Рекомендуємо прочитати

Чи варто починати роман з начальником?

article2298.jpg

Як можна не закохатися в чоловіка, який займає керівну посаду? А якщо він до того ж дотепний, красивий і забезпечений? Саме тому закоханих в своїх начальників жінок стає все більше і більше з кожним днем. Однак, мало хто знає, якими проблемами і неприємностями може закінчитися навіть самий нетривалий роман.

Жінки найчастіше бачать тільки хороше. Закоханим в свого боса жінкам постійно бачить приклади щасливих відносин, які закінчуються весіллям. Однак, реальність тут досить таки невтішна.

Найчастіше, для роману з начальником існують два варіанти розвитку подій. Перший поширений варіант: ви недавно прийшли на нове місце роботи і ваш начальник викликає у вас інтерес. Другий варіант: ви давно працюєте у фірмі, однак, на корпоративі чи неформальній зустрічі, вам раптом здалося, що начальник дивиться на вас по-особливому. Нерідко це і виявляється правдою, зближення з колегами сприяє підвищенню інтересу. І ось жінка сама не помічає, як поспішає на роботу. Вихідні вже не приносять того задоволення, що раніше. Дрес-код і офісні сукні стають все відвертіше, а при вигляді начальника починаєш ніяковіти.

Не буває диму без вогню. Взаємне тяжіння відчувають і чоловіки і жінки, тому нерозумно вважати, що начальник не помічає того, як ти до нього ставишся. У цих випадках жінки ще сильніше починають видавати свій інтерес підвищеною працездатністю. Тепер вона згодна затримуватися на роботі допізна або приходити раніше, лише б начальник звернув увагу.

Як правило, в цьому випадку жінка не витримує і ділиться своїми почуттями з подругою або колегою на роботі. Рожеві окуляри у жінки залишаються досить-таки довго. Багато хто вважає, що начальник найкращий, що роман буде справжнім або що колеги не звертають увагу.

Варто попередити всіх жінок - роман з начальником може бути небезпечний. Небезпечний як для репутації, так і для кар'єри. На жаль, статистика показує, що романи з босом не закінчуються нічим гарним, в більшості випадків.

Найстрашніші наслідки відносин на роботі:

1. Небезпека дізнатися про ваш роман головного керівництва. Твого начальника можуть просто-напросто покарати позбавленням премії або переведенням в інший відділ, що вкрай неприємно. У рідкісних, особливо важких випадках, за роман начальника з підлеглою можуть навіть звільнити.

2. Як правило, любити успішного чоловіка набагато простіше. Тому, на твоєму шляху напевно буде ще парочка закоханих в начальника дівчат, які також бажають відносин. Якщо хтось із них дізнається про твоє ставлення до боса, то можуть не тільки зіпсувати твою кар'єру, але й твоє особисте життя. До того ж, від чуток і пліток практично не позбутися.

3. У тому випадку, якщо ваша симпатія взаємна, то колеги стануть розпускати плітки. І чим більше ви будете проводити часу разом, тим більше проблем буде у ваших відносин. Чутки, плітки стануть невід'ємною частиною ваших стосунків, а, отже, приводів для сварки стане значно більше. Якщо ви зганьбитися або посваритеся, колеги обов'язково це помітять і самі придумають причину вашого конфлікту.

4. Він не сприймає тебе як свою дівчину. Нерідко чоловіки, які займають високий пост, зовсім не вміють в дома вести себе по-іншому. Якщо на роботі ти носиш йому каву, то вдома будеш доглядати за ним повністю. Це найпоширеніший варіант, коли начальник не може вдома зняти маску великого боса і командує тобою. Як правило, навіть якщо дівчина була ініціатором відносин, вона сама ж їх і розриває. Постійно відчувати себе на другому місці неможливо.

5. Найрідкісніший варіант, коли ти вирішила використовувати начальника для досягнення своїх кар'єрних цілей. Тут вже жінки самі пускають в хід свою чарівливість і використовують всі доступні способи зваблювання. Треба сказати, вельми і вельми успішно. Якщо посада вашої мрії цього варта, то робіть вибір самі: звабити начальника або добитися всього самій. Однак, варто згадати, що вам може з часом сподобатися посада ще вище і доведеться спокушати іншого колегу.

6. Якщо ваші стосунки почалися, а через якийсь час закінчилися, цілком імовірно, що ви більше не зможете працювати разом. Комусь із вас доведеться піти зі своєї роботи, навряд чи це буде ваш начальник, який не залишить тепленьке містечко. А якщо ще й припустити, що він захоче вам мститися за удавані відносини ...

Якщо все-таки ваша симпатія взаємна, і ви впевнені, що готові піти до кінця, то спочатку ретельно приховуйте свої відносини. Намагайтеся не змішувати свою роботу і свою любов. Якщо ваш стаж на робочому місці недостатньо великий, то можете паралельно підшукувати нове місце роботи. Як варіант, зверніться з проханням про переведення в інше відділення.

Розповідайте про свій роман колегам тільки на стадії, коли вирішите разом проживати. Рідкісним жінкам щастить, на роботі всі колеги приємні люди, а атмосфера доброзичлива і по-справжньому родинна. У такому колективі всі стають друзями, і ваш роман буде сприйнятий на ура. Спільні корпоративи, офісні заходи і робочі будні стають святом.

Загальний висновок такий: роман з директором варто заводити тільки в разі взаємної симпатії і до останнього приховувати його від колег.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Колись вільна сорочка, у створенні якої взяли участь африканці, стародавні римляни, германці, прийшовши на Русь,...
Здається, кожна людина проводить більшу частину життя, розриваючись між думками "А раптом я не такий, як усі?" і...
Останнім часом цивільний шлюб став дуже популярний. Люди не хочуть йти в РАГС, побоюючись скорого розлучення, поділу...
Кожному з нас регулярно приходять в голову думки «Все набридло, хочеться нового і оригінального», «Щось...
Scroll To Top