на нього поглядай. Чоловік у такій ситуації сам злякається, раптом його запідозрили у флірті.

До того ж дружити з суперницею простіше - будеш в курсі її слабкостей та недоліків. А вона хай буде в курсі ваших прекрасних відносин. Скажи їй прямо, я не з тих жінок, хто контролює чоловіка, тим більше у нас з ним все чудово. Можеш розповісти, скільки коштує твоя шубка і як вам добре наодинці. Як правило, після таких розмов бойовий настрій пропадає відразу. Тим більше, не виключена ситуація, що чоловік піддався на спокуси цієї спокусниці і при цьому розповів їй, що тебе не любить.

Обов'язково подумай, перш ніж почнеш діяти і скористаєшся порадами. Все-таки є ризик зірватися і при цьому все зіпсувати. Якщо ти сама по собі дівчина нервова і скандальна, а твій чоловік спокійний і слухняний, то не витрачай час, влаштуй величезний скандал. Заодно і пройде пристрасне примирення, під час якого хлопець забуде про всі достоїнства інших жінок.

А ось якщо твій чоловік тиран, а ти тиха і ніжна, то жоден з варіантів тобі не піде. Подружитися з суперницею, практично не вийде, а подруга з великим вирізом буде привертати до себе увагу. Виріши сама, чи варто боротися за такого чоловіка, якого утримати-то практично неможливо, не те що став розсудливим. Або ти терпи таке ставлення, або йди остаточно і безповоротно, себе треба поважати.

Звичайно, всі поради гарні тільки до тих пір, поки є за що боротися. Якщо це одиничний випадок, то усувай суперницю. Якщо таке починає повторюватися і не раз, то позбавляйся від чоловіка.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

На дворі вже двадцять перше століття, але чомусь досі у людей панує двояке ставлення до складання шлюбного контракту у...
Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
Я довго роздумувала над фактом чоловічих зрад і прийшла до висновку, що чоловіки і жінки часто ходять "наліво" за...
Чоловіки часом здаються нам прибульцями з іншої планети. Не дарма ж кажуть, чоловіки з Марса, а жінки з Венери....
Scroll To Top