Рекомендуємо прочитати

Де взяти натхнення?

article1408.jpg

Кожному з нас регулярно приходять в голову думки «Все набридло, хочеться нового і оригінального», «Щось крутиться в голові, але не можу сформулювати», «Ні, це зовсім не те, потрібні ще ідеї». Будь-яка людина за природою творець своєї долі і навколишнього світу. Але не у всіх нас є натхнення і віра в себе, щоб вершити якісь зміни у своєму житті.

Часто ми замислюємося над тим, як оформити дизайн власної квартири, як швидко й оригінально зробити презентацію, придумати образ проекту або рекламної кампанії, від успіху якого, можливо, залежить наша кар'єра.

У століття «кліпового» мислення і частого перемикання уваги, коли багато молодих людей витрачають на сприйняття однієї думки або образу 1-3 хвилини (перегляд тексту на інтернет-сторінці), мозок звик налаштовуватися більше на відтворення вже почутою і побаченою інформації та її «витягу »з глибин пам'яті. Якщо раніше для отримання цінного виведення доводилося прочитати (а спочатку дістати!) Потрібну книгу, то тепер від будь-якого рішення нас, здавалося б, відокремлює один клік миші і пошуковий запит в Google.

На жаль, такий спосіб вибору ідей при всій його швидкості не гарантує Вам успіху. Нові хороші думки і творчість завжди цінуються більше, ніж відтворена багато разів цитата.

Існує багато способів швидко привчити себе до генерації нових ідей, щоб швидко знайти потрібний вихід у вирішальний момент життя.

Де ж шукати натхнення?
Постійно експериментуйте

Раз на день (хоча б раз на тиждень!) Робіть «те, що ніколи не робили». Співайте в машині по дорозі на роботу, даруйте квіти незнайомкам, малюйте, приготуйте складне блюдо.
Пам'ятаєте «правило дзеркала»

Всі події і люди в житті є віддзеркаленням нас самих, думок, бажань та вчинків. Якщо хочете більше оригінальності навколо себе, додайте побільше тих аспектів, яким раніше завжди говорили категоричне «Ні».
Натхнення і любов завжди починаються з радості

Завжди знаходьте час займатися тим, що приносить радість, навіть якщо комусь це здається дурним і не вартим уваги. Збільшуйте цей час кожен день, хоча б на 10 хвилин. Вірте собі.
Не шукайте легких шляхів

Ні, я не пропоную Вам піднятися на Ельбрус! Для початку постарайтеся вибрати іншу дорогу на роботу або в спортзал. Завжди відпочиваєте в місті? Виберіться на природу!
Купіть новий одяг

Вченими давно доведено, що від того, як ми виглядаємося, які кольори обираємо, багато в чому залежить наш настрій і здатність працювати. Подивіться на себе нового. Новий зовнішній образ здатний вас надихнути на нові ідеї і спосіб життя.
Більше смаку, кольору і запаху

Спробуйте по черзі розвивати окремі органи чуття. Приймаючи їжу, вивчіть її на дотик, розгляньте, перш ніж відчути смак. Пробуйте пересуватися по квартирі з закритими очима. Купіть аромалампу і регулярно міняйте запахи в кімнаті.
Більше рішучості

Якщо в глибині душі є велике бажання зробити щось, але сумніви долають, скажіть «так»! У ситуації нової діяльності мозок починає працювати швидше, ви неодмінно навчитеся.
Нестандартні відповіді і рішення

Навіть на звичайні запитання можна відповісти оригінально. Для тренування може бути використано просте вправу: наприклад, іноді записуйте на папір різні рішення простих завдань. Незвичайні відповіді часто з'являються після виключення перших трьох варіантів.
Змініть темп життя

Засинаєте на ходу? Вибрати відносно вільний від турбот день і постарайтеся прискорити виконання звичайних дій в 2 рази. Якщо ж Вас неможливо змусити замовкнути або посидіти на місці, сповільніться. Це не тільки подарує нові враження, але і розвине концентрацію і уважність.

Сподіваємося, ці поради допоможуть вам знайти натхнення та нові ідеї. Якщо ні, напишіть свої варіанти в коментарях.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Існує кілька методик раннього розвитку дітей, написано чимало книг і статей, один за іншим відкриваються центри...
Як можна не закохатися в чоловіка, який займає керівну посаду? А якщо він до того ж дотепний, красивий і забезпечений?...
Scroll To Top